Kankaya Doğum Günü Mesajları

Resim içeriği Kankaya doğum günü mesajları, erkek kankaya doğum günü mesajı uzun, iyi ki doğdun kanka, doğum günün kutlu olsun kanka, erkek kankaya doğum günü mesajı, kankaya yazılan uzun doğum günü mesajları ile ilgilidir.

Sayfa İçeriği: Kankaya doğum günü mesajları, erkek kankaya doğum günü mesajı uzun, iyi ki doğdun kanka, doğum günün kutlu olsun kanka, erkek kankaya doğum günü mesajı, kankaya yazılan uzun doğum günü mesajları 

Hayatta bazı kişilerle diğerlerinden daha iyi anlaşırız. O kişiyi diğerlerinden daha çok severiz. Onunla zaman geçirmek bir terapidir adeta bizler için. Kanka diye hitap ettiğimiz bu değerli arkadaşımız üzülürse üzülür, sevinirse seviniriz. Kankanıza güzel ve anlamlı Kardeşlik Sözleri söyleyerek aramızdaki dostluğu artırabiliriz. Aynı zamanda onun doğum gününde güzel bir mesaj da bizleri kankamızla daha da yakınlaştırabilir. Kankaya doğum günü mesajı atmak oldukça güzel bir harekettir. Onlara söylenecek en güzel ve en anlamlı sözleri kankaya doğum günü mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Kankaya Doğum Günü Mesajları

Beni en iyi anlayan, Hep yanımda olan, canım kankam Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim dünyanın tüm güzellikleri seninle olur güzelim. Hep mutlu olman dileğiyle seni çok seviyorum.

Kankacım bu yeni yaşında benli yılların olması dileğiyle. Hep yanında olacağıma söz veriyorum. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Can dostum beraber yürüdüğümüz yollarda yaşlanıyoruz. Bugün senin doğum günün ve bu güne birer kadeh kalkmalı.  İyi ki doğdun iyi ki varsın.

İyiki doğdun cankuş. Benim en güzel hediyemi annen bugün bana vermiş iyiki de. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bir gül ben hep gülerim kankacım. Düşersen koşarak gelirim. Her zaman yanındayım. Doğum günün kutlu olsun nice yıllara

Seninle uzak olsakta hep yanındayım dostum. Elimi omzundan hiç çekmeyeceğim. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

Sağlıklı huzurlu nice yaşların olsun canım benim. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın iyi ki

İlginizi çekebilir:  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Bizim dostluğum fırtınalı zamanlarda belli olur. En fırtınalı zamanlarda yanında olacağıma bugün, doğum gününde söz veriyorum. İyi ki doğdun.

Canım benim bu yeni yaşında başarılı sağlıklı bir hayat diliyorum . Her şey gönlünce olsun . Doğum günün kutlu olsun.

Sen bir gül ben hep gülerim kankacım. Düşerrsen koşarak gelirim her zaman yanındayım. Doğum günün kutlu olsun nice yıllara.

Dert ortağım hayat sana ne kadar zor gelsede o yüzün hep gülsün. Hallederiz hepsini. Bu yeni yaşında hep mutlu olmanı diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıklı huzurlu nice yaşların olsun canım benim. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın iyi ki.

Bu yeni yaşında yeni umutlar yeni hayaller yeni anılar yeni hatalar yepyeni tecrübelerin olacak canım dostum. Ve ben hep yanında olacağıma söz veriyorum. İyi ki varsın iyi ki benim arkadaşımsın.

Yeni yaş yeni umutlar. Umutlarının hiç tükenmemesi umuduyla iyi ki varsın balım. Doğum günün kutlu olsun.

Canım arkadaşım hep mutlu olmanı diliyorum. Yeni yaşın sana bolca mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere.

Dostluğumuz baki ömrün uzun olsun kankacım. Sağlıklı huzurlu başarılı tabi kl benlii nice yılların olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Bu açtığın yeni sayfada güzel şeyler yazman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun nice yaşların olsun.

Umarım ömrünün en güzel yıllı bu yıl olur. Bolca güzel haberler alman dileğiyle. İyi ki doğdun canım kankam.

Sevgi dolu iyi dileklerimi kuşlarla gönderiyorum kankacım. Hep mutlu olmanı istiyorum. Doğum günün kutlu olsun nice yıllara.

Nice sağlıklı huzurlu başarılı ailenle ve ben canın arkadaşınlı yıllara. Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın.

İlginizi çekebilir:  Ay Dönümü Mesajları

Bu yeni yaşında hayallerine ulaşman dileğiyle canım kankacım. Umutların hiç tükenmesin. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında her şey gönlünce olur canım dostum. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere.

Kankacım yeni yaşın kutlu olsun. Ve sen hep mutlu ol. Gülmek sana çok yakışıyor. İyi ki varsın.

Seninle dost olmak dünyanın en güzel duygusu. İyi ki varsın ve iyi ki benim arkadaşımsın. Doğum günün kutlu olsun.

Yüzün bolca gülsün canım arkadaşım. Ayağına taş bile değmesin. Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı huzurlu başarılı yıllara.

Gönlünce olsun dilediğin her şey. Yüzünde gülümseme eksik olmasın canım dostum. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere.

Canım dostum dilediğin bütün güzellikler hayatında olması temenni ediyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel dostum sen iyi ki varsın iyi ki doğdun iyi ki biz seninle arkadaşız seninle beraber nice yıllarımız olsun. Seni seviyorum

Canım arkadaşım daha güzel yaşların yılların olması dileğiyle her şey gönlünce olsun. Senin gibi bir dostum iyi ki var. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Öncelikle bu yeni yaşında tüm iyi dileklerimi sana diliyorum. Kankacım hep mutlu olmanı istiyorum. Yüzün hep gülsün. Nice mutlu senelere.

İlk ve tek dostum iyi ki doğdun iyi ki varsın. Dostluğumuz hep daim olmasını diliyorum. Ve bu yeni yaşında başarılı sağlıklı huzurlu nice seneler temenni ediyorum.

Kaç sene önce bugün bir güneş gibi doğdun hayata. Ve iyi ki de benim hayatıma bir dost olarak girdin iyi ki de. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere.

Dostluğun adresini seninle birlikte beraber bulduk beraber yürüdük ve bu yolda ki güçlü yürüyüşümüzü asla kaybetmeyelim güzel dostum. Her şey gönlünce olsun. Hep yüzün gülsün ve ben hep yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

İlginizi çekebilir:  Yeni Yıl Mesajları

Canım arkadaşım dilerim dünyanın bütün güzellikleri seninle olur. Sen çok iyi bir insan çok iyi bir arkadaşsın. İyi ki doğdun iyi ki varsın nice mutlu senelere.

Kıymetli dostum benim için çok değerlisin. Bu mesajı okurken yüzünün az da olsa gülümsemesini çok isterim. İyi ki varsın iyi ki. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.