Dini Özür Dileme Mesajları

Dini Özür Dileme Mesajları

Rabbim hatalarımızı bağışlasın, seni bugün çok üzdüm beni affetsin. Dostum güzel arkadaşım sende beni affet.

Seni üzdüğüm için çok pişmanım, Önce Allah sonra sen beni affet. Seni kırdığım için çok üzgünüm senden özür dilerim.

Yüce Mevla her şeyin hayırlısını verendir, üzülsekte, kırılsakta, biz yine birbirimizin dostuyuz. Seni üzdüysem bağışla beni.

Önce Rabbim beni bağışlasın, sonra sen beni affet. Bugün istemeden de olsa seni sözlerimle kırdım ama unutma ki dostum sende çok iyi bilirsin ki ben bir karıncayı bile incitmek istemem. Tekrar senden özür dilerim can dostum.

Senin gibi bir insanı üzmek kimseye yakışmaz hele bana hiç yakışmaz. Seni kırdığım için çok pişmanım beni affet.

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şuan çektiğimi, Allah biliyor.

Bazen, bütün bu hatalarımın, okumaya işe ‘Esirgeyen Rabbimin’ adıyla başlamadığım için kaynaklandığını fark ediyorum. Arkasından çektiğim o besmele, gün sonundaki o huzurumun tek sebebi oluyor.

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim.

Hatasız kul olmaz, kul hata yapar rabbim affeder; evet bende bugün bir hata yaptım çok sevdiğim insanı üzdüm. Rabbim beni affetsin.

Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni.

Ben hatalarım için, sana yaptıklarım için, hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde, ağlarım düşündükçe, hiç affetmedim kendimi. Beni affet.

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını Affet beni ne olur sevdiğim Özür dilerim.

İlginizi çekebilir:  Teravih ile ilgili Sözler

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım Üzgünüm canım Telafi edeceğime söz veriyorum!

Af dilerken gözlerine bakmak istiyorum özür dilerken seni ne kadar sevdiğimi anlatmak istiyorum kelimelerimin içinde ne olur affet beni sevgilim.

Özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bu kadar sevdiğim için.

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

Bana bu hatayı yaptıran Rabbim, bundan bir ders çıkarmam için yaptırmıştır. Ben yaptığım yanlışın farkına vardım ve şimdi senden özür diliyorum.

Çiçekler nasıl muhtaçsa yaşamak için suya, ben de sana o kadar muhtacım. Sen olmadan yaşamanın ne olduğunun farkında bile değilim. Sen varsan ben varım. Sen yoksan ben yokum. Affet beni.

Bazen yapılan yanlış doğruyu bulabilmek içindir. O kadar çok yanlış yaptım ki sana karşı, doğruyu buladıysam bu yanlıştır.

Sensizliğin bana getirdiği tek şey acı. En büyük cehennemin içinde kahroluyorum. Lütfen dön bana.

Özrüm kabahatlerim kadar büyük olabilir. Ancak sen daha büyüksün. Affına muhtacım, sen olmadan sadece nefes alarak yaşıyorum. Hayatta zevk alamıyorum.

Senin başladığın yerde benim gururum biter. Her şeyi bir yana bırakarak senden özür diliyorum.

Bazen kelimeler insana yetmez. Boğazına düğümlenir. Söylemek istesen de diline gelmez. Şimdi bütün af sözcükleri sana ait. Lütfen barışalım artık.

Seni ilk gördüğümde anlamıştım hayatımın tek anlamı olacağını. Sana uygun bir şekilde hareket etmek istedim. Ama bazı noktalarda eksik kaldım. Şimdi ise kendimi düzelttiğimi düşünüyorum. Sadece beni affetmeni bekliyorum.

İlginizi çekebilir:  Kürtçe Cuma Mesajları

Yıldızlar geceyi nasıl aydınlatıyorsa, sen de benim karanlığımı aydınlatıyorsun. Sen olmadan zifiri bir yalnızlığın içinde yolumu bilmeden yürüyorum. Bir kez daha tut ellerimi. Sürekli aydınlansın yaşamımız.

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Sensiz yaşamanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Sen benimle değilsin ya, sanki ben hiç var olmamışım gibi, sanki sonsuz bir hiçliğin içinde hareketsiz duruyormuşum gibi. Affını istiyorum tekrar yaşama dönebilmek için.

Yaşam ve ölüm kadar kesin işlediğim kabahatler. Yanlışlarımın farkına vardım. Sadece sana ihtiyacım var ve senin sevgine.

Dünyanın en güzel gözlerine bir kez daha bakabilmek için her şeyi değiştirmeye razıyım. Yeter ki sen beni tekrar kabul et.

Kendimi kaybettiğim zamanlar geride kaldı. Artık kendimi buldum senin aşkınla beraber. Sana muhtacım.

Yolumu kaybettiğim zamanları düşündüm hep. Neden bu yanlışları yaptım sana karşı diyerek. Her şeyi biliyorum artık. Her şeyi nasıl düzelteceğimi biliyorum. Sadece bana vereceğin şansı istiyorum.

Hatasız insan olmaz. O kadar çok hata yaptım ki belki de insan olmamam lazım benim. Sadece pişmanım ve affını istiyorum.

Nefes almak kadar yaşamsal bir varlıksın benim için. Sen olmayınca nefesim kesiliyor, daralıyorum, boğuluyorum. Tekrar hayata döndür beni. Tek bir af istiyorum senden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.