İyi ki Hayatımdasın Uzun Mesajlar

İyi ki hayatımdasın uzun mesaj, iyi ki hayatımdasın uzun mesajlar, iyi ki hayatımdasın, iyi ki hayatimdasin sozleri, iyi ki hayatımdasın sözleri, iyi ki hayatimdasin uzun mesaj, iyi ki hayatımda varsın, iyi ki hayatımdasın sözleri aşk, iyi ki girdin hayatıma sevgilim, iyi ki hayatımdasın güzel sözler, sevgilim iyi ki hayatımdasın, hayatıma hoşgeldin iyi ki de geldin, iyi ki hayatimdasin, aşkım iyi ki hayatımdasın, iyi ki geldin hayatima, iyi ki varsın sözleri, iyi ki varsın mesajı, iyi ki varsın sevgilim, sevgiliye iyi ki varsın sözleri

Sayfa İçeriği: İyi ki hayatımdasın uzun mesaj, iyi ki hayatımdasın uzun mesajlar, iyi ki hayatımdasın, iyi ki hayatimdasin sozleri, iyi ki hayatımdasın sözleri, iyi ki hayatimdasin uzun mesaj, iyi ki hayatımda varsın, iyi ki hayatımdasın sözleri aşk, iyi ki girdin hayatıma sevgilim, iyi ki hayatımdasın güzel sözler, sevgilim iyi ki hayatımdasın, hayatıma hoşgeldin iyi ki de geldin, iyi ki hayatimdasin, aşkım iyi ki hayatımdasın, iyi ki geldin hayatima, iyi ki varsın sözleri, iyi ki varsın mesajı, iyi ki varsın sevgilim, sevgiliye iyi ki varsın sözleri

Bazı insanlar hayatımızda olduğu için mutluluk duyarız. Onların varlığı bizlere güven ve mutluluk kaynağıdır. İyi ki hayatımdasın dediğimiz bu değerli insanlara duygularınızı uzun mesaj yollayarak ifade etmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda önemli bir yeri olan, iyi ki hayatımdasın dediğiniz insanlara yazabileceğiniz en anlamlı ve en güzel iyi ki hayatımdasın uzun mesaj içeriklerini aşağıda sizler için sıraladık.

Daha sonra, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Sevgiliye Uzun Mesajlar ve Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler adreslerini de ziyaret edebilirsiniz.

İyi ki Hayatımdasın Uzun Mesaj

Canım sevdiğim iyi ki varsın iyi ki hayatımdasın. Sen olmasan yarım kalmış bir hikaye olurdu bu hayat. Şimdi okumaya doyamadığım sonu olmayan bir roman gibi aşkımız. Aşk Rüzgarları esiyor gönlümde. Umut uçurtmaları uçuruyorum gelecek hayalimde. Bu mesajı yazarken bile kalp atışlarımın hızlandığını hissediyorum, seni hissediyorum kalbimde. Seni özlüyorum sensiz geçen her anımda. Seni düşlüyorum güzel yarınlar için kurduğum hayallerde. İkimizi düşlüyorum. İyi ki varsın sevgilim. İyi ki hayatımdasın.

İtiraf edeyim sana biricik sevdiceğim. Ben kimseye aşık olmam derdim, olanlara gülerdim hep. Aşkı bir oyun zannederdim. Hiç geçmezdi yolum sevda mahallesinden. Seni görene kadar tabi. Ey gönlümün sultanı! Sen hayatıma girdiğinden beri kuşlar bir başka ötüyor. Rüzgar bir başka esiyor şimdilerde. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki benim sevgilimsin. Benim bir tanecik sevdiğimsin.

İlginizi çekebilir:  Mafya Sözleri

Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen inanmayan bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın.

Sen başıma gelen en güzel şeysin sevgilim. Seninle açtı tüm gönül çiçeklerim. Seninle güldü yüzüm, seninle inandım ben aşka. İyi ki varsın canım, iyi ki benimsin, iyi ki hayatımdasın. Sen hayatıma girince bahar oldu mevsimim. Çiçek açtı tüm gönül bahçelerim. Neşeli kuşlar uçuyor dört bir yanımda. Aşkının ateşiyle yanıyor içim. Aşkın bir mahpushane oldu bana. Müebbet mahkum oldum güzel gözlerine. Bir ömür seni seveceğim. Bir ömür seninle yürüyeceğim. Hiç bırakma olur mu ellerimi. Görmezsem zindan olur bana her an gözlerini.

Bu mesaj hayatıma girdiği andan beri bana bütün mutlulukları yaşatan güzel bir kıza gönderilmiştir. Bu mesajı yollayan kişi size öyle aşık öyle tutulmuş ki gözü sizden başkasını görmüyormuş. Bu kişinin kim olduğunu merak ediyorsanız en yakın aynaya görünmelisiniz.

