En Yakın Arkadaşa Uzun Özür Mesajları

Bu görsel Arkadaşa özür mesajı, en yakın arkadaşa uzun özür mesajı, en yakın arkadaşa uzun özür mesajları, özür mesajları arkadaşa, arkadaşa özür mesajları resimli, arkadaşa özür mesajları uzun, arkadaşına özür mesajları, en yakın arkadaşa özür mesajı ile ilgilidir.

Sayfa İçeriği: Arkadaşa özür mesajı, en yakın arkadaşa uzun özür mesajı, en yakın arkadaşa uzun özür mesajları, özür mesajları arkadaşa, arkadaşa özür mesajları resimli, arkadaşa özür mesajları uzun, arkadaşına özür mesajları, en yakın arkadaşa özür mesajı

Bazen üzeriz en yakınımızdaki değerli kişileri. İstemeden de olsa kırarız kalplerini. En yakın arkadaşımız ise bu kişi daha da artar üzüntülerimiz. En yakın arkadaşınızın kalbini kırdıysanız ve ona özür dilemek istiyorsanız aşağıda sıraladığımız anlamlı ve güzel mesajlar işinize yarayacak. En anlamlı ve en güzel uzun özür dileme mesajlarını en yakın arkadaşa uzun özür mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

En Yakın Arkadaşa Uzun Özür Mesajları

İnsan bir başka üzülüyor inan kırdığı kalp en yakınındakinin olunca. Keşke diyorum şimdi. Keşke kırmasaydım çok sevdiğim arkadaşımın güzel kalbini. Keşke üzemeseydim hiç seni canım arkadaşım. Bazen pişmanlık duyacağımız işler yapıyoruz farkında olmadan. Çok özür dilerim farkında olmadan temiz kalbini kırdığım, seni incittiğim için. Umarım silersin bu kötü anıları ve umarım arkadaşlığımızın hatırına yine eski günlerdeki gibi oluruz. Pişmanlığımı görmen için yolladığım bu mesajıma arkadaşlığımızın hatırına olumlu bir cevap vermeni umuyorum. Özür dilerim.

Canım arkadaşım, dostum, kardeşim benim. Yaptığım hatalar için çok özür diliyorum. Bilinçsizce yaptığım her şey için, kalbini kırdığım her söz ve her hareketim için özür diliyorum. Her zaman dağ gibi arkamda duran canım dostumu kaybetmek istemiyorum. Lütfen beni affet. Yaptıklarım için çok pişmanım. Seni ve o eski eğlenceli günlerimize geri dönmeyi çok istiyorum. Söz veriyorum kalbini bir daha kırmayacağım. Dostluğumuzu bir çınar gibi ayakta tutacağım. Yüzlerce kez özür dilerim. Seni seviyor ve çok değer veriyorum. Bunu da unutma.

İlginizi çekebilir:  Kadir Gecesi Okunacak Dualar

Canım dostum, değerlim özür dilemek için geç mi kaldım bilmiyorum ama dostluğumuzun son bulmasını istemiyorum birde benim yaptığım ve telafisini yapmayarak seni daha çok kırdığım bir hata için. Sen arkadaştan öte bir kardeşim gibisin. Kardeşler arasında olur böyle şeyler lütfen bana sırtını dönme affet beni. Bir özürün arkasına saklanmıyorum ama senden gerçekten çok özür diliyorum ve af diliyorum. Beni geri çevirme.

Benim için çok değerlisin. Bir dost bir arkadaş, kardeş gibisin. Kalbini kırdıysam affet beni. Çok özür diliyorum. Böyle olmasını elbette istemezdim ama ne yazık ki yaptım bi hata, çok pişmanım. Büyüklük sende kalsın affet, tekrardan konuşalım eskisi gibi olalım. Bir daha asla üzmeyeceğim seni. Lütfen bana dargın kalma dostum. Seni incitmek istemezdim. Bilirsin bir karıncanın bile canını yakamam ben inanaki bilerek olmadı. Çok özür dilerim.

