Yeni Doğan Bebek Tebrik Mesajları

Bu görselin içeriği bebek tebrik mesajı, yeni doğan bebek tebrik mesajları, bebek tebrikleri, yeni doğan bebek tebrik mesajı, yeni doğan bebek tebrik mesajları dini, yeni bebek tebriği, bebek tebrik mesajları, yeni bebek tebrik mesajı ile ilgilidir.

Sayfa İçeriği: Bebek tebrik mesajı, yeni doğan bebek tebrik mesajları, bebek tebrikleri, yeni doğan bebek tebrik mesajı, yeni doğan bebek tebrik mesajları dini, yeni bebek tebriği, bebek tebrik mesajları, yeni bebek tebrik mesajı

Yeni çocuk sahibi olan yakınlarınıza tebrik mesajı atarak bu mutlu günlerinde daha da mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Yeni doğan bebek için yollanacak en güzel ve en anlamlı ve yeni doğan bebek tebrik mesajlarını yeni doğan bebek tebrik mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Yeni Doğan Bebek Tebrik Mesajları

Minik yavrucağınız yuvanıza mutluluk ve bereket katsın inşallah. Gelecekte sağlıklı, mutlu ve güzel bir ömrü olsun. Bütün iyilikler ve güzellikler hep onu bulsun. Gözünüz aydın olsun.

Gözünüz aydın. Minik bebeğiniz size gelişiyle kocaman mutluluklar ve güzellikler getirsin. Rabbim analı babalı büyütsün. Hayırlı bir evlat olması dileğiyle.

Anne baba olma yolunda attığınız bu adımda Rabbimin her zaman yar ve yardımcınız olması  dileğiyle. Dilediğiniz her şeyin fazlasıyla karsınıza çıkmasını, bebeğinizle uzun sağlıklı ömürler dilerim.

Çok iyi ve güzel anne baba olacağınızdan eminim. Rabbim bebişe uzun, sağlıklı ömürler nasip etsin. Vatana millete ve size hayırlı evlat olsun inşallah. Tebrik ederim.

Anne olmak kolay değil. Emek istiyor. Sabır istiyor ama sonu çok güzel. Annelik, dünyanın en güzel duygusu hem de. Bu güzel duyguyu yaşadın canım. Seni canı gönülden tebrik ederim.

Yavrunuzu kucağınıza aldığınız bu özel günde yanınızda olmayı ne kadar istesem de olamadığım için çok üzgünüm. Rabbim bebeğinize uzun ve sağlıklı ömürler versin.

Annelik, defalarca kez öpüp koklayıp yine de yavrusuna doyamamakmış̧. Anneliğini en içte dileklerimle kutluyor seninle gurur duyuyorum.

Güzel şeylerin olmasına ihtiyacımızın olduğu şu günlerde hayatımıza giren o minik kalbinle bizi kocaman mutlu ettin. Uzun ve hayırlı ömürler diliyorum

İlginizi çekebilir:  İnkar Etmekle İlgili Sözler

Allah bu minik bebeği hayırlı etsin ömrü, uzun hayatı bereketli olsun. Ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olması temennisi ile sizleri tebrik ediyorum.

Annen ve babanla bir ömür sağlıklı geçirmen dileğiyle. Hoş̧geldin bebek. Sefalar getirdin. Annene ve babana hayırlı evlat olman dileğiyle.

Dünyaya böyle tatlı ve güzel bir evlat getirdiğiniz için sizi tebrik ederim. Mutluluğunuz ve beraberliğiniz daim olsun. Ailenizin yeni üyesi ile mutluluklar dilerim.

Yeni doğan bebeğinize hoş geldin diyor sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Anne baba ve yavrumuza sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.

Elinden hep iyi insanlar tutsun. Karşına hep güzel insanlar çıksın tatlı bebeğim. Anne ve babana hayırlı bir evlat olman dileğiyle.

Bu zorlu günlerde yüzümüzü güldüren, içimizi umutlar salan bu minik bebeğin annesi babası olduğunuz için sizleri kutlarım.

Evet sonunda kavuştuk miniğimize. Güneşli yarınları olsun. Sağlık dolu, tertemiz, huzur dolu bir dünyada büyümesi dileğiyle. Gözünüz aydın olsun.

