Sevgiliye 1. Ay Dönümü Mesajları

Bu yazı Sevgiliye 1. ay dönümü mesajları, sevgiliye 1. ay dönümü mesajı, sevgiliye 1. ay dönümü mesajı uzun, sevgiliye 1. ay mesajı, sevgiliye 1. ay kutlama mesajı, ay dönümü mesajları, sevgiliye ay dönümü mesajı, ay dönümü mesajları uzun, sevgili ay dönümü mesajları, ay dönümü mesajları kısa, ay dönümü mesajı sevgiliye, ay dönümü mesajı, sevgiliye birinci ay mesajı ile ilgildir.

Sayfa İçeriği: Sevgiliye 1. ay dönümü mesajları, sevgiliye 1. ay dönümü mesajı, sevgiliye 1. ay dönümü mesajı uzun, sevgiliye 1. ay mesajı, sevgiliye 1. ay kutlama mesajı, ay dönümü mesajları, sevgiliye ay dönümü mesajı, ay dönümü mesajları uzun, sevgili ay dönümü mesajları, ay dönümü mesajları kısa, ay dönümü mesajı sevgiliye, ay dönümü mesajı, sevgiliye birinci ay mesajı

Hayatınızdaki kişiyi buldunuz ve sevgili olmanızın üzerinden tam 1 ay geçmesine yaklaştıysa ona sevgiliye 1. ay dönümü mesajları yazarak bir jest yapabilirsiniz. Böylece sevgiliniz ilişkinize verdiğiniz önemi daha da iyi anlayacaktır. Sevgiliye ay dönümü mesajları yazmak için aşağıdaki sevgiliye 1. ay dönümü mesajları örneklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca sevgilinize uzun uzun mesajlar yazmak için Sevgiliye Uzun Mesajlar adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiliye 1. Ay Dönümü Mesajları

Tam bir ay geçti güzel gözlerine vuruluşumun üzerinden. Hayatta en mutlu olduğum ayı yaşadım seninle bu son 30 günde. Kelimelerle tarif edilemez bir aşk sana duyduğum. 1 ay değil bir ömür yaşlan benimle istiyorum. Seni çok seviyorum.

Kalbimin tek sahibi canım sevgilim. Bugün ilk ayını tamamlıyoruz aşkımızın. Bir ömür seveyim istiyorum seni doyasıya. Gözlerine bakarak yarını düşlemek istiyorum. Seni seviyorum sevgilim. 1. ay dönümümüz kutlu olsun.

Tam geçen ay bugün başlamıştı aşkımız. 1 ay oluyor bugün ellerini tutuşumdan bu yana. İlk günden daha çok seviyorum seni. Hiç bırakma sevgilim ellerimi. Kutlu olsun ilk ayımız. Mutlu olalım bir ömür boyu.

Sen başıma gelen en güzel şeysin sevgilim. Tam bir ay oluyor hayatıma girdiğinden bu yana. Her geçen gün daha da aşık oluyorum sana. Aşkımızın bu 1. ay dönümünde kucak dolusu aşk yolluyorum sana.

Sen yokken hep eksik bir yanım. Sen olunca anlıyorum yaşamanın, sevmenin güzelliğini. Aşkın öğretti bana hayatı. Bundan tam 1 ay önce başladık delice sevmeye. Şimdi kalbimin en derinlerindesin. Aşkımızın 1. ayı kutlu olsun sevgilim.

Bugün bana kalbini verişinin 1. ay dönümü. Daha dün gibi sevgili olduğumuz o güzel gün. Seninle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Seni sevmekten, sana her saniye hayran olmaktan sayamıyorum dakikaları. Seni çok seviyorum sevgilim. 1. ay dönümümüz kutlu olsun.

Aradığınız mesaj örnekleri Ay Dönümü Mesajları adresinde de olabilir.

Seninle geçen her saniyem benim için mutluluk kaynağı sevgilim. Her bakışında gözlerime kalbim aşkla doluyor. Seni düşünüyorum hiç aklımdan çıkmıyorsun sevgilim. Bugün bizim için önemli bir gün. Bugün aşkla bağlanışımızın ilk ay dönümü. Ay dönümümüz kutlu olsun sevgilim. Bir ay değil bir ömür daha sevmek istiyorum seni.

İlginizi çekebilir:  Evlenmek İle İlgili Sözler

Seninle tam bir ay önce sevgili olduk. Kalbimi sana verdim, sen de kalbini bana emanet ettin. Şimdi aşkımızın 1. ay dönümünü tamamladık. Daha nice mutlu yıllar görelim sevgilim. Seni çok seviyorum. Aşkımızın ay dönümü kutlu olsun.

