Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Dünyamıza anlam katan, bize yaşamayı, sevmeyi, insan olmayı öğreten fedakâr kadınlar için her yılın 8 Mart günü Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanmaktadır. Hayatımızın en değerlisi olan değerli kadınlar, yalnızca bir gün değil, yılın her günü önemsenmeye layıktır. Yeri gelir fedakâr bir anne, yeri gelir sadık bir eş olurlar. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde sevdiklerinizin kadınlar gününü kutlamak için onlara hediye edebileceğiniz birbirinden anlamlı mesajları aşağıda sizler için sıraladık. Daha sonra ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Sevgiliye Uzun Mesajlar ve Dini Aşk Sözleri sayfalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Canımın yoldaşı canım kadınım. Kadınlar günün kutlu olsun.

Bakışları ömrüme yaşam kaynağı olan güzel kadın, Kadınlar günün kutlu olsun.                        

Tanıdığım en fedakâr kadın canım annem kadınlar günün kutlu olsun.

İyilik yolunda yorulan, başkasının derdiyle kavrulan, yoldaşını dağ gibi savunan tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü Kutlu olsun.

Baş tacıdır tüm kadınlar, hak etmezler kötü sözü. Daha sevgiyle bakın şimdi, çünkü bugün onların günü.

Her kadın narin bir çiçektir. Sevgi ile sulanmazsa kurur. Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Birtanem, canım sevgilim. Sen benim her şeyim, aldığım nefesimsin. Yalnız bugün değil her gün benim için değerlisin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Hayatımda senin gibi muhteşem bir kadın olduğu için çok şanslıyım. Kadınlar günün kutlu olsun. Hep mutlu ol canım kadınım.

Beni aşka, sevgiye inandıran canım kadınım. Dünya kadınlar gününü tüm içtenliğimle kutlarım. Nicelerini görüp hep mutlu olman dileğiyle.

“Kadınlar insandır, Biz insanoğlu” demiş Neşet Ertaş. Her daim mutlu olsun tüm dünya kadınları. Kutlu olsun hepsinin kadınlar günü.

Tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım. Dünyamıza anlam katan fedakâr ve vefakâr tüm kadınların, şiddetin ve kötülüğün her türlüsünden uzakta mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaları dileğiyle…

İlginizi çekebilir:  Kankaya Doğum Günü Mesajları

Sevgiyi, aşkı senden öğrendim ben. Sende tanıdım tüm güzel duyguları. Kadınlar günün kutlu olsun. Her gününün bir öncekinden daha mutlu geçmesini dilerim.

Ömrüne kadın eli değmemiş insanların hayatı, fırtınalı bir kargaşadan ibarettir. Mutlu hayatların mimarı olan tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Kadınlar sadece bir gün değil yılın her gününde değer görmeyi hak eden varlıklardır. Tüm kadınların Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

Tüm kadınların kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım. Bugünü kutlu, yarını mutlu, diğer tüm günleri de umutlu geçirmeniz dileğiyle.

İncitmeyin kadınları ne bugün ne yarın, Bir çiçektir her biri, onları sevgiyle sulayın. Mutlu olsun tüm kadınlar, kutlu olsun kadınlar günü.

Hayal gökyüzünde iyilik bulutları dolaşan tüm kalbi güzel kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Kurtuluş Savaşı ve diğer tüm müdafaalarda bu vatan için bedel ödemiş kadın kahramanlarımız başta olmak üzere tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Benim için bir sen ağlarsın canım anam. Sadece bugün değil her gün benim için değerlisin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Her zor günümde yanımda olan fedakâr kadın canım annem kadınlar günün kutlu olsun.

Bu kadınlar günü yanında olamasam da aklımın ve gönlümün en derininde olduğunu bilmeni isterim. Kadınlar günün kutlu olsun canımın içi.

Emekçi bir kadın yalnız bugün değil 365 gün değer görmeyi hak eder. Tüm emekçi kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

Seninle yürümek istiyorum aydınlık yarınlara, seninle yaşamak istiyorum, seninle yaşlanmak… Bir gün daha eksildi ömrümüzden. Bugün kadınlar günü. Kadınlar günün kutlu olsun sevdiceğim.

Bir ressamdır kadınlar. Bulundukları her yerde tüm umutlar yeşerir ve rengârenk çiçekler açar etrafta. Siyaha boyanmasın dünyamız, üzülmesin hiçbir kadın. Ne bugün ne yarın… Her birinin ayrı ayrı kutlu olsun Dünya Kadınla Günü.

İlginizi çekebilir:  Damada Doğum Günü Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.