Yengeye Doğum Günü Sözleri

Yengeye Doğum Günü Mesajları

Böyle bir yengeye sahip olduğumuz için çok şanslıyım. İyi ki varsın yengeciğim, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında eskisi gibi her zaman güler yüzlü olman ve her zaman mutlu kalman dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Abimin aşkısı, annemin biricik gelini, benimde en kıymetli yengem doğum günün kutlu olsun.

Yenge doğum günün kutlu olsun, sen hediyelerin en güzeline sahipsin ama benim sana hediye alacak beş kuruşum bile yok. Abim para gönderirse hediye alırım bak.

Rüyaların en güzelini görürken Rabbimin sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım yengem.

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileklerimle iyi ki doğdun yengeciğim. Nice mutlu yıllara…

Benim melek gibi kalbi temiz, yüreği güzel, güler yüzlü yengemin bugün doğum günüymüş bize de doğum günü mesajı gönderip kutlamak düşer.

Yenge sakın kanma onlara doğum günü, pasta hediye deyip seni kandırıyorlar bir yaş daha yaşlandın haberin olsun Acı ama gerçek.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. İyi ki varsın iyi ki doğdun yengeciğim.

Sana dünyanın en değerli hediyesini vermek isterim ama nasıl seni sana verebilirim ki canım yengem. Doğum gününü kutlar ömür boyu mutluluklar dilerim.

Sana bugün 365 sayfalık tertemiz sayfalı bir defter verildi. Bu sayfaları hep mutluluk ile doldurman dileğiyle doğum günün kutlu olsun yenge.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine güzel yengem…

Benim tek yengem var o da sensin, beni ben gibi anlayan tek insan var o da canım kadar sevdiğim yengem. İyi ki varsın, iyi ki benim yengemsin. Doğum günün kutlu olsun yengeciğim.

İlginizi çekebilir:  Damada Doğum Günü Mesajları

Bugün dilediğin ve senin için hayırlı olan tüm isteklerin gerçek olsun, gülen yüzlerin her zaman gülsün. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Bizi abimden kurtaran en güzel meleğin bugün doğum günü. Nice mutlu yıllara yengeciğim.

Hep düşünürdüm acaba yengem nasıl biri olacak diye. Bazen televizyondaki kötü karakterler gibi olur diye çok korkardım. Senin gibi altın kalpli bir yengem olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. İyi ki doğdun yenge.

Bilmiyorum sen benim gibi bir görümce hayal ediyor muydun fakat ben hep senin gibi bir yengem olsun istedim. Bazen derdimi anlatayım. Bazen de dinleyeyim istedim hep. Çok şükür ki senin gibi birini çıkardı Allah abimin karşısına. Yeni yaşını kutlarım. Abimle ve sevdiklerinle nice yıllara.

Yenge abime söyle eşinin doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Nice mutlu, umutlu seneler dilerim.

Ailemize geldiğin günden beri her günümüz bir öncekinden mutlu geçti. Umarım senin de her yılın bir öncekinden güzel geçer. Nice senelere yengeciğim.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım yengem.

Abim ile birlikte huzur ve mutluluk içinde yeni yeni yaşlar geçirmeniz dileğiyle doğum gününü kutlar özlemle güzel yanaklarından öperim.

Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki benim yengemsin, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Yarınların bugünden daha güzel olsun, hayat sayfan her zaman mutlulukla dolsun, gülmekten gözlerinden yaş gelsin. Canım yengem doğum günün kutlu olsun.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Bende uzaktayım ama her zaman sizinleyim. Sizi çok seviyorum, doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

İlginizi çekebilir:  Yeni Yıl Mesajları

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem, nice senelere.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve dilediğin gibi yaşayacağın bir ömrün olsun, geçmişe baktığın zaman keşke yerine iyi ki diyebileceğin bir mazin olsun. Güzel yengem doğum günün kutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. En güzel doğum günü senin olsun canım yengem.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun Bitanecik  yengem.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Benim iyi kalpli güler yüzlü yengeciğimin doğum günü kutlu olsun. Nice mutlu yıllara inşallah.

Abim ne kadar çok şanslı değil mi yenge, çünkü senin gibi biriyle evlenmiş Sen bu dünyada tanıdığın en iyi insandan çok daha iyi birisin. Sen her şeyin en güzeline layıksın. Doğum günün kutlu olsun yengem.

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama param yok. Bu yüzden sadece doğum gününü kutluyorum. İyi ki varsın yengem.

Hep yeni yaşın diye kandırıyorlar bak insanı ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok ama yine de doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en iyi kalpli meleği doğum günün kutlu olsun. Kalbinin güzelliği hayatına yansısın, yüzün hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da sevincinden olsun.

Aramızda olsa da mesafeler, gönüllere set çekemez dağlar, yengemin bugün doğum günü gidemesem de unutmam mesajını gönderirim. Nice mutlu yıllara.

İlginizi çekebilir:  Öğretmene Güzel Sözler

Böyle zeki, çalışkan, akıllı, güzel, güldüğü zaman çevresine mutluluk veren bir kayının olduğu sürece senin doğum günün hep iyi geçer. Doğum günün kutlu olsun yengeciğim.

Senin gibi bir yengem olduğu için çok şanslıyım. Hem yengemsin, hem candan arkadaşım. İyi ki varsın yengeciğim doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana yapraktan sarma yaptım konacak tencerene

Bugün içinden geçirdiğin tüm güzel dileklerin gerçek olsun. Doğum günü pastandaki yanan mumların hayatını ışıl ışıl yapsın. Güzel yengem doğum günün kutlu olsun.

Hem içten hem dıştan tüm içtenliğimle doğum günün kutlarım. Yeni yaşın kutlu olsun yenge.

Sana doğum günüde tek bir gül vermek isterdim. Neden mi? Güzelim diye geçinen gül seni görünce güzelliğinden utansın diye. Yeni yaşın kutlu olsun yengem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.