Birtaneciğim, canımın içi. Bugün bu büyük aşkımızın ilk ay dönümü. Tam 1 ay geçti aşkımızın üzerinden. Sen varken yanımda dünyanın en mutlu insanı benim inan. Gözlerin gözlerimden hiç eksik olmasın. Kalbimin sahibi canım sevgilim, 1. ay dönümümüz kutlu olsun.

Canım sevgilim. Bir güneş gibi doğdun ömrüme bundan tam 1 ay önce. Şimdi aşkımızın ilk ay dönümüne ulaştık. Öyle mutluyum ki anlatamam. Seni çok seviyorum. 1. ay dönümümüz kutlu olsun.

Aşk böceğim birtanecik sevgilim. Bugün seninle sevgili olmamızın tam 1. ayını tamamladık. Seninle güldü yüzüm, seninle açtı gönül çiçeklerim. İyi ki varsın sevgilim. Seni çok seviyorum. Mutlu olalım hep. Kutlu olsun 1. ay dönümümüz.

Sevgilim Bugün hayatıma gireli tam 1 ay oldu. Ara sıra tartışmalar olsa da seninle çok güzel bir ay geçirdim Umarım ilişkimiz böyle devam eder. hayatıma girdiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

Aşkım birinci ayımız kutlu olsun. Bir ay geçti ama bana sanki bir saat gibi geliyor. Seninle değil bir ay bir ömür geçirsem de sana doyamam. Seni çok seviyorum. Senden önce ne kadar da renksiz bir hayatım varmış meğer. İyi ki girdin hayatıma.

Kalbimi hisseden, ruhuma kulak veren, beni derinden iyileştirecek birisi geldi hayatıma. Evet sevgilim sen girdin yoluna girdi, daha da güçlendim, daha da cesaretlendim. İyi ki geldin. İyi ki renk kattın hayatıma.

Hayatıma anlam, kaderime renk katan sevgilim. Seni her zaman seveceğim bunu sakın unutma. Beraber yürüyeceğimiz bu zorlu yolda seni asla ama asla bırakmayacağım. Birinci ayımız kutlu olsun seninle nice aylara.

Sen beni sarıp sarmaladın, gözyaşlarımı kahkahaya çevirdin, acımı bölüştün, yarama kabuk oldun, sen iyi ki hayatıma girdin sevgilim. Bu 1 ay ne çabuk geçti bilmiyorum ama seninle daha bir ömür geçirmek istiyorum. Seni çok seviyorum.

“Aşk sizde kendini bulduğu için seviyorsa güzeldir” diyordu bir yazıda. Sen benim kendimi bulduğum en güzel yersin seninle nice uzun zamanlara. Birinci ayımız kutlu olsun sevgilim.

İlginizi çekebilir:  Sevgiliye Uzun Mesajlar

Şu hayattaki en büyük hayat kaynağım, varlığın ve sevgimiz hep böyle daim olsun. Tek dileğim seninle mutlu bir yuva, sağlıklı evlatlar ve asla ama asla olmayacak pişmanlıklar. Bir ayı geride bırakmışız bile. Seninle daha nice aylar geçirmek dileğiyle.

1 ay ne çabuk geçti anlamıyorum. Hala seni ilk defa görmüşüm , ellerini ilk defa tutmuşum gibi ve gözlerin ilk defa bakmışım gibi hissediyorum. Galiba ben sana doyamıyorum. Seni çok seviyorum.Gelecekteki çocuklarımın annesi, evimin hatunu, güzel sevgilim.

Sen benim hayallerimi süsleyen kadın. Seninle kuracağım daha çok hayaller, seninle gideceğim daha çok yollar var. Birinci ayımız kutlu olsun. Seninle uzun bir hayat geçirmek dileğiyle.

Ben eskimeyen tek güzelliği ve huzuru seninle buldum. İyi ki hayatıma girdin. Karşıma seni çıkardığı için her gün binlerce kez şükrediyorum Allah’a. Birinci ayımız kutlu olsun sevgilim.

Hayatım birinci ayımız kutlu olsun. Seninle geçirmek istediğim daha çok zamanlar, yapmak istediğim o kadar çok şey var ki. Değil bir ay bana bir ömür yetmez. Seni çok seviyorum iyi ki hayatımdasın.

Seninle huzura erdim ben sevgilim. Seninle küllerimden doğdum. Bana dünyadaki cenneti yaşattın. İyi ki geldin hayatıma. 1 ay oldu ama sen hep hoş geldin sevgilim.

Geçmişimi unutturan, geleceğimin hayalini kurdurtan güzel sevgilim. Zaman ne çabuk geçmişte hayatıma gireli tam 1 ay olmuş anlamadım. Bu bir ay içinde bana kattığın her şey için teşekkür ederim. Ellerimi bir ömür boyu tutman dileğiyle.

