Yengeye Güzel Sözler

Yengeye Güzel Sözler

Sen ne kadar iyi birisin, sen dünyaya gönderilmiş kanatsız bir meleksin. İyi ki varsın canım yengem.

Abim ne kadar çok şanslıymış yenge senin gibi birini bulduğu için, senin gibi iyi kalpli, güler yüzlü biri herkese nasip olmaz.

Her insanın hayatında bir dönüm noktası vardır, benim hayatımın dönüm noktası da yengemi tanımam oldu. Bir arkadaş gibi derdimi dinleyip bana yardımcı olan, her zaman beni bir kardeşiymiş gibi seven canım yengem teşekkürler.

Senin yerin gönlümde hep özeldir. Seninle zaman geçirmek her şeyden güzeldir.

Eğer sen arkadaşımdan herhangi başka birinin yengesi olsaydın onları çok kıskanırdım. Böylesine güzel, böylesine iyi bir yengeleri var diye Çok şükür ki benim yengemsin.

Yengeye güzel söz yazacağım ama söze nasıl başlamalıyım, ne demeliyim bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum sen benim için çok değerlisin yengeciğim.

Rabbim sana mutlulukların en mutluluğunu yaşatsın, güzelliklerin en güzelini nasip etsin. Başarıların her zaman seni güldürsün. Kendine iyi bak yengem.

Abim mi şanslı yoksa senin gibi bir yengeye sahip olduğum için ben mi bilmiyorum ama iyi ki yengemsin.

Herkesin hayalini kurup da yapamadığı, kimsenin senelerce unutamayacağı, mutlu bir hayatın olsun. Boy boy evlatların olsun, anne anne diye ağlasın, halası da onları avutsun.

Ailemize geldiğinden beli tüm mevsimimizi yaza çevirdin. Seni çok seviyoruz canım yengeciğim.

Ailede sinirli olan seni görünce tüm sinirini unutuyor. İyi ki varsın, iyi ki abimle karşılaşmışsınız.

Abimle ilk tanıştığınız günü ailece kutlamayı düşünüyoruz. Senin gibi temiz kalpli bir yengeye sahip olduğumuz için çok şanslı hissediyoruz.

Abim normalde çok şanslı değildir bu hayatta. Demek ki bütün şansını seninle tanışarak tüketmiş. İyi ki varın canım yengem.

İlginizi çekebilir:  Dini İyi Geceler Mesajları

Bir yengesi olmalı insanın arkadaş gibi, bir yengesi olmalı insanın derdini dinleyen bir sırdaş gibi, bir yengesi olmalı insanın dünyanın güzeli, bir yengesi olmalı insanın yaşam dolu aynı seni gibi.

Çok yenge gördüm ama senin gibi yenge hiç görmedim. Sen benim bitanecik yengemsin.

Merhaba abimin canısı, merhaba ailemizin neşesi, merhaba benim en kıymetli yengeciğim. Söze başlamadan önce sevgimi sunar, selamımı gönderirim.

Abim beni kıskanıyor yengen seni benden daha çok seviyor diye. Benim yengem yengelerin en güzeli ve en iyisi sevilmez mi O?

Biz seninle birlikte iki arkadaştık. Sen beni dinler bana öneriler sunardın, ben seni dinler mutlu olurdum. Şimdi ayrı yerlerde, ayrı şehirlerdeyiz. Seni çok özledim yengeciğim.

Yüce Mevla’m ömrünü kalbin kadar güzel eylesin, emeklerin karşılığını almak nasip eylesin. Atanmak göreve başlayıp selfiesini paylaşmayı bana nasip etsin.

Ben öyle süslü püslü laflar etmeyi bilmem. Ama şunu çok iyi biliyorum benim yengem iyi kalpli bir melek.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim sana hediyem olsun sevgili yengem.

Sen bizim eve gelin geldiğinde senin hakkındaki düşüncelerimde çok yanılmışım. Sen iyi kalpli bir melekmişsin. Abim seninle evlendiği için çok şanslı.

Yarını oluşturacak her yeni gün, dünden daha güzel ve mutlu olsun. Bugün tuttuğun tüm dileklerin gerçek olsun.

Senin yerin gönlümde hep özeldir. Seninle zaman geçirmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir.

İnsanın bir yengesi olmalı benim yengem gibi yaşam dolu, neşeli ve mutlu, insanın bir yengesi olmalı aynı senin gibi.

Herkesin bir yengesi vardır ama herkesin yengesi senin kadar iyi, senin kadar güzel ve senin kadar güler yüzlü değildir. Abim ne kadar çok şanslıymış yenge senin gibi birini bulduğu için, senin gibi iyi kalpli, güler yüzlü biri herkese nasip olmaz.

İlginizi çekebilir:  Son Bahar İle İlgili Güzel Sözler

Geçenlerde abime çok teşekkür ettim senin gibi biriyle nişanlandığı ve senin gibi iyi kalpli meleği ailemize kazandırdığı için. Her zaman gülümse yengeciğim.

Yengeciğim sen iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın, davranışlarıyla örnek olan beni bilirsin. Ben her zaman böyleyim işte.

Benim hiç ablam yok diye çok üzülüyorum ama artık hiç üzülmüyorum. Çünkü abla kadar değerli, bir kardeş kadar candan ve içten olan yengem var.

Senin yerin bizde 10 numara bir futbolcu gibi yengeciğim Takımı çekip çeviren, olmadığı zaman takımda hemen eksikliği hissedilen bir oyuncu gibi değerlisin canım yengem.

Yengem sen bizim ailemize katıldıktan sonra evimize neşe, huzur geldi. Sen sadece abimi mutlu etmedin hepimiz mutlu ettin. Teşekkürler yenge.

Eğer abim bir gün canını sıkarsa hiç korkma üzerine üzerine yürü, senin arkanda her zaman koca bir dağ gibi duracağım. Gerçi abimde zaten ona cesaret edemez de.

Senin bizim eve gelin geleceğin günü sabırsızca bekliyorum. Çünkü sen bana bir yenge değil sırlarımı, dertlerimi paylaşabileceğim candan bir arkadaş olacaksın.

Abim çok şanslı yenge senin gibi birine sahip olduğu için. İnşallah hep böyle mutlu olursunuz.

Yengem gelecek, abimi mutlu edecek, mutlu olan abimin eli cebine gidecek, bu kardeşini görecek, ah be hayat bu günler ne zaman gelecek.

Gelin görümce çekişmesi herkeslerce bilinir ama demek ki kimse bizi görmemiş yengeciğim. Ben seninle dünyanın en mutlu görümcesiyim.

Sen gel bakayım gel. Öyle her şey hayal ettiğin gibi güllük gülüstanlık olmayacak. Sabah erkenden kalkılacak kahvaltı hazırlanacak, hemen arkasından kahveler yapılacak, ev süpürülüp temizlenecek, camlar silinecek. Öğlen olmadan bir meyve soyulacak öğlen yemeği çayı hazırlanacak, beş çayına gelini görmeye gelenlere hizmet edilecek. Hemen arkasından akşamın hazırlıklarına geçilecek, abim gelecek yoruldum valla hizmet etmekten diye fırçalanacak. Ortalık toplanıp güzelce uyunacak. Günler hep böyle güzel geçecek.

İlginizi çekebilir:  Manzara Sözleri

Siz abimle birbirine yakışan çok mükemmel bir çiftsiniz. Allah’ım mutluluğunuzu daim etsin. Neşe ile birleşen elleriniz hiç ayrılmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.