Anneye Özür Mesajları

Bazen istemeden kırarız annemizin kalbini. Pişmanlık duyarız sonra yaptıklarımızdan. Yufka gibidir anne yüreği. Bir özür bekler oğlundan aslında sadece. Yufka yürekli annelerimize yaptıklarımızdan pişman olduğumuzu ifade edecek en anlamlı ve en güzel anneye özür mesajlarını aşağıda sizler için sıraladık.

Affedilme ihtimalinizi yükseltmek için aşağıdaki anlamlı özür mesajlarına ek olarak Anne Akrostiş adresindeki en anlamlı akrostişleri de annenize iletebilirsiniz.

Anneye Özür Mesajları

Canım annem seni üzdüm, kırdım biliyorum ne olur beni affet.

Keşke o sözleri hiç söylemeseydim, sana söylerken dilim tutulsaydı da konuşamasaydım. Güzel annem seni kırdığım için özür dilerim.

Aşk diye gittiğim yolda seni ihmal ettim, anladım ki en güzel aşk anneye olan aşkmış. Beni affet anneciğim seni çok seviyorum.

Sen yapma dedin ben yaptım, evet anne ben yine her zaman yaptığım gibi büyük sözü dinlemedim ve yine pişman oldum. Beni affet anneciğim ne olur seni çok seviyorum.

Sen bir kırıldın ben bin kırıldım canım annem. Hatamın farkındayım ve tekrarlamayacağım. Seni çok seviyorum özür dilerim.

Bir hatadır seni bana küstürdü. Farkına varmak değil midir önemli olan? Binbir özürle geldim sana anneciğim. Özür dilerim kırdığım güzel gönlün için.

İnsan annesini kırar mı, insan annesini üzer mi üzmez ama ben üzdüm. Şimdi ise çok pişmanım söylediklerim ve yaptıklarım için senden özür dilerim anne.

Dikkat! Bu mesaj aşırı şekilde pişmanlık içerir! Mesajı yazan kişi yaptıklarından çok pişman olmuş ve annesinden çok çok özür diliyormuş. Acaba annesi birtanecik çocuğunu affedecek mi? Bizce kıyamaz affeder. Sizce ne olur?

Sana karşı geldiğim için, seni üzdüğüm için senden özür dilerim canım annem. Çocuklar hata yapabilir anneler büyüktür onları her zaman affeder.

Benim senden başka kimsem yok bu yalan dünyada sende bana küsersen ben neyleyim artık yaşamayı. Biliyorum yaptığım hatayı ama ne olur canım annem affet beni.

İlginizi çekebilir:  Dünya İle İlgili Sözler

Keşke hiç büyümeseydik anneciğim hep çocuk kalsaydık en büyük derdimiz karnımızın acıkması olsaydı. Şimdi büyüdük birbirimizi, seni üzer olduk. Oysaki sen bize böyle öğretmemiştin canım annem. Seni üzdüğümüz için senden özür dilerim anneciğim.

Sana kötü davrandım, sana kötü sözler söyledim, yapma dedin yaptım, gitme dedin gittim. Ben çok vefasız bir evlat oldum anne. Sen bu vefasız evladını affedebilecek misin? Beni bağışla anneciğim. Seni kırdığım için, seni üzdüğüm için, senin sözünün tutmadığım için senden özür dilerim annem.

Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet annem.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm senden çok özür dilerim anne.

Her insan hata yapar. Önemli olan yapılan hatayı anlayıp özür dilemektir bence. Yaptığım hatanın geçte olsa farkına vardım. Umarım beni affedersin anneciğim.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük bir annelikti. Sana çok teşekkür ederim canım annem.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum anneciğim. Senden özür diliyorum.

Seni kırdığımdan beri hüzün eksik olmuyor içimden anne. Bir ilaç şimdi senin özrümü kabul etmen bana. Umarım beni affedersin. 

İçimde bir pişmanlık fırtınası var anneciğim. O gün sana söylediklerimin pişmanlığı bu. Her kötü hareketim için ayrı ayrı özür dilerim senden.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de senden özür dilerim anne.

Gelirim dedim ama gelemedim, seni yollarımı gözlettiğim için senden özür dilerim anneciğim.

Seni arayıp soramadım, yanına gelip bir hatırını sormadım, seni üzdüysem, seni kırdıysam ne olur beni affet anneciğim.

Evet, ben çok büyük bir hata yaptım ve siz ailemi zora soktum. Sizleri üzdüğüm için özür dilerim. Ama sen beni affet ne olur anneciğim.

İlginizi çekebilir:  Güzel Kadir Gecesi Sözleri

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı, sen bana güldükçe benim içim sızlar oldu. Ne olur beni affet anne, senden çok çok özür dilerim.

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Seni nasıl üzerim canım annem.

Aşk diye gittiğim yolda seni ihmal ettim, anladım ki en güzel aşk anneye olan aşkmış. Beni affet anneciğim seni çok seviyorum.

Yalan dünya önce sevdiklerimi aldı elimden, şimdi ise yoluma taş koydu, önüme set gerdi, beni karanlıklara hapsetti. Sanki her şey bana düşmanmış gibi üstüme üstüme geliyor. Sana söz vermiştim anneciğim ama yapamadım senden çok özür diliyorum. Sana iyi bir insan olacağım, sana layık bir evlat olacağım diye söz vermiştim.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum anneciğim sana. Özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni canım annem.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum anacığım… Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum!

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla.

İlginizi çekebilir:  Kestane İle İlgili Sözler

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim, Anneciğim seni çok seviyorum?

Beni affet demeyi beceremem ama bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoook ama çoooook özür diliyorum senden.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım anneciğim. Seni çok seviyorum.

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden?

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim ; beni affetmendir!

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet!

2 thoughts on “Anneye Özür Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.