Beni bu kadar mutlu eden, suratıma gülücüklerin yayılmasına sebep olan bir ay daha tanımadım ben. Bu bir ay için sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki geldin hayatıma. Seni çok seviyorum.

Minicik yüreğime dünyaları sığdıran insan. Sanki seninle var oldum ben. Sanki seninle yeşerdim, güzelleştim. Seninle takvimden 30 yaprak düşürdük. İkimize de mutluluklar diliyorum. Seninle nice aylara.

Sevgiliye 1 Ay Dönümü Mesajları Uzun

Hayatıma anlam katan canım sevgilim, hep yanımda ol, hiç bırakma ellerimi. Gözlerim dalsın bir ömür güzelliğinin manzarasına, hiç gitmeyelim birbirimizden. Tam 1 ay oldu aşkımızın ateşinin yanışından bu zamana. Bu zamana kadarki en güzel 1 ay oldun ömrüme. Bir ay değil bir ömür kal istiyorum kalbimde. Kalbimin tek sahibi canım sevgilim seni çok seviyorum. 1. ay dönümümüz kutlu olsun.

Tam 1 ay önce bugün başladı deli aşkımız. Sevdik sevdalandık ve kördüğümle bağlandık birbirimize. Gözlerin bir manzara umut pencerelerime açılan. Aşkın bir umut ömrüme güzel yarınlardan bahseden. Sen ise kalbimin tek sahibisin sevgilim. Aşk baharımızın ay dönümü kutlu olsun. Ömrün ömrünün olsun. Seni çok seviyorum.

İlginizi çekebilir:  Sevgiliye Whatsapp Emojili Mesajlar

Düşlerimde kurardım ben senin o güzel gözlerini hep. Tam 1 ay önce buldum o güzel gözlerin sahibini. Seni delicesine seviyorum aşk böceğim. İyi ki varsın. İyi ki hayatımdasın. Aşkımızın ilk ay dönümü kutlu olsun. Mutlu olalım bir ömür. Hiç gitmeyelim birbirimizden.

Bundan tam 1 ay önceydi. Delikanlı hayatının aşkını, masallardaki o en güzel prensesi bulmuştu nihayet. Prenseste ona karşılık verince başlamıştı bu büyük aşk. Delikanlı onu çok ama çok seviyordu. Gözlerini bir an görmesin hayat enerjisi düşüyordu. Delicesine bir sevdaydı ondaki. Bugün aşklarının ilk ay dönümü. Kutlu olsun ilk aşk dönümleri. Mutlu olsunlar hep.

Sevgilim hayatıma gireli tam bir ay oldu.
Gün olarak hesaplarsak 30
Saat olarak 720
Dakika olarak 43200
Saniye olarak 259200
aslında baktığımızda ne kadar da uzun değil mii? ama bana bu bir ay sanki bir gün gibi geldi. o kadar çabuk geçti ki. Seninle bir ömür geçirmek istiyorum sevgilim.

Bugün hayatıma girişinin, bana aşkım deyişinin ilk bir ayı kelimelerle tarif edilemeyecek mutluluklar yaşadığım gözlerimin dolmasına sebep olan özlemler yaşadığım ama en çok da yanında güvende ve huzurlu hissettiğin bir ilişkinin ilk ayı çok şükür bu bir ay içinde aramıza herhangi bir kırgınlık ya da çözülemeyecek bir sorun girmedi. Umarım bundan sonra da girmez. Seni çok seviyorum hayatım.

Davul bile dengi dengine derler ya hani. Benim de dengim sensin. Sende daha da çok katlanıyor değerim. Sende daha da güzelleşiyorum. Bana bir ay gibi kısa bir zamanda bunları hissettirdiğin için teşekkür ederim. Birinci ayımız kutlu olsun sevgilim. Seni çok seviyorum.

Seninle bir ay gibi kısa bir zaman geçirdim sevgilim. Ama anlatmaya kalksam harfler yetmeyeceK kelimeler tükenecek. Hele ki sana olan sevgimi anlatmaya kalksam ömrüm yetmeyecek, kalbim atmaktan yorulacak. Kalbim ne kadar yorulsa da seni sevmekten asla yorulmayacak.

Sevgilim. Sen hayatıma girdin gireli gökyüzü daha mavi, ağaçlar daha yeşil, çiçekler daha renkli gelmeye başladı gözüme. Hayatıma girişinin hayatımı bu kadar güzelleştirdiğini daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Ama iyi ki hayatımdasın sevgilim. Birinci ayımız kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.