Canım arkadaşım seni kaybetmeyi göze alamam lütfen beni affet. Senin bana olan dostluğunu asla unutamam. Bu pişman kardeşini affet. Dostluğumuz ebedi olsun ve bunu kimsenin, hiçbir hatanın yıkmasına izin vermeyelim. Senin hakkını ödeyemem. Sen iyi günümde de kötü günümde de ağlarken de, sevinirken de hep yanımda oldun. Düştüm ellerimden tutup sen kaldırdın beni. Bir hataya düştüm yine sen tut ellerimden, affet, kaldır beni. Seni çok seviyorum benim için çok değerlisin. İyi ki benim dostumsun, küs olmamız bile bu gerçeği asla değiştirmez. Senden çok özür diliyorum.

Canım arkadaşım dilediğim özür yaptığım hatayı düzeltmez ama sen affedersen beni dostluğumuzun daha sıkı olacağına inanıyorum. Bu yüzden beni affetmen için elimden geleni yapacağım lütfen affet beni, çok pişmanım. Seni ne kadar sevdiğimi ne çok değer verdiğimi biliyorsun. Bana baktığım zaman ki gözlerinde olan o kırgınlığı gidermek istiyorum. Seni kırmış incitmiş olmam beni de çok üzüyor. Lütfen barışalım artık. Çok özür dilerim.

İlginizi çekebilir:  Kürtçe Cuma Sözleri

Canım, biricik dostum, biliyorum çok kırdım seni telafisi mümkün mü ? Nasıl olur?  Bilmiyorum ama inan ki bende çok üzgünüm. Evet tüm hata bende çok özür dilerim. Büyüklerimizin de dediği gibi özür dilemek erdemlik, affetmek ise büyüklüktür. Lütfen bi kere daha şans ver dostluğumuza büyüklük yap affet beni. Kırgın, dargın olma bana. Sen benim biricik dostumsun, güvenebileceğim sırtımı yaslayabileceğim bir dağsın. Lütfen bir hata yüzünden toz olup yok olmasın arkadaşlığımız. Seni üzdüğüm için çok üzgünüm. Lütfen affet.

Güzel arkadaşım, can dostum seni çok seviyorum ve çok değer veriyorum. Hiçbir zaman üzülmeni istemezken bu sefer seni üzen ben oldum bunun pişmanlığıyla kahroluyorum. Birde sen sırtını çevirme bana lütfen. Biliyorum cezalıyım ama benimle konuşmayarak verme cezamı bağır çağır ama sessiz kalma. Dostluğumuz her zaman ki gibi devam etsin, her zaman ki gibi eğlenelim, mutlu olalım. Uzattığım bu zeytin dalını tutar mısın? Senden çok özür diliyorum.

Canım dostum, dert ortağım seninle konuşmayalı birkaç gün oldu ama bana yıllar olmuş gibi geliyor. Senin de kırılan kalbini düzetir mi bu sihirli kelime bilmiyorum ama çok özür dilerim. Sana barış çiçeği olan beyaz gülerle dolu bir buket bırakıyorum hem samimi hem içten bir şekilde. Lütfen geri çevirme bu barış isteğimi dostum. Bir daha sana karşı asla kırıcı olmayacağıma söz veriyorum. Yeter ki affet beni.

Arkadaşım kırdım seni bilmeden, istemeden ama inan çok üzgünüm. İstediğim tek şey beni affetmen yine eskisi gibi çok yakın arkadaş olalım. Gülen gözlerinin ışığı  benim yüzümden solmasın. Biliyorum çok büyük bir hata yaptım, her insan hata yapar diye savunmayacağım kendimi sana karşı hiçbir hatam yanlışım olmamalıydı ama gerçekten istemeyerek oldu çok özür dilerim.

İlginizi çekebilir:  Yeni Doğan Bebek Tebrik Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.