Damada Doğum Günü Mesajları

Damada doğum günü mesajı, damada doğum günü mesajları, damada yaş günü mesajı, damada anlamlı doğum günü mesajları, kayınvalideden damada doğum günü mesajı, anneden damada dogum gunu mesajlari, damada anlamli dogum gunu mesajlari

Sayfa İçeriği: damada doğum günü mesajı, damada doğum günü mesajları, damada yaş günü mesajı, damada anlamlı doğum günü mesajları, kayınvalideden damada doğum günü mesajı, anneden damada dogum gunu mesajlari, damada anlamli dogum gunu mesajlari

Yeni evlilikler yeni kurulacak olan değerli akrabalık ilişkilerini de beraberinde getirir. Damat ve kaynana arasında başlayan bu yeni akrabalık ilişkisi oldukça önemlidir. Kaynana ve kayınbaba damada güzel sözler söyleyerek kızlarıyla kurduğu yuvayı sağlamlaştırabilirler. Bu konuda damatlarının doğum günlerini kutlamakta önemlidir. Kaynana ve Kayınbabadan damada doğum günü mesajlarının en anlamlı ve en güzellerini damada doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Damada Doğum Günü Mesajları

Canım damadım. Doğum gününü kutlar gözlerinden öperim. Ailen ve sevdiklerinle birlikte uzun, hayırlı, mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim. Nice senelerin olsun.

Yüzün gibi aydınlık yarınların, gönlün gibi temiz bir hayatın olsun. Nice yıllara canım damadım. Doğum günü kutlu olsun.

Sen de artık ailemizden birisin canım oğlum. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Nice mutlu yılların olsun.

Canım oğlum, İyi ki varsın, iyi ki benim damadımsın. Geçen yılların yıllarına mutluluk ve huzur katsın. Ömrün uzun ve güzel olsun. Yeni yaşın sana güzellikler getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Hanemizin başına sonradan gelen en güzel şey canım damadım, bugün senin doğum günün. Yeni yaşını kutlar, ailenle birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim.

Kızımın senin gibi dürüst birisiyle evlenmiş olması beni çok mutlu ediyor. Doğum gününde mutlu bir ömür dilerim. İyi ki varsın. İyi ki damadımızsın.

Sevgili damadım, bugün doğum günün olduğunu öğrendim. Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte mutluluklar ve huzur dilerim.

İlginizi çekebilir:  Komik Yılbaşı Mesajları

Kısa zamanda hemen alıştık birbirimize. Sende ailemizden biri gibisin. Mutlu huzurlu bir ömrün olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Damat dediğin senin gibi olur. Örnek kişiliğin ve dürüstlüğün temiz yüzünden belli oluyor zaten. Yeni yaşını kutlarım. Ailen ve sevdiklerin ile birlikte mutlu bir ömür dilerim.

Ailenle birlikte nice mutlu huzurlu yıllar dilerim kardeşim sana. Doğum günün kutlu olsun. Her şey gönlünce olsun.

Temiz kalbini gördükçe iyi ki diyorum hep içimden çok şükür. İyi ki bu çocuk benim damadım olmuş, iyi ki oğlum olmuş. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum. Nice senelere İnşallah.

Damada doğum günü mesajı, damada doğum günü mesajları, enguzelsozler.com.tr

Yarınların hep aydınlık, gönlün hep neşeyle dolsun. Nice mutlu yıllara canım damadım. Doğum günün kutlu olsun.

Damadımızın doğum günü, bizim de en mutlu günümüz bugün. Sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte hayırlı bir ömrün olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Musmutlu yıllar dilerim damatcığım sana. Ömrün bir gül bahçesi gibi güzel, ailenle birlikte mutlu senelerin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Mutlu yıllara oğlum. Gönül bahçelerinin hiç solmayacağı, yaşama ümidinin tükenmeyeceği mutlu ve hayırlı bir ömür dilerim. Nice senelere.

Senin gibi temiz kalpli bir insanın ailemize girmesi bizi çok mutlu etmişti. Şimdi başka bir mutluluk yaşıyoruz. Çünkü bugün senin doğum günün. Mutlu yıllara canım damadım. Nice mesut senelerin olsun.

Kalbine hep güzellikler dolsun. Hayallerin hep gerçek olsun. Hakkında en hayırlısı olsun. Canım damadım doğum günün kutlu olsun.

Güzel ve mutlu bir yuva kurdun. Umutlu yolculuklara hep beraber çıkabilmeniz dileğiyle. Sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte musmutlu bir ömrün olsun inşallah. Nice senelere damatcığım.

Biz sana kalbimizin en derinindeki prensesi verdik. Sen de bize güler yüz ve güven verdin. Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar, kızımla birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim.

İlginizi çekebilir:  Kuzene Uzun Doğum Günü Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.