Askere Doğum Günü Mesajları

Askere doğum günü mesajı, askere yazılacak doğum günü mesajları, asker abiye doğum günü mesajı, asker oğluma doğum günü mesajları, asker yarenine doğum günü mesajları, askerdeki sevgiliye doğum günü mesajı uzun, askere doğum günü pasta yazıları, askerime doğum günü mesajları, iyi ki doğdun asker

Site İçeriği: Askere doğum günü mesajı, askere yazılacak doğum günü mesajları, asker abiye doğum günü mesajı, asker oğluma doğum günü mesajları, asker yarenine doğum günü mesajları, askerdeki sevgiliye doğum günü mesajı uzun, askere doğum günü pasta yazıları, askerime doğum günü mesajları, iyi ki doğdun asker

En gururlu görevlerden biridir askerlik. Sevdiklerinden uzakta vatan için beklenen her nöbet büyük fedakarlıktır bir insan için. Bu gururlu görevi taşımak herkese nasip olmaz. Askerliği meslek olarak icra edenler kadar vatani görevini yerine getirenlerde bu fedakarlığın temsilcileridir. Sevdiklerinden uzakta vatan için, gözünü kırpmadan atılırlar ileri. Değerli askerlerimize doğum günlerinde, onları mutlu etmek için doğum günü mesajı gönderebilirsiniz. Bir askere yollanabilecek birbirinden anlamlı ve güzel askere doğum günü mesajını, askere doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Daha sonra, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Asker Uğurlama Sözleri ve Asker Yareni Sözleri adreslerini de ziyaret edebilirsiniz.

Askere Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun şanlı askerim. Nice mutlu huzurlu senelere.

Yeni yaşının mutluluk, huzur ve hayırlar getirmesini diliyorum. Yiğit askerim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu ve huzurlu senelere.

Gurbet illerde kendini yalnız sanma. Biz hep seninleyiz. Sen ise hep kalbimizdesin. Canım askerim Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Yiğitlerin Yiğidi En büyük asker bu gün doğmuş. mutlu ve huzurlu bir ömrün olsun. nice mutlu yıllara.

Yarınların her şafakta doğan güneş gibi aydınlık, Mutluluğun askerde bitmeyen işler gibi sonsuz olsun. Yiğit askerim, doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle birlikte nice mutlu senelere.

Her günün, gün sonundaki ay kadar güzel olsun. Her daim mutlu ve huzurlu bir ömrün olsun. Canım askerim, doğum günün kutlu olsun.

İlginizi çekebilir:  Eşe Yıldönümü Mesajları

Canım askerim. Bugün senin doğum günün. Bugün bizim için en mutlu gün. Sevdiklerinle ve seni sevenlerle mutlu ve huzurlu bir ömrün olsun.

Biz sıcak yataklarımızda yatarken sen vatan için nöbet bekliyorsun. Allah senden razı olsun. Nice yıllara askerim. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yiğidin doğum günü. Bugün senin doğum günün. Mutlu ve huzurlu bir ömrün olsun. Kalbin her zaman neşeyle dolsun.

Seninle hep gurur duyduk ve yine gurur duyuyoruz aslan parçası. Giydiğin kamuflajın asaleti gibi asil bir ömrün olur İnşallah. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere

Bugün bizim en mutlu günümüz. Senin doğum günün paşam. Uzun zaman sonra ilk

Senin gibi Yiğitler olduğu sürece yeşerecek hep ümitlerimiz. Tuttuğun her nöbet için ayrı ayrı minnettarız sana. Bu mutlu gününde uzaklar Nasıl ama hiç Aklımızdan çıkmıyorsun Doğum günün kutlu olsun.

Gittiğin asker ocağında yolun bahtın açık olsun. Sesin aslan kükremesi, gözlerin kartal bakışlı olsun. Aslanım benim doğum günün kutlu olsun.

Şafak saymaya bugünlük ara ver. Çünkü bu gün bizim en mutlu günümüz, senin doğum günün. Mutlu yıllara aslan kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bizim En mutlu günümüz. Çünkü bugün senin doğum günün. Şimdi uzaklardasın vatani görevini yerine getiriyorsun. ama hiç Aklımızdan çıkmıyorsun. Doğum günün kutlu olsun nice senelere Askerim.

Askere doğum günü mesajı, askere yazılacak doğum günü mesajları, enguzelsozler.com.tr

Rabbim asker ocağında gücüne güç versin. Tezkeren hemen gelsin. Nice senelere yiğit kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Askere gittiğinden beri özlemin aklımızdan hiç çıkmıyor. Her an seni düşünüyor hakkında konuşuyoruz. Hiç tereddüt etmeden vatani görevini yapmak için askere gittin ve bizi gururlandırdın. Bugün bizsiz geçirdiğin ilk doğum günün. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki varsın.

İlginizi çekebilir:  Yıldönümü Mesajları

Yiğit asker canım abim. Bugün senin doğum günün. Benim de en mutlu günüm ama buruk bir mutluluk bu. Çünkü uzaklardasın. Her ne kadar uzağa gidersen git tam kalbimde olduğunu bilmeni isterim. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki varsın, iyi ki benim abimsin. Nice senelere.

Canım sevdiğim. Bir tanecik askerim. Senin hasretinle yanarken gönlüm, bugün daha da arttı sana olan özlemim. Çünkü bugün senin doğum günün. Mutluluğumu bastırıyor özlem duygum. Seni özlüyorum askerim. Seni, sesini, gözlerini… Burada seni özleyen biri var. Senin hasretinle tutuşan biri. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki doğmuşsun ve iyi ki hayatımdasın. Mutlu yılların, mutlu yıllarımız olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.