30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutlar, aziz şehitlerimizi minnet duygularımla anarım.

Türk milletinin 30 Ağustos Zafer bayramı kutlu olsun.

Bizlere bu güzel zaferi kazandıran başta Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşlarını rahmet ve şükranla anıyor ve Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz

Biz Türkler tarih boyunca hür ve özgür yaşamak için savaşmış bir milletiz. Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Biz kimsenin düşmanı değiliz, yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanız. Mustafa Kemal Atatürk

Milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bağımsızlık meşalesinin ebediyen yanacağı yurdumuzda huzur ve güven içinde yaşamak dileğiyle Milletimin 30 Ağustos zafer bayramını kutluyoruz.

Bizi kimse bölemeyecek, bizi bir birimize düşüremeyecek. Birlik ve kardeşlik içinde daha nice güzel 30 ağustos zafer bayramları görmek dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

Dünyada Türk ordusu gibi başka bir ordu yoktur. Cephanesiz, aç, susuz, uykusuz, süngüsüyle de olsa azmi ile bu başarıyı elde etmiştir. Türkiye Cumhuriyetinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Ulusça birlik ve beraberlik içinde geçen 30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun.

Milletimizin tarih sayfasına adını altın harflerle yazdırdığı 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

Zafer, “Zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise, “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyebilenindir. Mustafa Kemal ATATÜRK

Tarihimizde altın harflerle yazılı olan 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramını tüm Türkiye de bizleri bölmek isteyen fitnelere karşı coşku ve heyecanla kutluyor bizlere bu zaferi armağan eden başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını şükranla anıyoruz.

İlginizi çekebilir:  Askere Doğum Günü Mesajları

Göklerde ay yıldızlı bayrağımızın özgürce dalgalanmasını sağlayan başta Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. 30 Ağustos zafer bayramımız kutlu olsun.

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar. Mustafa Kemal Atatürk

Zafer elbette başaracağım diyenin ve başaracağına inananlarındır. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bizlerin bugün dahi kutlarken büyük onur duyduğumuz bu zaferi bizlere kazandıran başta Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşlarını rahmet ve şükranla anıyor ve Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz.

Türkler tarih sahnesinde her zaman bağımsızlığına ve istiklaline düşkün bir millet olmuştur. Milletimizin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bu güzel memleketimizde her türlü zaferi hak eden Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Ulusumuzun bayrağını özgürce göklerde dalgalandıran ve bağımsızlığımızı perçinleyen 30 Ağustos Zaferinin yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde milletçe coşkuyla kutluyoruz.

Bu büyük zaferin yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Tuna Nehri’nin serin kıyılarında aldığı abdestin namazını, Afika’nın kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım.

Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk, O’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.