Ablaya Güzel Sözler

Ablaya Güzel Sözler

Canım ablam sen benim bu dünyada sahip olduğum her şeyimsin, iyi ki varsın güzel ablam seni çok seviyorum.

Senin gibi bir ablam olduğu için ben bu dünyanın en şanslı insanıyım. Biliyorum böyle iyi kalpli bir abla herkese nasip olmaz.

Bu hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

Bana bir anne şefkatiyle yaklaşan, her zaman beni koruyup kollayan, her zaman destek olan canım ablam ben senin hakkını nasıl öderim bilmiyorum. Seni çok seviyorum ablacığım.

Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.

Arkadaşta, dostta, kanka da bir yere kadar sana bir şey olduğunda yanında olacak olan annendir, ablandır, abindir. Bir abla bin arkadaşa bedeldir. İyi ki varsın ablam.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

Benim bir ablam var size biraz ondan bahsedeyim; çok iyi birisi, kalbi tertemiz, hayat dolu, kardeşleri için kendi mutluluğundan bile vazgeçen fedakar bir insan. Seni çok seviyorum canım ablam.

Bu dünyadaki anneden sonra en güzel kelimdedir abla, abla anne gibidir, abla bir baba gibidir, abla candır, abla her şeydir.

Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Bir ablası olmalı insanın yüreği merhamet ile çarpan, bir ablası olmalı insanın sevgisi dağlar kadar büyük, bir ablası olmalı insanın her zaman onu düşünen, bir ablası olmalı insanın tıpkı senin gibi.

Her aşk farklıdır ama kardeş aşkı bambaşkadır. Seni çok seviyorum canım ablam.

Ne zaman zora düşsem sen yanımdasın, canım kardeşim deyip boynuma sarılansın, sen benim dünyalar kadar sevdiğim canım ablamsın.

İlginizi çekebilir:  Arsızlık Sözleri

Abla diye bir kelime var yüreklere sığdıramadığım, abla diye sevdiğim birisi hiçbir zaman sevmeye doyamadığım. Seni çok seviyorum ablacığım.

Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.

Ablaya en güzel sözleri de göndersen o yine seni ister; çünkü kardeş kardeşin kokusunu duymadıkça mutlu olmaz.

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

Biz küçüktük çocuktuk, koştuk oynadık yorulduk. Sonra büyüdük adam olduk, biz hayatı yaşamayı, sevmeyi, sevilmeyi hepsini senden öğrendik canım ablam. Allah’ım sana uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin.

Senin kendin kadar güzel olan yüreğin her zaman mutlulukların en güzelini hak ediyor. Rabbim seni her daim mutlu ve huzurlu eylesin canım ablam.

Sana bir şarkı yazdım ablacığım seni sevmekle başlıyor, seni çok sevmekle bitiyor. İyi ki varsın benim canım kadar sevdiğim ablam.

Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi olduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.

Sanma ki uzaklara gidince seni unuturum, sanma ki buralarda gönül eğlendirir ablamı ihmal ederim. Ben seni her yerde, her zaman sevdim ve seveceğimde ablam.

Ablaya söylenecek güzel sözler çok var iken ben sana olan sevgimi nasıl sözlerle anlatabilirim ki, ben sadece seni çok sevdiğim söylemek istiyorum.

Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi

İlginizi çekebilir:  Rusça Güzel Sözler

Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

Bu hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam.

Ablama güzel söz yazayım dedim ama kelimeler yetmedi, cümleler bitmedi. Sonra düşündüm zaten en güzel kelime “abla” değil miydi? Canım ablam seni çok seviyorum.

Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.

Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım

Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım.

Sevgim yürekten hiçbir sevgi ile ölçülmeyecek kadar büyük ablacım.

Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum.

Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen.

Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.

Seni canımdan çok seviyorum sevgi dolu ablacım iyi ki varsın, yanımdasın.

Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu canım olmandır.

Ablam sana ne söylesem az olur yaptığın fedakarlıklar asla ödenmez.

Sevmeyi sevilmeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam.

İlginizi çekebilir:  Ateş ile ilgili Sözler

Küçükken beni kollarına alıp annelik yapan ablacım seni asla unutmayacağım.

Düğünümde evlenirken en çok ihtiyacım olan sensin bir tane ablam.

Sana söyleyebileceğim o kadar çok söz var ki hiç biri içimdeki sevgiyi anlatamıyor.

Ablacım seni canımdan çok seviyorum çok özledim geri dön ne olursun.

Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır.

Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.

Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.

Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir.

Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

Benim ablam kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz. Seni çok seviyorum ablacım.

Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Ablam ile ile insan her zaman mutlu olurdu.

Neşe ve mutluluk oldun hayatımda, evlendiğim günde anne sevgisini senden gördüm ablacım.

Ablaya güzel sözler yazmaya ne gerek var, iyilik meleği bir ablaya seni seviyorum dediğin zaman ona sevgini gösterdiğin zaman dünyalar onun olur.

Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.

İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

One thought on “Ablaya Güzel Sözler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.