Asker Sevgiliye Sözler

Bu görsel Asker sevgiliye sözler, asker sevgiliye uzun mesaj, kızdan asker sevgilisine sözler, asker sevgiliye mesaj, askere giden sevgiliye mesaj ile ilgilidir.

Sayfa İçeriği: Asker sevgiliye sözler, asker sevgiliye uzun mesaj, kızdan asker sevgilisine sözler, asker sevgiliye mesaj, askere giden sevgiliye mesaj

Kolay değildir sevdiğini askere, bilinmeyen uzaklara yollamak. Hüzünlü bir ayrılıştır bu hiç şüphesiz. Sevdiklerinden ayrı bambaşka bir hayata merhaba der askerlerimiz o uzaklarda. Bazıları da ömrünü adamıştır nöbet beklemeye. Asil üniformayı ömrü boyunca taşımak için çıkmıştır yola. Tüm nöbet bekleyen kahraman askerlerimizin beklediği aynıdır aslında. Tüm uzaklıkları bitirecek anlamlı bir mesaj, bir söz bekler bazen sevdiğinden. Tüm mevsimi bahar edecek güzel birkaç söz sadece. Asker sevgilinizi mutlu etmeniz için en güzel ve en anlamlı asker sevgiliye sözleri, asker sevgiliye sözler yazımızda sizler için sıraladık.

Daha sonra, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Asker Yareni Sözleri adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Asker Sevgiliye Sözler

Sevgilim…
O kadar çok özledim ki seni. Kokunu, o sıcacık sarılışını, öpüşünü, ellerimi tutuşunu, gözlerime aşkla bakışını ve sana ait olan her şeyi öyle çok özledim ki. Şimdi nasılsın karnın aç mı, üstün açık mı, yerin rahat mı aklıma takılan o kadar çok şey var ki. Ama geçecek az kaldı Yanyana olacağımız günlere.

Göz göze konuşacağımız günler el ele dolaşacağımız sokaklar diz dize oturacağımız kafeler yanyana izleyeceğimiz filmler ve göğsünde uyuyacağım geceler gelecek elbet. Askerden geldiğin zaman dünyanın en mutlu insanı ben olacağım Ben seni bekliyorum sevdiğim her zamanda bekleyeceğim için rahat olsun bu vatan borcunu hakkıyla yerine getirmek için elinden geleni yap

Keşke zamanı daha ileriye alabilsek, bir an önce yanıma gelebilsen ve hayalini kurduğumuz yarınları bir an önce yaşayabilsek. Seni çok seviyorum asker yârim. Şu kalbim varya, öyle daralıyor, sıkılıyor, bunalıyor ki özleminden anlatamam. Canım sevdiğim, seninle güzel geçiyor günlerim, seni görünce hızlanıyor kalp atışlarım. Şimdi uzaklardasın. Bir hasret müziği mırıldanıyor rüzgarlar hep kulaklarıma. Issız kaldı kalp odalarım. Her saniye, her anımda seni özlüyorum. Geleceğin günü bekliyor, yolunu gözlüyorum.

İlginizi çekebilir:  Sevdiğim Adama Güzel Sözler

Vatan gözlüm Sanıyorsun ki senin heyecanlandığın şeylere heyecanlanmıyor, sanıyorsunki senin kadar istekli değil,  ama sevdiğim hayatım, her şeyim canım askerim. emin ol ki benim kalbim kıpır kıpır ediyor seninle sarıldığımı  seninle hayatımı birleştireceğim günü düşündüğüm de yerinden cıkıcak gibi oluyor. Az daha sabretmemiş lazım.

Askerim. sevdiğim şunu bilki senin her bir sözün  senin her bir nefes alışverişin, senin her bir zerreni kalbimde hissettiğimi sana olan sevgimi hiç unutma olur mu? Ellerim ellerini bekliyor, gözlerim gözlerini, dizlerim dizlerini, dudaklarım dudaklarını bekliyor. Hadi çık gel artık vatan gözlüm. Yine seni düşünüp duruyorum askerim hatıralarla avunmaya çalışıyorum. Geleceğimizin hayalini kuruyorum elimi açıp yalvarıyorum Mevlaya dileğim bir tek sensin seni istiyorum duamda.

