Anneanneye Doğum Günü Mesajları

Bu görsel Anneanneye doğum günü mesajı, anneanneye doğum günü mesajları, anneanneye doğum günü mesajı uzun, iyi ki doğdun anneanne, anneanneye doğum günü mesajı kısa, anneanneler için doğum günü sözleri ile ilgili bir görseldir.

Sayfa İçeriği: Anneanneye doğum günü mesajı, anneanneye doğum günü mesajları, anneanneye doğum günü mesajı uzun, iyi ki doğdun anneanne, anneanneye doğum günü mesajı kısa, anneanneler için doğum günü sözleri

En değer verdiklerimizden biridir anneannelerimiz. Anneannelerimize güzel sözler söylemek onlara olan saygımızın ve sevgimizin küçük bir göstergesidir aslında. Özellikle doğum günlerinde hatırlanmak isteyen bu değerli kişiler güzel birkaç tebrik mesajı beklerler. En güzel ve en anlamlı sözler ve doğum günü mesajlarını anneanneye doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık. Aşağıda yer alan anneanneye doğum günü mesajı örneklerini kullanarak bu mutlu gününde anneannenizi daha mutlu edebilirsiniz.

Anneanneye Doğum Günü Mesajları

Yıllar geçtikçe güzelleşen, kalbi temiz, gönlü temiz canım anneannem. Uzun ve güzel bir ömrün olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Her sözü gönlüme bin öğüt olan, çiçekler gibi güzel, dağlar kadar asil canım anneanneciğim. Sevdiklerinle birlikte nice mutlu ve huzurlu yılların olsun. Kalbin hep mutluluk ve neşeyle dolsun. Doğum günün kutlu olsun.

Üzüntü ve keder hiç kapına uğramasın. Dertler senden def olsun, kalbin hep mutlulukla dolsun. Canım anneanneciğim, nice senelere. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim bundan sonraki hayatının kalbin kadar güzel geçer anneannem. Her şey gönlünce olsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun. Nice beraber mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar.

Yıllar senin güzelliğinden hiçbir şey götürmemiş tam tersi güzelliğine güzellik katmış anneanneciğim. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Kıymetlim, canım anneannem Allah sana uzun, hayırlı, güzel, sağlıklı, huzurlu ömürler nasip eylesin. Doğum günün kutlu, mutlu olsun.

Canım anneanneciğim. Belki kızacaksın ama yıllanmış şaraplara benziyorsun. Her geçen yıl daha da güzelleşiyor, daha da değerleniyorsun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu huzurlu yıllara.

Canım anneannem senin ellerinde büyüdük kocaman insanlar olduk. Zaman hepimizi değiştirdi ama senin bana, benim sana olan sevgimi asla değiştirmedi. Hakkını nasıl öderiz. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

İlginizi çekebilir:  Yeni Yıl Mesajları

Bahçede koşuşturup oynadığımız, seninde bize meyve soyduğun zamanları özledim anneannem. Zaman bizleri birbirimizden ayırdı ama hep aklımdasın. Kendine çok iyi bak. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Başımızın tacı canım anneannem. Doğum gününü kutlar ellerinden öperim. Dilerim hayatın boyunca mutlu, sağlıklı, huzurlu yılların olur. İyi ki varsın.

Bizlere bol bol hayatı anlatan, tecrübe katan,  nasihatlarınla bizleri hayata hazırlayan canım anneannem iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı yıllara.

Kimseye boyun eğmeyen güçlü anneannem hayat sana en güzel süprizlerini hazırlaması dileğiyle. Yüzün hep gülsün. Sağlığın hep yerinde olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatı boyunca kimseye kötülüğü olmayan canım anneannem. İnşallah bu yeni yaşında her şey gönlünce olur. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu senelere.

Anneanneye doğum günü mesajı, anneanneye doğum günü mesajları, enguzelsozler.com.tr

Bu yaşına kadar tüm zorluğa göğüs geren, her işi hakkıyla yerine getiren, fedakar anneanneciğim. Bu yeni yaşın sana kolaylık ve içine huzur getirsin. Doğum günün kutlu olsun. Nice beraber yıllara.

Seni asla yalnız bırakmayacak olan bu torunun bugünü asla unutmadı canım anneannem. İyi ki varsın iyi ki. Doğum günün kutlu olsun. Uzun, hayırlı, sağlıklı yaşların olsun inşallah.

Canım anneannem ilk başta ellerinden ve yanaklarından kocaman öpüyorum. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yaşların olsun.

Güzeller güzeli, çiçekler gibi kokan sevgili anneannem. Elimizden tutan bizleri yalnız bırakmayan anneanneciğim. Doğum günün kutlu olsun. Her yaşımız birlikte geçsin. İyi ki varsın.

