Toruna Doğum Günü Mesajları

Bu görselin içeriği Toruna doğum günü mesajı, toruna doğum günü mesajları, torun için doğum günü mesajları, babaanneden erkek toruna doğum günü mesajı, babaanneden toruna doğum günü mesajı, anneanneden toruna doğum günü mesajı, doğum günü mesajları toruna, dededen toruna doğum günü mesajları ile ilgilidir. Paylaşıma zenginlik katması için dahil edilmiştir.

Sayfa İçeriği: Toruna doğum günü mesajı, toruna doğum günü mesajları, torun için doğum günü mesajları, babaanneden erkek toruna doğum günü mesajı, babaanneden toruna doğum günü mesajı, anneanneden toruna doğum günü mesajı, doğum günü mesajları toruna, dededen toruna doğum günü mesajları

Torun sevgisinin bazen evlat sevgisini bile bastırdığı söylenir. Kendi canımızdan bir parçadır torunlarımız. Torunlarınıza anlamlı sözler söyleyerek onlara olan sevginizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Özellikle doğum günlerinde torunlarınıza yollayacağınız doğum günü mesajları ona güzel bir jest olacaktır. Toruna yollanabilecek en anlamlı ve en güzel doğum günü mesajlarını toruna doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Toruna Doğum Günü Mesajları

Canım torunum, Yeni yaşın sana mutluluk ve huzur getirsin. Üzüntüleri ve kederleri de toplayıp götürsün İnşallah. Nice mutlu senelere. Doğum günün kutlu olsun.

Şu an yanında değilim ama kalbim hep seninle canım torunum. Yeni yaşında bütün kötü anıları geçmişte bırakmanı, geleceğe daha umutla bakmanı dilerim. Sen hayatımdaki en özel  kişisin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Canım torunum; Üzüntüler hiç kapını çalmasın. Mutluluğun hiç eksik olmasın. Sevdiklerinle birlikte uzun, mutlu ve huzurlu nice yılların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın hayalini kurduğun bütün güzellikleri önüne sersin. Biricik torunum dilerim ömür boyu mutlulukların en güzelini yaşarsın. Başarı merdivenini koşarak çıkarsın. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun canım.

Hayatının geri kalanı yüzün ve yüreğin gibi temiz geçsin. Hep mutlu ol. Karşına hep iyi insanlar çıksın. O gülen yüzün hiç bir zaman solmasın canım torunum. Deden seni çok seviyor. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Doğduğun an sanki dün gibi aklımda canım torunum. O minicik ellerini, ayaklarını unutamıyorum. Zaman ne çabuk geçti, ne zaman kocaman çocuk oldun anlamıyorum ama sen ne kadar büyüsende bizim minik bebeğimizsin. Seni çok seviyorum canım torunum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

İlginizi çekebilir:  Kaynanaya Doğum Günü Mesajları

Güzel prensesim. O gül yüzünü kimse soldurmasın. Sen dünyaya geldiğinde yüzümde oluşan gülümsemenin aynısı var şu an yüzümde, sana bu yazıyı yazarken. İyi ki doğdun. İyi ki geldin hayatımıza. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Sen kızımdan bir parça canım torunumsun. Yeni yaşında açacağın bu temiz sayfaya hep iyi ve güzel anılarını yazmam dileğiyle. Seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Sen bir yaş daha büyürken, Ben bir yaş daha yaşlanıyorum canımın içi güzel torunum. Ama olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki geldin hayatımıza. İyi ki doğdun. Seni çok seviyoruz.

Sen doğunca sanki bahar geldi ailemize. Sen gülünce çiçekler açtı sanki. İyi ki geldin. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyoruz canım torunum.

Bir tanecik torunum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim torunumsun. Annen, baban ve bizimle geçireceğin uzun ve hayırlı ömürler diliyorum. İyi ki doğdun. Seni çok seviyorum.

Bana dünyanın en iyi anneannesi gibi hissettiren canım torunum. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana her şeyin en güzelini getirsin. Seni çok seviyorum bir tanem.