Sevgili hasreti çekmek ne de zormuş meğer sarılmak isteyip sarılamamak, ellerini tutmak isteyip tutamamak, gül kokulu teninin kokusunu içime doyasıya çekmek isteyip çekememek, gözlerin içine bakmak isteyipte bakamamak, kalbinin üzerine başıma koyup kalp atışını duymayı isteyipte duyamamak ne kadar da zormuş meğer. Sağı yalan solu yalan olan bu dünyada tek gerçeğinden de uzak kalmak gerçekten çok zor çok ağır geliyor. Vedaları hiç sevmem. Hele özlemekten nefret ederdim ama ben seninle seni özlemeyi bile sevdim asker yarim.

Sana sarılacağım gözlerinin içine bakacağım doyasıya öpeceğim ve kokunu bolca içime çekeceğim günleri iple çekiyorum her  sabah şafaktan bir gün daha eksildiğinin sevinciyle uyanıyorum sayılı gün çabuk geçer diyorlar ama hiçte o kadar kolay olmuyormuş yanındayken çabucak geçen zaman sen askere gittin gideli bir türlü geçmek bilmiyor her gece uzaktan sarılıyorum sana, uzaktan öpüyorum seni, uzaktan örtüyorum üstünü. Ama ben inanıyorum bu günlerde geçecek

Hani aniden dolar ya gözlerin, neden bulamazsın, adını koyamazsın, aynen öyleyim şu anda. Senin hasretin gözlerime dolan, için için ağlamama sebep olan. Ben bir tek seni sevdim, gerisi yalan.
Çalan her kapıyı, gelen her mesajı senmişin gibi heyecanla açıyorum.
Senden ayrı kalmak çok zor. Bu zaman sensiz nasıl geçer, ne zaman yanıma gelirsin hiç bilmiyorum. Ama dayanmak zorundayız. Seni çok seviyorum

İlginizi çekebilir:  Sevgiliye Whatsapp Emojili Mesajlar

Ne kadar ayrı kalmak zorunda olsakta askerlik vatan borcu. Çekilen cefaların canı sağolsun. Gün gelecek Sefa’sını da süreceğiz. Asker yarim benim. Senin yarenin olmakla gurur duyuyorum. Bana sevgin ve varlığın hep daim olsun.  Çünkü Senin Varlığın bile mutsuzluğumuzu önlüyor.
Askerliğin sebebiyle
Bazı şeylere Geç kalmış olabiliriz, Deneyip başarısızda olabiliriz, Yeniden başlayabiliriz ,Kararsız kalabiliriz ,hata  yapabiliriz, Yorulabiliriz… Ama pes etmediğimiz sürece Allah’ın izniyle her şey el ele başarabiliriz. Sen yeterki ellerimi tut. Gözlerime aşkla bak. Önümüze Ne kadar dikenli yollar çıksada hepsini aşarız.

Ben seni çok masum sevdim bir başka sevdim askerim. kalbimin en temiz yeri ile sevdim. Ben seni koydum kalbimin en masum yerine. Bekliyorum bekleyeceğim de. Bu mesafenin sonu gelse de gelmese de bekleyeceğim. Bugün seni bir farklı özledim her zamankinden çok özledim nasıl desem anlatmaya kalksam anlatamayacak  kadar çok özledim aşkım, her şeyim, askerim. seni çok seviyorum biliyorsun sana aşığım ve sen benim Vazgeçilmezimsin. Vatan borcunu yerine getirip bir an önce buluşmayı diliyorum.

Çok özledim be askerim , keşke çıksan karşıma . Mesela çıkarsan karşıma unuturum tüm dertlerimi tüm dünyayı sanki sadece sen ve ben varmışız gibi. Daha dün gibi hatırlıyorum tanıştığımız günü gözlerine baktığım ellerini tuttuğum günü nasıl unutabilirim ki İnsan yeniden doğduğu günü nasıl unutabilir ki. Askerden dönüp yine aşkla gözlerime bakacağın günleri iple çekiyorum.

Gözlerinde, ellerinde, dudaklarında esir kaldım.
Ben sende tutuklu kaldım askerim.
Allah’tan Bir an önce dönmeni diliyorum.
Sen döndükten sonra seninle sözlenmeyi sonra Nişanlanmayı daha sonra evlenmeye ve en çok da senden çocuğum olsun istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.