Canım anneannem yüzünden hiçbir zaman gülümseme eksik olmasın. Hep mutlu ve sağlıklı olursun inşallah. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun.

İlginizi çekebilir:  Sevgililer Günü Mesajları

Hep yanımda olan dualarını üzerimden eksik etmeyen, beni hep kızım diye seven ve bana rehberlik eden sevgili anneannem. Doğum günün kutlu olsun. Nice beraber mutlu yıllara.

Koca çınar ağacımız bizim. Başımızdan hiç eksik olma. Gölgen bile yeter bize. Allah uzun ömürler versin. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel gözlü anneannem hep mutlu ol ve hayat sana hep güzel davransın. Bu yaşına kadar çok yük kaldırdın omuzlarında. Allah sana dert keder göstermesin. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yılların olsun.

Sana nice mutlu yıllar diliyorum anneannem. Huzurlu ve sağlıklı yılların olsun. Mutluluk hep seninle olsun güzel anneannem. Doğum günün kutlu olsun. Nice beraber yıllarımız olsun.

Gücüme güç, umuduma umut oldun canım anneannem. Her şey gönlünce olsun. Nice mutlu yıllarımız olsun. Yüzünden gülümseme hiç eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Aramızda kocaman mesafeler olsa bile içimizde ki sevgiye engel değil anneannem. Bügünü de asla unutmadım, unutmamda. İyi ki doğdun iyi ki varsın. Nice sağlıklı mutlu senelere.

Canım anneannem gözündeki ışıltı, umut, huzur ve mutluluk zaman geçsede onlar geçmesin, bitmesin. Yeni yaşlarında uzun, sağlıklı, huzurlu, mutlu ömürlerin olsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Uzun

Kalbinin güzelliği yüzüne yansıdığı gibi hayatına da yansısın anneanneciğim. Sevgi dolu hayat geçirmen dileğiyle seni çok seviyorum ve çok özledim en yakın zamanda görüşmek dileğiyle. Üzüntü ve keder hiç kapına uğramasın. Mutluluk ve huzurun hiç eksik olmasın. İyi ki varsın, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Canım torunlarım diye sevdin bizi hep. Hiçbir zaman kötü konuşmaz, hediyeler alırdın bize. Bugün sıra bizde. Dünyaları vermek isterdim sana. Sevgim ve saygımla geldim kapına. Sana vereceğim en güzel hediye sanırım bu anneannem. Hayatta örnek aldığım tek kişi. Çiçekler kadar güzel, dağlar kadar asil canım anneannem. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu ol inşallah senelerce.

İlginizi çekebilir:  Erkek Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Anneanneye doğum günü mesajı, anneanneye doğum günü mesajları, enguzelsozler.com.tr

Sevmek ve sevilmek insanın hayatını güzelleştiren şeylerdir. Seni çok seviyorum anneannem. Geri kalan hayatında inşallah hep güzel geçer. Güzel dileklerimi, sevgimi, öpücüklerimi sana gönderiyorum. Kalbindeki güzellik yüzüne yansıyor. Örnek alıyorum senin güzelliğini hep. Nice yıllara canım anneanneciğim. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Evine geldiğimiz zaman içimiz huzur dolu olur, yaramazlık hakkımız olurdu canım anneannem. Ortalığı dağıtsakta, bayram şekerlerini bitirsek bile hiç kızmazdın bize. Ve kimsenin kızmasına izin vermez korurdun bizi. Şöyle bir bakıyorum geçmişe diyorum ki sonra iyi varsın hayatımda. İyi ki benim anneannemsin. Bugün doğum günün. Benim de en mutlu günüm. Doğum günün kutlu olsun anneanneciğim. Nice mutlu ve huzurlu yıllara.

Senin mutluluğun bizim mutluluğumuzdur güzel anneannem. Üzüntülerinle üzülür, sevinçlerinle mutlu oluruz her zaman. Sen bizim en değerlimizsin. Bugün doğum günün. En özel, en güzel nice yeni yaşların olsun. Kocaman sevgilerimle ve öpücüklerimle doğum gününü kutluyorum. Kendine çok iyi bak. Nice beraber mutlu ve huzurlu yıllara.

Bizlere hep “hayatın sizi yıpratmasına izin vermeyin” nasihatlerinde bulunun anneannem. Her sözünü küpe ettim kulağıma. Her tecrüben bir kılavuz hayat yarışında. Ne hayat ne de zaman yıpratsın seni. Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat bize hüzünde sunar mutlulukta sunar. Yeni yaşın da sana umarım hep güzellikler, mutluluklar getirir anneanneciğim. Uzunca mutluca bir ömrün olsun İnşallah. Gönlünün güzelliği gibi geçsin her günün. Bu mutlu gününde yanında değilim ama kalbim seninle bil lütfen. Doğum günün kutlu olsun. Beraber geçireceğimiz nice yeni yaşlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.