Abiye Doğum Günü Mesajı

En değerlilerimizden biridir ağabeylerimiz. Onlara güzel söz söylemek, onlara değer vermek oldukça güzel bir duygudur. Doğum günlerinde ağabeyinize söyleyebileceğiniz en anlamlı doğum günü mesajlarını abiye doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Daha sonra şunu da ziyaret edebilirsiniz: Abiye Uzun Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajı

İnşallah neşeni hiçbir zaman kaybetmezsin, kalbinin güzelliği yüzüne vursun, her günün doğum günün kadar özel olsun. Canım abim doğum günün kutlu olsun.

Canım abim neşe ile gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Canım abimin doğum günü kutlu olsun.

Evimizin neşesi, hayatımızın anlamı canımız, bu hayattaki her şeyimiz güzeller güzeli abimizin bugün doğum günü. Rabbim huzurlu, mutlu ve sağlıklı nice yaşlar nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Canım ciğerim, bitaneciğim canım abim. Her günün bir öncekinden daha güzel olsun. Güzel kalbin hep mutlulukla dolsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün günlerden en delikanlı, en yiğit, en muhteşem insan olan canım abimim doğum günü. Kendisine onu çok sevdiğimi, ve sevdikleriyle beraber nice mutlu yıllar dilediğimi iletir misiniz lütfen.

Yüce Mevla’m sana huzur ve mutluluk içinde, başarılarla dolu bir ömür nasip etsin. Her zaman doğru yerde doğru insanlarla çalışmak nasip etsin. Yeni yaşın kutlu olsun Abim.

Hayattaki en büyük şansım muhteşem bir abiye sahip olmam. Seni çok çok seviyorum canım abiciğim. İyi ki varsın ve benim abimsin. Nice güzel senelerin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hiç tereddüt etmeyip her sırrımı paylaşacağım, tek sözüne denizler aşacağım güzel insan canım abim, Doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle ve seni sevenlerle hayırlı güzel nice yıllara.

İnşallah neşeni hiçbir zaman kaybetmezsin, kalbinin güzelliği yüzüne vursun, her günün doğum günün kadar özel olsun. Canım abim doğum günün kutlu olsun.

İnsanın bir abisi olmalı canı kadar sevdiği, insanın bir abisi olmalı baba dediği zaman her şeyi unutturduğu, insanın bir abisi olmalı bu mesajı okuyan canım abim gibi. İyi ki doğdun canım abim.

İlginizi çekebilir:  Abiye Güzel Sözler

Delikanlılığın filmini çeksem başrolde seni oynatırım aslan abim benim. Bugün en mutlu günüm. Çünkü bugün senin doğum günün. Nice mutlu, umutlu, delikanlı yıllara…

Her hareketini örnek aldığım canım abim. Her günün en güzelinden daha güzel olsun.

Bazen senin gibi bir abim olduğu için kendimi çok şanlı hissediyorum. Aslan abim benim. Mutlu ol, nice mutlu yıllara İnşallah.

Yakışıklı abim benim bu dünyada ki her şeyin iyisini ve güzelini hak ediyorsun her şey gönlünce olsun nice mutlu sağlıklı huzurlu başarılı yıllara.

O yakışıklı yüzünden gülümseme eksik olmasın abicim sen hep mutlu ol hep gülsün yüzün yeni yaşında da her şey gönlünce olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Abicim derdimi dinlemekten hiç bıkmadın cüzdanını bana açmaktan hiç çekinmedin hep arkamda ve yanı da durdun. Bir dost bir arkadaş gibi davrandın bana iyi ki varsın iyi ki doğmuşsun. Seni seven küçük kardeşinden…

Bir bakmışsın yıllar geçmiş diyor bir şarkıda ama sen benden hiç geçme abicim çünkü sen olduğun sürece hata yapmaktan korkmuyorum ve ayaklarım daha sağlam basıyor. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun. Nice beraber yıllara

Abilerin kralı aslan abim benim doğum günün kutlu olsun iyiki doğdun iyi ki varsın. Yeni yaşlarında başarılar dilerim. Hep güzel insanlar çıksın karşına. Baba yarım canım abim o yüzden gülümsemen eksik olmasın.

Abicim sen ailemizin neşe kaynağı benim ise bir dostumsun. O hayat enerjini neşeni inşallah hiç kaybetmezsin. Hep mutlu olmanı dilerim. İyi ki varsın iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu sağlıklı yıllara.

İlginizi çekebilir:  Askere Doğum Günü Mesajları

Abi kardeş ilişkimiz sanılanın aksine değil daha sağlam ve daha güzel. Mutlu olduğumuda hissettin üzüldüğümüde hep sesimi duydun ve sesime ses hayatıma renk kattın. İyi ki varsın iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Hep benim elimden tutar küçükken parka götürürdün canım abim. Hep seninle gurur duydum. Benim canım abim dedim senden bahsederken Allah yokluğunu aratmasın. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Bak abi sana ne diyeceğim. Yıllar önce bugün birisi dünyaya gelmiş ve iyi ki iyi ki gelmiş. Ona söyler misin onu çok çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum.

