Erkek Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Bu görsel Erkek çocuğuna doğum günü mesajları, erkek çocuğa doğum günü mesajları, erkek çocuğu için doğum günü mesajları, erkek çocuğa doğum günü mesajları kısa, babadan erkek çocuğa doğum günü mesajları, küçük erkek çocuğuna doğum günü mesajı konuları ile ilgilidir.

Sayfa İçeriği: Erkek çocuğuna doğum günü mesajları, erkek çocuğa doğum günü mesajları, erkek çocuğu için doğum günü mesajları, erkek çocuğa doğum günü mesajları kısa, babadan erkek çocuğa doğum günü mesajları, küçük erkek çocuğuna doğum günü mesajı

Canın yarısıdır bir evlat. Hayatın anlamına dönüşür bir zaman sonra. Doğar ve göz açıp kapayıncaya kadar büyürler. Bir bakmışsınız bilmem kaçıncı doğum günü gelip çatmış. Zamanın hızlı olduğu kadar çok sevdiğiniz çocuğunuzun bu önemli gününde ona güzel sözler söylemeniz onu mutlu edecektir. Oğlunuza güzel ve anlamlı bir doğum günü mesajı yollayabilmek için oğluma doğum günü mesajları nereden bulabilirim diye düşünmenize gerek yok. Erkek çoğunuz için aradığınız en anlamlı ve en güzel doğum günü mesajlarını erkek çocuğa doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Erkek Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Yakışıklı, yiğit oğlum; Mutluluğun hiç eksik olmasın. Gülen yüzün hiç solmasın. Üzüntüler kapına hiç uğramasın. Nice mutlu yılların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Annesinin yiğit oğlu. Sevdiklerinle birlikte musmutlu yaşayacağın nice yılların olsun. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Canım oğlum. Daha sen benim karnındayken başlamıştı sana olan sevgim. Bir an önce de doğmanı, bana arkadaş olmanı, seninle oyunlar oynamayı sabırsızlıkla bekliyordum. İyi ki doğdun bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun günü daha dün gibi hatırlıyorum. Doğmanı nasıl heyecanla beklediğimi, O minicik ellerini tutmak için ne kadar heyecanlandığımı, ağladığında ne kadar korktuğumu daha dün gibi hatırlıyorum. İyi ki doğdun canım oğlum

O kalbinin ve yüzünün güzelliği sayesinde hiç üzülmeyeceğinden eminim oğlum. Varlığın için mutluyum iyi ki varsın canım. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Bana anneliği tattıran güzel yüzlü oğlum. Senin annen olmaktan gurur duyuyorum. Bana bu gururu yaşattığın için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun prensim.

İlginizi çekebilir:  Askere Doğum Günü Mesajları

Erkek çocuğa doğum günü mesajları, erkek çocuğu için doğum günü mesajları, enguzelsozler.com.tr

Sen benim sadece oğlum değil, dostum, sırdaşım, derttaşım, hep yanımda olanım, Güç verenim değerlim ay parçam dünyam kısacası Ömrüm iyi ki doğdun canımın içi. Doğum günün kutlu olsun

Sen benim en iyi oyun arkadaşım ve en güzel anılarımsın. Derdimi sıkıntımı hiç çekinmeden anlatabileceğim en iyi arkadaşımsın, Seni azlığı Çokluğu belirlenemeyecek kadar çok seviyorum. İyi ki doğdun miniğim. Doğum günün kutlu olsun.

Gülüşünü, saçlarının her telini, dostluğunu, sevgini, kusursuzluğunu hak edecek ne yaptım bilmiyorum babacım ama Çok şükür ki Allah’ım onca insan arasından seni bana evlat olarak vermiş. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı oğlum benim

Beni hiçbir zaman yalnız bırakmadın. Sen her zaman yanımda oldun şartlar ne olursa olsun hep yanımdaydın. Ben de şartlar ne olursa olsun hep senin arkanda olacağıma söz veriyorum oğlum. İyi ki doğdun prensim.

