Baldıza Doğum Günü Mesajları

Baldıza Doğum Günü Mesajları

Baldız bir kardeş gibi değerliymiş, baldızın doğum günü hiç unutulmazmış. Doğum günün kutlu baldızım.

Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Cadıdan da baldız olur muymuş demeyin, bak benim cadı gibi baldızım var. Doğum günün kutlu olsun tatlı cadı.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Bütün hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun Baldız.

Bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olsun, yüzünden gülümsemen, yüreğinden mutluluk hiç eksik olmasın, baldızın doğum günü kutlu olsun.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.

Ablanla evlenene kadar bir kız kardeşim yoktu. Sen de benim bir kardeşim gibi oldun. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim.

Bugün önemli bir gün. Bugün canım karımın en sevdiği günlerden biri. Çünkü küçük baldızımın doğum günü. Nice senelere.

İyi kalpli melek gibi bir kadının kardeşi ancak senin gibi olabilirdi. Aynı ablan gibi temiz kalpli birisin. Doğum günün kutlu olsun.

Ablan sayesinde bir kız kardeşe de sahip oldum. İyi ki varsın canım kardeşim. Musmutlu güzel nice senelere.

Sevdiklerinle birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim. En güzel nice yıllarını görmen dileğiyle.

Bugün canım karımla en mutlu olduğumuz günlerden biri. Çünkü bugün senin doğum günün. Her yeni yaş sana en güzelini ve hayırlısını getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Hayallerin gerçek olsun. Kalbin hep neşeyle dolsun. Canım baldızım, doğum günün kutlu olsun.

Ablanla tanıştığımızdan beri beni çok sevmediğini fark etsem de ben seni bir kız kardeşim gibi seviyorum. Sevdiklerinle ve seni sevenlerle nice mutlu senelere.

İlginizi çekebilir:  Yıldönümü Mesajları

Sağlık içinde, huzur ve mutluluk içinde bir hayat geçirmen dileğiyle yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım. Nice mutlu yıllara.

Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin, kalbin kadar mutlu ol, gülen yüzün kadar ışık içinde kal. Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol ömür boyu

Ablasının biriciği, eniştesinin en gözdesi doğum günün kutlu olsun. En güzel günler senin olsun, gülmen hep kahkahalarla olsun.

Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana, yeni yaşın musmutlu olsun.

Yeni bir yaş diye seni kandırıyorlar baldız, aslında sen bir yaş daha yaşlandın onu hiç söylemiyorlar. Mutlu yılar.

Gülen yüzünden gülümsemen eksik olmasın, mutsuzluk seni hiç bulamasın, güzel baldızımın doğum günü kutlu olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun Baldız.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa sakın korkma biz her zaman senin yanındayız. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat dolu yaşlara, bugün bakım yap azıcık saçlara, bugün senin doğum günü hadi üfle mumlara.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Böyle iyi kalpli, kendine güvenen, çevresine örnek bir kişi olan enişten olduğu sürece sen her zaman hatırlanacaksın. Doğum günün kutlu olsun baldız.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin enişten olmak. Nice mutlu yaşlara baldızım.

Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün sana en güzel günleri getirtsin baldızım.

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

İlginizi çekebilir:  Kuzene Güzel Sözler

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara Baldız.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler seninle olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın sana sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Doğum gününde tuttuğun dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun Baldız. baldıza doğum günü mesajı

Yaşamın her zaman neşeli ve renkli olsun. Yüzündeki o harika gülümsemen hiçbir zaman solmasın. Baldızın doğum günü kutlu olsun.

Ne oldu baldız benimle dalga geçiyordun sen yaşlanacaksın ben hep böyle kalacağım diye. Bak sende bir yaş daha yaşlandın. Doğum gününü kutluyorum Baldız.

Yeni yaşında da her zaman olduğun gibi hep sevgi dolu, neşeli ve güleç biri olarak kal, her şey gönlüne göre olsun. Doğum günün kutlu olsun. baldıza doğum günü mesajı

Bu gün senin doğum günün, gönlünden geçen tüm güzellikler senin olsun. Baldızımın doğum günü kutlu osun.

Yeni yaşında sana mutluluk getirecek ve sen daha da mutlu olacaksın. Ve sen hayatın boyunca böyle iyi biri olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun Baldız.

Önce sağlığın yerinde olsun, sonra mutluluğun tavan yapsın. Yeni yaşın kutlu olsun.

Benim başarılı baldızımın doğum günü kutlu olsun. Yeni yaşının sana daha fazla enerji ve başarı getirmesi dileğiyle yeni yaşın kutlu olsun.

İlginizi çekebilir:  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Yeni yaşın kutlu olsun. Yarının bugünden, bugünün dünden daha mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sana mutlu olacağın ve yaşamaktan zevk alacağın bir yaş diliyorum. Gülümseyen gözlerinden gülümseme eksik olmasın. Nice mutlu senelere, doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin ve istediğin tüm dileklerinin gerçek olması ve yüzündeki gülümsemenin hiç eksik olmaması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Ben ablanı sevdikten sonra ailenle tanışınca ilk sana kanım kaynadı. Öyle masum bir duruşun, öyle içten bakışın ve öyle güzel gülüşün vardı ki; gören herkese mutluluk dağıtıyordun. Sen her zaman iyi kalpli ve mükemmel birisi oldun. İnşallah hayatında da karşına senin gibi birisi çıkar ve her zaman mutlu olursun. Bugün senin doğum günün, bugün en mutlu günün. Yaşadığın her anın doğum günün kadar güzel olması temennisiyle doğum gününü kutlarım baldız.

Doğum gününe gelmek için çok uğraştık ama gelemdik. Gelemedik ama Baldıza doğum günü mesajı göndermeyecek kadar da aciz değiliz. Doğum günün kutlu olsun baldız.

Sen yeryüzüne inmiş en iyi ve en güzel meleksin. Her şeyin gönlünce olacağı bir yaşantının olması dileğiyle iyi ki doğdun. Mutluluklar.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun biricik baldızım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.