Bu yaşıma gelene dek bir çok doğum günü gördüm ve birçok yaş pasta üfledim. Hiç birisi beni bugün kadar mutlu etmedi. Çünkü bugün senin doğum günün. İyi ki abimsin. İyi ki doğdun…

Bak abi beni tanıyorsun. Öyle ilginç kelimeler kuramam ama şunu söylemeliyim; Senin abim olmandan dolayı huzur ve gurur duyuyorum. Yeni yılını kutlarım abiciğim.

Mertliğin kitabını yazsam ismini başlık atarım canım abim. İyi ki varsın. Nice güzel ve hayırlı yıllara İnşallah.

Bazen en iyi arkadaş, bazen bir sırdaş oldun bana. İyi ki diyorum iyi ki abimsin ve iyi ki doğdun canım abim.

Biraz kırgın olsak da birbirimize şunu bil ki abim olduğunla hep gurur duydum ve övündüm. Şimdi de seviniyorum. Çünkü bugün gurur duyduğum abiciğimin doğum günü. Nice mutlu senelere abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Gönlün kadar temiz ve duyguların kadar sevgi dolu mutlu, huzurlu yıllara canım abim benim.

Şimdi uzaklardasın ama bilmeni isterim ki benim abim kalbimin taaa içinde hep. Yeni yaşın kutlu olsun.

Canım abim, karanlığıma el feneri oldun, yolumu aydınlattın. Bana bilmediğim her şeyi anlattın. Bazen kızdın. Bazen kırdın. Ama şunu bil ki ben abimi hiçbir zaman unutmadım. Ne seni ne de bu mutlu günü. Nice yıllara.

Öğretmenim abin ne iş yapıyor diye sordu. Bende; “Mertliğin kitabını yazıyor” dedim. Çünkü dünyada senin kadar dürüst ve mert birisini tanımadım. Yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım abiciğim.

Hani dünya bazılarının hatırına dönüyor derler ya, işte o bazılarından en değerlisi yıllar önce bugün doğmuş. Mutlu yıllara abiciğim.

Rabbim ömrünü de kalbin gibi güzel eylesin, bugün dileğin tüm dileklerin gerçek olsun. Nice mutlu yıllara abim.

Sen benim bu hayatta yaşama sebebim, sen benim en değerlim, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun Abiciğim.

Bugün senin doğum günün, bizim için de özel bir gün çünkü senin gibi güzel bir abimiz var nice nice yıllara canım abim.

İlginizi çekebilir:  Sevgililer Günü Mesajları

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice nice mutlu yıllara canım abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım abim.

Sen benim en büyük kahramanımdın, sen benim koruyucum, sen benim her anımda yanımda olanımdın. Sen benim canım abimsin. Seni çok seviyorum abiciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun canım abim.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun abim.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle canım abim. Yeni yaşın kutlu olsun.

Lütfen dikkat bu mesaj kardeşinden yakışıklı kahramanına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir ve abimin doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman iyi yürekli abisisin. İyi ki doğdun.

İnsanın bir abisi olmalı canı kadar sevdiği, insanın bir abisi olmalı kardeşim dediği zaman her şeyi unutturduğu, insanın bir abisi olmalı bu mesajı okuyan canım abim gibi. İyi ki doğdun canım abim

Yüce Mevla’m sana kalbin kadar güzel, gülüşlerin kadar neşeli bir ömür nasip etsin. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın abiciğim.

Abiye Doğum Günü Mesajı Uzun

Doğum günün kutlu olsun abim benim nice mutlu senelerin olsun inşallah, Allah bir ömür boyu sağlık, sıhhat ve hayırlı kazanç versin. İyi ki varsın

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

En delikanlı, en yakışıklı abişlerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim…

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi Nice nice mutlu yıllara…

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara…

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim…

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü…

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere…

Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara…

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

İlginizi çekebilir:  Kuzene Uzun Doğum Günü Mesajları

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk  kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara…

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim…

Fluuuppp! Bu bir mesaj sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi…

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kardeşlerin hiç unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Kardeşinden gelen bu mesaj sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara…

En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım abim…

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim…

Ne zaman yardıma ihtiyacım olsa hemen yetiştin. Beni hiçbir zorlukla yalnız bırakmadın. Her zaman yanımda oldun. Bugün senin doğum günün. Benim de en mutlu günlerimden biri. İyi ki doğdun. İyi ki benim abimsin.

Benim biricik abicim iyi ki varsın iyi ki doğdun. Arkamda hep bir dağ görevi yaptın yanımda oldun seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.