Kıymetlim. Canım torunum. Allah sana uzun ve hayırlı ömürler versin. Başarıların ve mutluluğun daim olsun. Her yeni yaşın güzelliğine güzellik katsın. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Bahçede koşuşturup oynadığın, sana meyveler soyduğum zamanları çok özledim torunum. Yan yana olamasak da hep aklımdasın. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum bir tanem.

Sen evimize geldiğin zaman içimiz huzurla doluyor. Ortalığı dağıtsan da, bayram şekerini bitirsen de sana hiç kızamıyorum ve hiç kimsenin kızmasına da izin veremiyorum. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım torunum benim. İyi ki doğdun.

İlginizi çekebilir:  Geçmiş olsun mesajları

Canım torunum ilk başta gözlerinden ve yanaklarından kocaman öpüyorum. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu sağlıklı ömürler geçirmen dileğiyle. İyi ki doğdun.

Güzeller güzeli cennet kokulu torunum. Yüzünden hiç bir zaman gülümseme eksik olmasın. Hep yanımda olanım ve dualarını üzerimden eksik etmeyenim. Doğum günün kutlu olsun. Nice beraber mutlu yıllara.

Güzel gözlü torunum. Hayat omuzlarına hiç bir zaman taşıyamayacağın yükler yüklemesin. Huzurlu ve sağlıklı ömrün olsun. Mutluluk hep seninle olsun bir tanecik torunum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Seni çok seviyorum.

Biricik torunum. Gözündeki ışıltı ne kadar zaman geçsede geçmesin. Senin mutluluğun bizim mutluluğumuzdur. Güzel torunum en özel ve en mutlu yaşların olsun. Sevdiklerinle uzun ve hayırlı bir ömür diliyorum. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Gözümüzün nuru, evimizin neşesi küçük mucizemiz. En özel ve en güzel yeni yaşların olsun canım torunum. Seni öpücüklere boğuyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki hayatımıza girdin. İyi ki doğdun.

Allah’ım seni sevdiklerinle ve yalnızlıkla imtihan etmesin. Sıkıntı, hastalık ve yoklukla baş başa bırakmasın. Canım torunum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Seni çok seviyorum.

Yeni yaşına girerken bütün kötü anılardan arınmış olarak girmeni dilerim canım torunum. Yüreğinden sevgi asla eksik olmasın. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımıza renk ve anlam katan güzeller güzeli biricik torunum. Sevdiklerin ve sevenlerinle birlikte mutlu, huzurlu ve güzelliklerle dolu bir ömür geçirmeni diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Allah’ım geçen ömrünü kalan ömründen daha güzel ve hayırlı eylesin. Başlayacağın yeni yaşında seni doğru yoldan ayırmasın. Bir tanecik torunum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

İlginizi çekebilir:  23 Nisan Mesajları

Umarım yeni yaşın karşına hep iyi insanlar çıkarır. Vefalı dostlar bulup vefalı dostlardan olmanı dilerim. Gözümün nuru biricik torunum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Seni çok seviyorum.

Sen benim en iyi oyun arkadaşımsın canım torunum. Seni çok seviyorum miniciğim. Seninle oyunlar oynamayı çok özledim. Ama kavuşmamıza az kaldı. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Bana anneanneliği tattıran güzel yüzlü torunum. Senin anneannen olmaktan gurur duyuyorum. Bana bu gururu yaşattığın için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun başımın tacı. Biricik torunum.

O tertemiz kalbinin ve yüzünün güzelliği sayesinde hiçbir zaman ve hiçbir yerde üzülmeyeceğinden eminim biricik torunum. Varlığın için öyle mutluyum ki. İyi ki varsın. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Sen daha annenin karnındayken başlamıştı sana olan sevgimiz. Bir an önce doğmanı sabırsızlıkla bekliyorduk. Bir tanem iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. Biricik torunum seni çok seviyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.