Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Mutluluk bir yüz olsa senin yüzün olur, sevinç bir el olsa senin ellerin olur, huzur bir göz olsa senin gözlerin olur. Sonsuzluk bir insan olsa sen olursun sevgilim.

Sen benim dünüm, bugünüm, yarınımsın, sen benim her şeyimsin. Tüm hayallerime ulaşmam için senin ellerine ihtiyacım var. Elimi sımsıkı tut ve bu yolları son nefesimize kadar birlikte aşalım.

Şimdi açsam pencereyi de beklesem; Sen gelsen olmaz ya hani geliversen. Hiçbir şey sormasan, hiçbir şey söylemesen; Sussam; Sussan; Sussak…

Eğer bugün bu hayata gülümsüyorsam bu gülümsememin arkasında sen varsın. Kalbimde sen varsın diye cümlelerim aşk dolu, sen varsın diye hayatım çok güzel.

Bu kadar güzel olmayı acilen bırakman gerek. Yoksa pasif içici olarak güzelliğinin ışıltısından kör olabilirim.

Bu mesaj sistem tarafından yılın en güzel kızı için oluşturulmuş uyarı mesajıdır. Sevgiliniz size duyduğu özlemden ölmeden önce lütfen ona bir emoji yollayın.

Bırak saçının teline zarar gelmesini, her göz kırpışında şiddetli depremler oluyor içimde.

Bu kadar bağımlın nasıl oldum açıklar mısın? Kafein mi içeriyorsun yoksa?

Fotoğraf makinesi gibisin sevgilim. Sana bakınca gülümsüyorum hep.

Her gece onu düşünmekten saatim ilerlemez oldu. Kim sorsa saat kaç diye cevabım hep aynı; o’na doğru.

O kadar güzel gülüyordu ki, sevmesem ziyan olacaktı.

Benim derdimin devası doktorun yazdığı reçetede değil senin güzel gözlerinde sevgilim.

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu… Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum. Özdemir Asaf

Öyle bir zamanda gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın. Orhan Veli Kanık

Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmek… Bazen yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek… Bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek… Ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile, yüreğinde taşıyabilmek. Özdemir Asaf

İlginizi çekebilir:  Aşkla İlgili Sözler

Saçının bir teline dünyalar feda olsun, kalbin her zaman benimle dolu olsun.

Sana bir şiir yazayım dedim, sonra döndüm kendime ne şiiri yazacaksın sen zaten varlığı bir şiir dedim.

Gözerin gözlerime baktığı gün, kalbim öyle değişik attı ki ben daha önce bu duyguyu hiç hissetmedim. Arkadaşlar buna aşk diyorlar. Evet, bende aşkın pençesine düştüm, bir güzeli sevdim. Her gün onun hayaliyle yaşar, onu bir kere de olsa görebilmek için dualar ediyorum.

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir ama; anlayana işte…

Senin için her zaman dualar ediyorum nazar değmesin kalbine. Senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın da gelirsin çaldığın kalbime.

Benim sevdam ulu çam gibidir. Ne güzde yaprak döker, ne de kışta boyun büker.

Ayrıca bkz. TUMBLR AŞK SÖZLERİ

Seni gördüm aşık oldum, seni sevdim mutlu oldum. Şimdi senli bir dünya kurdum sadece sen ve ben olan.

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Hayatta anlamsız anlamsız yaşarken birden sen çıktın karşıma, elimi tuttun hayatıma anlam kattın. İşte yaşamanın mutluluğuna o zaman vardım, seni çok seviyorum Aşkım.

Bazı kadınlar makyaj yapmaz, gamzesi vardır. Bazı kadınlar mücevher takmaz, gözleri vardır. Bazı kadınlar söze ihtiyaç duymaz, bakışları vardır. Bazı kadınlar silah kullanmaz, gülüşleri vardır.

Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevmişim seni.

Kalbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi Bitanem.

İlginizi çekebilir:  Derin Aşk Sözleri

Sana yolculuk yapmak istiyorum. Kes yüreğine giden bir bilet. Cam kenarı değil; can kenarı olsun.

Seni buldum günüme şükürler, Seni bana gönderen Rabbime şükürler olsun. Seni sevmek nefes alıp vermek kadar değerli, seni sevmek her şeydir Sevgilim.

Bir kâğıda sensizlik yazdım. Yine de çok hoşuma gidiyor. Çünkü sensizlik kelimesi bile senle başlıyor.

Öylesine güzel, seviyorum ki seni. Öylesine saf, öylesine temiz, öylesine derin ve öylesine değil…

Uzaktan seviyorum seni kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan. Sadece seviyorum.  Öyle uzaktan seviyorum seni elini tutmadan, yüreğine dokunmadan, gözlerinde dalıp dalıp gitmeden şu üç günlük sevdalara inat serserice değil adam gibi seviyorum.

Sana en güzel şiirleri yazıyorum sen ile başlayan ben ile devam eden ve biz diye biten.

Şair der ki; “Sevdiğini Düşünen hep yanar.” Mevlana cevap verir: “Sevdiğini düşünmeyen neye yarar.”

Günün birinde mutlaka boğulacakmışım gibi yüzüp, aynı zamanda hiç batmayacakmışım gibi kulaç attım o deniz gözlerinde. -Kahraman Tazeoğlu-

Biliyor musun Sevgilim son zamanlarda çok yoğunum hiç vaktim yok. Çünkü vaktimin hepsini seni sevmekle geçiriyorum.

Sen yanımda olmayınca daha çok sevdim seni.

Sen dünyamı aydınlatan güneşimsin, sen hayatıma anlam yükleyenimsin, sen saf ve temiz sevgimle en çok sevdiğimsin.

Seni saklayacağım inan yazdıklarımda, çizdiklerimde şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek ve kimseler görmeyecek seni, yaşayacaksın gözlerimde. -Özdemir Asaf-

Öyle aniden çıkıp karşıma sürpriz yapma bana, seni görünce elim kolum birbirine dolaşıyor,  hemen sarılamam sonra.

Sen hayatımda ol, sadece gül bana yeter. Sen sevgimin tek adresi, senin gördüğü zaman yerinden çıkacakmış gibi atan kalbimin sahibi ol yeter Bitanem.

Bir kadının dudaklarında değildir aşk Bedeninde hiç değildir. Aşk, kadının göz kapaklarındadır. Kadın, göz kapaklarında saklar o adamı. -Özdemir Asaf-

İlginizi çekebilir:  Sevgiliye 1. Ay Dönümü Mesajları

Ben sadece sevdim ama acele bir kelebeği avuçta tutar gibi usul usul, yavaş yavaş kana karışan bir ilaç gibi sevdim.

Eğer kulakların çınlarsa önce beni söyle çünkü seni andım yine, gözlerin uzaklara dalarsa bil ki yine seni düşünüyorum, Yüreğinden ince bir sızı duyarsan, bil ki senin için gözlerimden yaşlar dökülüyor.

Gönül tezgâhında şiir dokudum iplik iplik nakışında sen varsın. Aşk yolunun kanununu okudum madde madde yokuşunda sen varsın -A. Karakoç-

Hayat müşterek diyorlar güzelim. O zaman mutluluk masraflarını da beraber paylaşacağız. Sen gülümsüyorsan bende gülümseyeceğim, sen üzülüyorsan ben ağlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.