Hiçbir evlat kokusu kadar güzel kokmaz derler. Bu güzel kokuyu tattığınız için sizleri tebrik ederim. Çok güzel anne baba olacaksınız. Rabbim uzun ömürler versin.

Zamanında uzun uzun hayalini kurduğunuz o minicik kalp şimdi kucağınızda atıyor. Ailenizin yeni üyesi ile birlikte uzun ve hayırlı ömürler diliyorum.

Aramıza katılan nu minik mucize için çok mutluluk duyuyoruz. Gözlerini dünyaya açan bu bebeği sıcacık sevginizle sarmanız dileğiyle. Tebrik ederim.

Evliliğinize ve hayatımıza renk katacak, sıcacık gülümsemesi ile hayatınızı ısıtacak, bu minik bebekle size uzun ve hayırlı ömürler diliyorum. Rabbim vatana millete hayırlı evlat olmasını nasip etsin.

9 ay karnında, bir ömür boyu kalbinde taşıyacağın bebeğin doğumu hayırlı olsun. Gözünüz aydın olsun. Bebeğiniz ve sizi öpücüklere boğuyorum. Mutluluklar dilerim

İlginizi çekebilir:  Ekip Ruhu İle İlgili Sözler

Zor günlerimizde çıka gelen, bize umut için gönderilen, yüzümüzü güldüren , başımızı döndüren, acımızı dindiren minik bebeğimizin doğumunu kutlar, sağlıklı, hayırlı, uzun ömürler dilerim.

Tüm zorlukları unutturan , kucağımıza aldığımız da pamuk gibi rahatlatan , bir gülüşü ile dünyanın dertlerinden uzaklaştıran minicik yavrunuzun doğumunu kutlarım sevgilerimle.

Puzzle’nin son parçası gibi ailenizi tamamlayacak , ailenize ve evliliğinize renk katacak olan o küçük ay parçasının ailenize katkısını kutlar uzun ve hayırlı ömürler dilerim

Hayatınızdaki tek anlam, yüreğinizdeki kıpır kıpır eden tek heyecan olan , sevmelere doyamayacağınız Güneş gibi parlayan meleğinizin doğumunu kutlar çekirdek ailenize huzur ve sağlık dilerim.

Ailenize güneş gibi doğan ; size hayat veren, öpmeye ve koklamaya doyamayacağınız, minicik ellerini asla bırakamayacağınız , sevginizle bir ömür boyu sarıp sarmalayacağınız , bu minik mucizenin hayatınıza katılışını en içten dileklerimle kutlarım.

Hoş geldin minik mucize , hoş geldin dünyamıza , hoş geldin. Bu zor r günlerde hayatımıza renk verdin, o minicik kalbinle gönlümüze süs verdin, iyi ki geldin ,sana sahip olan anne babayı en içten duygularımla kutlar vatana millete hayırlı bir evlat olmanı dilerim

Allah’ım sizleri sevdiklerimizle, yalnızlıkla, sıkıntıyla, hastalıkla, yoklukla imtihan etmesin. Ailenizin yeni üyesiyle uzun ve hayırlı ömürler versin.

9 ay boyunca heyecanla beklediğiniz bebeğinizi sağlıkla kucağınıza aldığınız için sizi tebrik ederim. Uzun bir ömrü olsun. Vatana millete hayırlı bir evlat oldun inşallah.

Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü, Sevinçten kalbinizin pır pır ettiği, dokuz aydın heyecanla beklediğiniz mucizenizi kucağınıza aldığınız bu günde yanınızda değiliz ama kalbimiz hep sizinle. Sizleri tebrik eder, minik bebeğe hayırlı ve uzun ömürler dilerim.

Bir ömür boyu unutamayacağınız, aklınıza her gelmesinde yüzünüzde tebessümlerin oluşacağı ve ne çabuk geçti daha dün gibi hatırlıyorum diyeceğiniz. Sevmelere doyamayacağınız bebeğinizin doğumunu en içten duygularımla kutlar, vatana, millete ve size hayırlı evlat olmasını dilerim. Rabbim uzun ve sağlıklı ömürler versin.

İlginizi çekebilir:  Ülke İle İlgili Güzel Sözler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.