Ey gönlümün tek sahibi canım sevgilim. Sen geldin bahar geldi ömrüme. Sen yokken hep bir yanım eksikmiş benim. Sen gelince hayatım değişti. Daha farklı bakar oldum dünyaya. Güzel gözlerine bakmak, ellerini bir ömür tutup hiç bırakmamak istiyorum. İyi ki hayatımdasın sevgilim. Bu mesaj sana olan aşkımı elbette tarif edemez. Kelimeler tarif edemez aslında sana olan sevgimi. Yine de bilmeni isterim ki kalbim yalnız sana ait. Senin için çarpıyor. Sensiz geçen her saniye özlüyorum seni gündüz gözlüm. Seni delicesine seviyorum. Hiç eksik olma hayatımdan. Hiç bırakma ellerimi olur mu?

Mecnun oldum aşkından, düş desen düşerim bugün çöllere. Ferhat oldum yandım senin için, del desen dağları delerim hiç düşünmeden. Ben sana sevdalandım kalbimden, gönlümden. Sevgilim ver bana ellerini bir ömür, bırakmayayım hiç. Sevelim sevilelim bir ömür mutlu olalım beraber. İyi ki hayatımdasın sevdiğim. İyi ki varsın.

İlginizi çekebilir:  Son Bahar İle İlgili Güzel Sözler

İyi ki hayatımdasın uzun mesaj, iyi ki hayatımdasın uzun mesajlar, enguzelsozler.com.tr

Sen olunca yanımda her derdimi unutuyorum. İçimi mutluluk kaplıyor hiç üzülmüyorum. Ben seninle bağlandım hayata, aşka, yaşamaya. Ben sana bağlandım, sana aşık oldu kalbim delicesine. Şimdi neredesin, ne yapıyorsun hiç düşünmüyorum. Bu dünyada bir yerlerde var olduğunu bilmek bile yetiyor yarına ümitle bakmaya. Hayallerimde başrol sensin. Sensiz kurgulayamıyorum yarını. Seni senden çok özlüyorum aslında. Görmeyince gözlerini, bir özlem fırtınası kopuyor içimde. Savuruyor beni sensiz çıkmazlara. Hep yanımda ol ellerimi hiç bırakma istiyorum. Seninle yaşanacak mutlu günlerin özlemi ile tutuşuyor, seni özlüyorum. Her anımda. Sevgilim lütfen bir ömür ol yanımda. Hiç bırakma ellerimi. Hiç gitme benden. Hayatımda iyi ki var diyebildiğim eşsiz bir güzelliksin sen. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın, çok çok sevdiğim, canım sevgilim.

İyi ki buradasın sevgilim yani başımdasın. Ben sana mecbur oldum bir bilsen. Hayatıma kattıklarına, beni mutlu etmelerine mecbur oldum. Seninle gökyüzü bir başka mavi, renkler daha canlı. İyi ki hayatımdasın sevgilim. Ömrüme gökkuşağı yaşattığın için teşekkür ederim sana. Seni çok seviyorum bebeğim. Seni delicesine seven bu kalbi lütfen unutma.

Gülüşün geliyor aklıma bazen. İyi ki sevmişim seni diyorum sonra. Seni senden çok seviyorum bir bilsen. Şafağın söktüğünde cıvıl cıvıl uçan kuşların heyecanından daha çok. Çocukların oyuncağa koşuşundaki mutluluktan daha çok seviyorum seni. Kurduğum hayallerde hep sen varsın. Hayatımda iyi ki var dediklerimi koydum ömrümün baş köşesine. Senin gözlerin en başta çünkü izlemeden gözlerini bu hayat zindan bana. İyi ki hayatımdasın sevdiğim. Sensizliğe nasıl alışırım ben. Seni bu kadar çok seviyorken. Üzüntülerinle üzülüp, sevinçlerinle mutlu oluyorum. Belki sana olan duygularımı bu kısa cümle ifade edemez ama yine de söylüyorum. Seni deliler gibi seviyorum.

İlginizi çekebilir:  Ölen Dayıya Özlem

Düştüğümde yanımda olan sendin. Üzüldüğümde beni teselli eden sendin. Ağladığımda göz yaşımı silen sendin. Bana yaptıklarını bu gönül unutur mu sandın? Bin yıl yaşasam da bu dünyada, hayatıma girişinden beri nasıl değiştiğimi unutamam. Bana verdiğin desteği unutamam. Düştüğümde ellerimden sıkıca tutup kaldırdığını, bana hep sevgiyle baktığını unutamam. İyi ki o gün karşılaştık ve tuttun ellerimden kaldırdın beni. İyi ki varsın. İyi ki hayatımdasın. İyi ki seni tanımışım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.