Abiye Uzun Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Uzun Günü Mesajı, Abiye Doğum Günü Mesajı uzun, doğum günü mesajları abiye, abiye yazılacak uzun doğum günü mesajı, abiye doğum günü mesajları uzun anlamlı, abiye yazılacak doğum günü mesajı, abi için doğum günü mesajı

Sayfa İçeriği: Abiye doğum günü mesajı, iyi ki doğdun abi, abiye doğum günü sözleri, abiye doğum günü mesajı uzun, abiye yazılacak uzun doğum günü mesajı, abiye doğum günü mesajları uzun anlamlı, abilere doğum günü mesajları uzun, kardeşten abiye doğum günü mesajları uzun, abiye doğum günü sözleri uzun

Doğum günün kutlu olsun abiciğim, hep bizimle ol, yüzümüz hep gülsün, her zaman ilham kaynağımız ol, her daim yol göster, hep ileriye bakalım…


Abiye Uzun Doğum Günü Mesajları

Yollar ayırsa bile biz seninle ayrılmaz bir ikiliyiz canım abim. Her gün aklıma geliyor çocukluğum. Bir kale gibi arkamda duran canım abim geliyor aklıma hep. Her anımda yanımda olduğun için, her zorlukta bana yardım ettiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Bugün benim en mutlu günlerimden birisi. Bugün canım abimin doğum günü. Dünyalar kadar sevdiğim canım abim, her yaşın bir öncekinden daha güzel olsun. Kalbin hep mutlulukla dolsun. Doğum günün kutlu olsun.

Parkta koşup oynarken düştüğüm zamanlar sen elini uzatır kaldırır göz yaşlarımı silerdin abicim. Yeri gelir benim canım acıyor diye sende ağlardın. Yaralarımı sarar beni güldürmeye çalışırdın. Bende sen üzülme diye canım acıdığı halde gülerdim. Onların üstünden zaman çok geçti her şey sıradanlaştı ama benim sana olan sevgim asla sıradanlaşmadı tam tersi fazlalaştı. İyi ki varsın iyi ki benim abimsin iyi ki. Doğum günün kutlu olsun aslan abim.

Her zor anımda bana yardım eden, ben bir şey yapacağım zaman hemen annem tarafından koruyucu olarak görevlendirilen, kendi oynamayıp beni oynatan, kendi yemeyip bana veren canım abim. Ben senin hakkını hiç ödeyemem. Rabbim sana senin gibi güzel bir ömür nasip etsin. Yeni yaşın sana dilediğin tüm güzellikleri getirsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim.

İlginizi çekebilir:  Toruna Doğum Günü Mesajları

Abi, hatırlıyor musun evde birlikte oynadığımız oyunları? Dışarda beni herkesten koruduğun günleri. Ben çok iyi hatırlıyorum. O mutlu günlerimizi çok özlüyorum. Nice doğum günleri kutladık fakat şimdi birbirimizden ayrıyız. Fakat şunu bilmeni isterim; Ben her zaman aslan abimin biricik kardeşiyim. Mutlu yıllara canım abim.

Ailemiz için çalışmaktan yorulmayan beni hep kardeşim diye seven değer veren abicim iyi ki varsın. Fedakar cömert anlayışlı yakışıklı gurur kaynağımız iyiki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Can abim canım abim. Bugün senin doğum günün. Yıllar geçiyor gidiyor. Ömrümüzden 1 koca yıl daha bitiyor. Her anımda şükrediyorum Allah’a senin gibi mert bir abim var diye. Ömrün uzun ve hayırlı olsun İnşallah. Nice güzel yıllara.

Abilerin bir tanesi canım abim ne kadar sevgini gösteremesen de beni çok sevdiğini biliyorum ve biliyorsun ki seninle ne kadar kavga da etsek ben seni çok seviyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Doğum günün kutlu mutlu olsun.

Bugünün önemi büyük canım abim. Ama senin için değil bizim için çünkü bugün sen doğmuşsun iyi ki de. Değerin paha biçilmez ve hiçbir kelime anlatamaz sana olan sevgimizi. İyi ki varsın Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Beni çok iyi tanıyan canım abim üzüldüğümde yalan söylediğimde yardıma ihtiyacım olduğunda seni hep yanımda gördüm hep yanımdasın iyi ki varsın abicim destekçim değerlim. Doğum günün kutlu olsun.

Güler ömür ağlar ömür farkında olmadan geçer ömür demiş Sıla. Abicim sen hem iyi günümde hem kötü günümde hep yanımda oldun hep destekçim oldun. Her şeyin en iyisini hak ediyorsun canım abim. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu sağlıklı yıllara.

İlginizi çekebilir:  Öğretmene Güzel Sözler

Sen karanlığıma yıldız gündüzüme güneş oldun yakışıklı abim. Seni hak edecek ne yaptım bilmiyorum ama iyi ki de sensin benim abim. Bugün yeni yaşına girdin yaşlanıyorsun. Ama her zaman sen benim aslan abim olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu sağlıklı huzurlu ailemizle birlikte güzel yıllara.

Gözbebeği canım abicim senin varlığın yeter benim için iyi ki varsın. Aramıza hiçbir şey girmesin ne bi insan ne bir hata ne bir yanlış beni ne olursa olsun affeden yanımda olan güvenebileceğim insanlardansın. Kardeşliğimiz asla bozulmasın. Doğum günün kutlu olsun. Nice beraber güzel günlere.

Abi kelimesi ne kadar küçük bir kelime ama içinde ne anlamlar var ne anlamlar. Ve kelime anlamını sonuna kadar her şeyi ile sende var abiliğini iliklerime kadar hissediyorum. İyi ki doğdun iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun. Hayattında her şey gönlünce olsun.

Canım abicim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu sağlıklı huzurlu yıllara. İyi ki varsın iyi ki doğmuşsun. Hayatında ki her şeyin bir düzene girmesi dileğiyle. Benim ihtiyacımda hep yanımdasın bir ihtiyacın olduğunda küçük bir kardeşin olduğunu unutma elimden gelen her şeyi senin için yapar feda ederim. Tekrardan ve tekrardan iyi ki doğdun iyi ki varsın.

Kıyamadığın küçük kardeşin seni çok seviyor abicim. Bazen seni çok sinirlendirsemde sana çok değer veriyorum. Ve sevgimizin karşılıklı olduğunu biliyorum. Kalbimi kırdığında oldu fazlasıyla gönlümü aldığında sen tüm dünyaya denksin. Bni asla yalnız bırakma sana çok ihtiyacım oluyor.iyiki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Bu güne kadar hem sevimliliğinle hem karizmanla fethettin gönüllerimizi. Bir yandan yavru bir kediyken bir yandan kocaman bir aslan oldun hep. Olgunluğun, içindeki çocuğa zarar vermedi hiç. Hem çok iyi bir abi hem çok iyi bir kardeş oldun. Doğum günün kutlu olsun meleğim

İlginizi çekebilir:  Komik Yılbaşı Mesajları

One thought on “Abiye Uzun Doğum Günü Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.