Şu an yanında değilim ama yanında olmayı o kadar çok isterdim ki. Sana kendi ellerimle pastalar yapmayı, üzerine yaşın kadar mumlar dikmeyi, Özenle sana hediye seçmeyi ve çok güzel bir şekilde doğum gününü kutlamayı o kadar çok isterdim ki. İyi ki doğdun yakışıklım. Seni çok seviyorum.

Zaman ne çabuk geçti, ne zaman kocaman ve dünyalar yakışıklısı bir erkek oldun anlamadım. Yeni yaşın sana mutluluk huzur ve sağlık getirsin. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun canım.

Girdiğin her yaş yeni bir şanstır. Şansının yakanı bırakmayacağı, güzel bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yaşlara prensim

Bu doğum gününde birbirimizden uzağız ama gönüllerimiz daima bir kalacak. Baha mutlu doğum günlerinde bir arada olmak ümidiyle iyi ki doğdun oğluşum.

İlginizi çekebilir:  Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşında karşına hep seni mutlu edecek insanlar çıksın. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı oğlum benim.

Erkek Çocuğu İçin Doğum Günü Mesajları

Yapmak isteyip de yapamadığın, hep ertelediğin hayallerini umarım bu yaşında gerçekleştirirsin. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun canımın içi.

Canım oğlum. Seni ilk kucağıma aldığımda hissettiklerimi anlatmaya kalksam kelimeler yetmez. O kadar güzel, o kadar küçüktün ki. Seni kucağıma almaya bile korkmuştum ama şimdi kalbimde kocaman bir yere sahipsin. İyi ki doğdun yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun.

Benim dünyalar yakışıklısı. Doğum günün kutlu olsun. Sen benim sönmeyen güneşim, ayım yıldızımsın. Umarım bu yaşında çok mutlu olursun. Başarı merdivenlerini koşarak tırmanırsın. Seni seviyoruz.

Varlığına her gün şükrettiğim minik mucizem. İşte bir yaş daha büyüyorsun. Takvim yapraklarından bir yılı daha düşürdün. Dilerim yeni yaşında da mutlu ve sağlıklı olur, başarıya doğru giden yolda emin adımlarla yürürsün. Doğum günün kutlu olsun nazlı kelebeğim.

Evimizin en küçüğü, minik yavrumuz. Evet bir yaş daha büyüyorsun. Ama gözümüzde her zaman daha yeni doğmuş gibisin. Sen dünyanın en şeker en tatlı çocuğusun. Doğum günün kutlu olsun nokta İyi ki Bizim oğlumuzsun. Seni verene bin şükür olsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yılların olsun.

Girdiğin bu yeni yaşım eski yaşının 1000 katı daha güzel bir yaş olsun. Sen benim için mutluluğum en güzel resmisin. Siyahların olmadığı rengarenk bir resim. Dilerim hayatında senin gibi renkli olur.

Karşına hep iyi insanlar çıkar doğum günün kutlu olsun İyi ki doğdun canım oğlum.

Evimizin neşesi canım oğlum. Evin neşesi evlattır derlerdi. Hakikatten de öyleymiş. Bunu sen doğunca daha iyi anladım. İlk göz ağrımız, yaramazımız. Bu gün hayatımıza girişini bir yıl daha geride bıraktık.Tüm dileğim sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın olsun.Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

İlginizi çekebilir:  Eltiye Doğum Günü Mesajları

Bize anne baba olma duygusunu yaşattığı için önce Allah’a, sonrada evladımız olduğun için sana çok minnettarım. Senin bizim için yerin çok ayrı.İyi ki doğdun. İyi ki girdin hayatımıza. Doğum günün kutlu olsun aslanım.

Senin doğduğun gün yeniden başladı hayat benim için. Senin gibi bir oğul herkese nasip olmaz. 368 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Acı ve hüzün sana güneş kadar uzak, mutluluk gözün gibi yakın olsun.

Mutlulukların sonsuz olsun. Seni çok seviyoruz ve hep sevmeye devam edeceğiz.Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.