Kuzene Uzun Doğum Günü Mesajları

Bu görselin içeriğinde Kuzene doğum günü mesajı uzun, kuzene uzun doğum günü mesajı, doğum günü mesajları kuzene uzun, kuzene doğum günü mesajı uzun erkek, kuzen ile ilgili doğum günü mesajları uzun, kuzene doğum günü mesajı, kuzen için doğum günü mesajı konuları yer almaktadır.

Sayfa İçeriği: Kuzene doğum günü mesajı uzun, kuzene uzun doğum günü mesajı, doğum günü mesajları kuzene uzun, kuzene doğum günü mesajı uzun erkek, kuzen ile ilgili doğum günü mesajları uzun, kuzene doğum günü mesajı, kuzen için doğum günü mesajı

En değerli akrabalık bağlarımızdandır kuzenlerimizle olanı. Kardeşimiz gibi, en yakın arkadaşımız gibi severiz onları. Hatta bazen en yakın arkadaşta olurlar. Kuzeninizin doğum gününde ona uzun doğum günü mesajları yollayarak onu mutlu edebilirsiniz. En anlamlı ve en güzel doğum günü mesajlarını kuzene uzun doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Kuzene Uzun Doğum Günü Mesajları

İyi ki diyorum. İyi ki sen benim kuzenimsin. Bazen sırdaşım oluyorsun içimi döküyorum sana. Bazen bütün dertlerimi paylaşıyorsun derttaş oluyorsun bana. Seninle zaman nasıl geçiyor bilmiyorum. Bana karşı hiç kötü his beslemediğinden eminim. İşte bu yüzden sırtımı sana gözüm kapalı yaslayabilirim canım kuzenim. Sen benim en iyi akrabam, en iyi arkadaşımsın. Dedim ya sen benim sırdaşımsın. Bugün en mutlu günüm. Bugün senin doğum günün. Nice mutlu, huzurlu yıllara canım kuzenim. Üzüntü ve keder sana hiç uğramasın. Dertler kapını hiç çalmasın. Kalbin mutluluk ve huzurla dolsun. Doğum günün kutlu olsun.

Biricik kuzenim bu yeni yaş hayatına güzel şeyler getirsin o güzel yüzün her zaman gülücükler saçsın. Sen çok güzel, çok iyi, yardımsever melek gibi bir insansın. Ve umarım ki her zaman öyle olursun bu yeni yaş senden bir şeyler götürmemesi aksine sana güzel şeyler katması dileğiyle seni çok seviyorum. Nice yıllara.

Zaman ne kadar hızlı geçmiş olursa olsun,  senden benden ne kadar  şey götürmüş olursa olsun birbirimize olan saygımızı ve sevgimizi asla kaybetmedik biricik kuzenim. Birbirimizden ne kadar uzak olursak olalım gözden uzak olanın gönülle hiçbir alakası yok. Sen halla gönlümün tahtında en değer verdiğim kuzenim olarak bulunuyorsun. Seni çok seviyorum nice yıllara.

İlginizi çekebilir:  Kuzene Doğum Günü Mesajları

Sen benim sabah güneşim akşam yıldızımsın canım kuzenim. Her an hayatımda bana ışık verenim, önümü açanım, önder olanımsın bir abla gibisin bana karşı. Her zaman bir şeyler katmaya çalıştın bana, bu yüzden çok teşekkür ediyorum. Bu hayatta sana ışık olsun, ve hep güzel şeyler katsın. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Biricik kuzenim doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllara. Umarım gönlünce olur her şey. Seninle hep bi kardeş gibi büyüdük büyümeye de devam ediyoruz. Bu yeni yaşında sağlıkla huzurla büyü. Seni çok seviyorum

Kuzenlerin en iyisinin, en güzelinin doğum günüymüş bugün iyi ki doğdun iyi ki varsın. Benim için yerin çok farklı çok değerlisin. Seni çok seviyorum. Yanında bulunamadığım için çok üzgünüm umarım her yeni yaşına girerken yanında olurum ve sağlıkla huzurla muma üflediğin zamanları resimlerim. Nice yıllara.

Sevgili canım kuzenim harçlıkların hep sana verildiği bir yıl dilerim sana. Umarım her şey gönlünce olur. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Sen anlaşabildiğim tek kuzenim diye tanımlanırken bende, bir yaş daha büyüyor, olgunlaşıyorsun. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki de doğmuşsun ve iyi ki de benim kuzenim olarak gelmişsin bu dünyaya. Ömrün bahtın yüzünün güzelliği kadar güzel olur inşallah. Seviliyorsun.

Canım biricik kuzenim iyi ki varsın yoksa tatil planlarımı kim ile yapar kim ile dertleşirdim hiç bilmiyorum. Sen ailemizin değerlisisin. Nice tatil planları yapacağımız yıllara inşallah. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatıma kattığın her şey için çok teşekkür ederim. Sevgi, saygı, yeri geldi mutluluk yeri geldi kızgınlık yeri geldi üzüntü her kattığın duygu için sana minnettarım. İyi ki varsın. İyi ki doğmuşsun.

İlginizi çekebilir:  Kuzene Güzel Sözler

Kuzenim dahi olsan sen benim kardeşim dert ortağım, suç ortağım, beraberken delilercesine eğlenebildiğim mükemmel bir insansın. Seni çok seviyorum iyi ki varsın. Nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllarımız olsun.

Büyüdükçe dertlerin arttığı, sıkıntıların arttığı söylenirdi hep bizlere evet öylede oluyor. Büyüyoruz ve dertlerimiz de bizimle beraber büyüyor. Ama olgunlaşıyoruz birbirimize daha çok bağlanıyor daha çok tanıyor daha çok seviyoruz birbirimizi. Bu yeni yılın sana güzel tecrübeler getirmesi dileğiyle canım kuzenim nice bizli yılların olsun.

Tüm ailenin dedikodusunu yapabildiğim tek insan biricik kuzenim iyi ki doğdun. Her şey zeninle güzelleşiyor. Zor zamanlarımda ki hüznümü sana anlatarak hafifletiyorum. İyi ki doğmuşsun be kuzen. İyi ki varsın. Seninle geçireceğimiz daha çok anılarımız var. Yani nice benli senelerin olsun inşallah.

Düğünlerde karşılıklı  oynayıp herkesi seninle birlikte eleştirdiğim , ailemden izin alırken senin ismini söylediğim için izin aldığım çok oldu kuzen. İyi ki varsın iyi ki benim kuzenimsin arkamı toplayan, bana sahip çıkan suç ortağım. Sen olmazsan ne yaparım ben iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle yan yana  geldiğimiz  zaman saçmalıyor dibine kadar eğleniyoruz. Şarkılar söylüyor, videolar çekiyoruz. Bugün daha iyi anlıyorum senin varlığının hayatımdaki yerini canım kuzenim. İyiki doğmuşsun iyi ki…

Kuşlar senin için şarkı söylüyor bugün, güneş senin için daha parlak çünkü bugün senin doğum günün. Çünkü bugün benim biricik kuzenimin, en değerlimin, kardeşimin doğum günü. Hayat sana hep güzel süprizler getirsin kuzum. Seni bana getirdiği gibi. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Canım, biricik kuzenim Allah seni başımızdan eksik etmesin nice beraber senelerimiz olsun. Her şey gönlünce olur inşallah. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.