Ablaya Doğum Günü Mesajları

Bu görsel Ablaya doğum günü mesajları, doğum günü mesajları ablaya, ablaya komik doğum günü mesajları, doğum günü mesajları ablaya özel, ablaya uzun doğum günü mesajları ile ilgilidir.

Sayfa İçeriği: Ablaya doğum günü mesajları, doğum günü mesajları ablaya, ablaya komik doğum günü mesajları, doğum günü mesajları ablaya özel, ablaya uzun doğum günü mesajları

Bazen bir arkadaş, bazen bir dert ortağı olur ablalar kardeşlerine. Kardeşleri sevinirse sevinir, üzülürse üzülürler. İyi günde, kötü günde hep destekçileridir kardeşlerinin. Doğum gününde ablanıza güzel sözler söyleyerek onu mutlu edebilirsiniz. Ablaya söylenebilecek en güzel ve en anlamlı ablaya doğum günü mesajlarını ablaya doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Daha sonra, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ablaya Güzel Sözler adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Üzüntüler hiç kapına uğramasın, mutluluğun hiç eksik olmasın. Kalbin hep neşeyle dolsun. Nice senelere canım ablacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Ablacığın, dert ortağım, canımın içi. Her geçen yaşın bir öncekinden daha güzel olsun. Dert keder sana hiç uğramasın. Mutlu ve huzurlu uzun bir ömrün olsun. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ablacığım bu küçük kardeşin seni çok seviyor. İyi ki varsın iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu sağlıklı yıllara.

Sana çok değer veren kardeşin seni çok seviyor ve bu yeni yaşında tüm iyi dileklerini sana diliyor. Dilerim hep mutlu olursun.

Ablacığım beni hiç yalnız bırakmadın bunun için minnettarım sana. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Pastandan en büyük dilimi bana küçük kardeşine ayıran canım ablam, sen iyi ki varsın iyi ki doğmuşsun. Öpücüklerin en büyüğünü gönderiyorum sana. Doğum günün kutlu mutlu olsun.

Gülüşü güzel ablam benim sen hep gül hep mutlu ol. Sakın bu hayat üzmesin seni. Seni çok seviyorum iyiki varsın iyi ki doğmuşsun.

İlginizi çekebilir:  Sevgililer Günü Mesajları

Bu yeni yaşında her şey gönlünce olsun canım ablacım. Yeri geldi dertleşmek için sana geldim, yeri geldi seninle ağladık seninle güldük, yeri geldi kavga ettik. Seninle zaman geçirmek müthiş bir şey. Bu küçük kardeşine lütfen küsme çünkü o seni çok seviyor. Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Ellerini asla omzumdan çekme ablacığım. Çünkü sen benim en büyük destekçimsin. İyi ki varsın, iyi benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun.

Anne yarım güzel ablam benim. Sen candan ötemsin kıymetlim, değerlimsin. Doğum günün kutlu olsun. Tüm kalbimle mutlu huzurlu sağlıklı başarılı yıllar diliyorum ve seni çok ama çok seviyorum.

Yeni yaşında seni çok mutlu çok başarılı bir kadın olarak görmek istiyorum ablacığım. Benim yolumu da sen çiziyorsun. Bu kardeşin senin yolundan yürüyecek. Sen benim için çok kıymetlisin iyi ki doğdun hep mutlu ol.

Yediğini içtiğini benimle paylaşır en büyük payı bana verirdin gönlü güzel ablam. Her şey gönlünce olsun seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatım senin sayende renkleniyor ablacım. Derslerime yardım eder başarılı olmamı istersin. İyi ki sen kaç sene önce bugün benden önce geldin dünyaya ve hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu renkli yaşlara ablacım.

Seni sevmekten ancak güneş batıdan doğduğunda vazgeçebilirim canım ablam. İyi ki doğdun iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Ablacım sen bu dünyadaki en güzel şeysin benim için. Her şeyin en iyisini güzelini hak ediyorsun. Umarım her şeyin hayırlısı olur senin için . Doğum günün kutlu mutlu olsun. O yüzün hep gülsün.

Derdime derman oldun ablacım. Ve karşılığında hiçbir şey istemedin hem bana anne hem bana abla hem arkadaş dost oldun. En şanslı insanlardan biriyim biliyorum senin sayende. İyi ki senin kardeşinim iyi ki . Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

İlginizi çekebilir:  Yıldönümü Mesajları Kısa

Senin benim ablam olman nimetler arasından sayılabilir canım ablacım sen benim canım canımdan ötesin. Allahım senin eksikliğini göstermesin. Nice güzel yıllara.

Korktuğum zamanlarda hep senin yanına gelir sende ne zaman olursa olsun kabul edersin beni yanına. Sen bana bu hayatta en güzel hediyesin canım ablacım. Yüzün hep gülsün hep mutlu ol. İyi ki doğdun iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Bu gün bir yaşını daha doldurdun ablacım. Büyüyoruz ama içimiz aynı sevgimiz aynı ve sen benim için en iyi en güzel melek ablamsın. Bunu asla zaman değiştiremez. Doğum günün kutlu olsun.

Yıllar ne çabuk geçiyor canım ablacım. Küçükken oyunlar oynar sonra kavga ederdik sonra küserdik birbirimize ben çok üzülüyordum biliyor musun. Koşa koşa yanına gelir özür dilerdim hemen barışmak için. Zaman bizi değiştirmedi ablam hala seninle konuşmadan duramam. İyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun.

Bilmem kaç kere söylesem iyi ki doğdun ablacım iyi ki. Biç bir kelime cümle açıklamıyor sana olan sevgimi. Bu dünyada eşin benzerin yok ablacım bizim aile için bir lütufsun. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Ablalar olmazsa kardeşlerin hiçbir anlamı kalmaz. Benide anlamlı yapan senin ablalığın iyi ki varsın iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Gülücüklerimiz hiç eksik olmasın ablacım. Hep gülsün o güzel yüzün. Seni mutlu görmek beni de mutlu ediyor seviniyorum . Nice beraber kahkahalarımıza. Doğum günün kutlu olsun canım ablacım.

Bu yeni yılın eskiden olan tüm kötü yıllarını unuttursun ablacım. Yeni açtığın tertemiz sayfada hep güzel şeyler olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı huzurlu mutlu yıllara.

İlginizi çekebilir:  Bacanağa Doğum Günü Mesajları

Bir pasta birkaç mum ve güzel dileklerle kutluyoruz bu günü. Bugün ablamın doğum günü. İyi ki doğmuşsun ablacım iyi ki varsın seni çok seviyorum. Nice mum üflemelerimiz olsun.

Doğum günün kutlu olsun ablacım. Her şey gönlünce olsun. Hep yüzün gülsün. Hep başarılı sağlıklı huzurlu bir hayatın olmasını en içten dileklerimle temenni ediyorum. Bu küçük kardeşin seni çok seviyor. Bunu sakın unutma iyi ki varsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.