Doktora Teşekkür Mesajları

Bu görsel Doktora teşekkür mesajı, doktora teşekkür sözleri, doktora teşekkür notu, doktor teşekkür mesajları, diş doktoruna teşekkür mesajı, doktora teşekkür mesajı kısa ile ilgilidir.

Sayfa İçeriği: Doktora teşekkür mesajı, doktora teşekkür sözleri, doktora teşekkür notu, doktor teşekkür mesajları, diş doktoruna teşekkür mesajı, doktora teşekkür mesajı kısa

En değerli mesleklerden biri olan doktorluk mesleği, aynı zamanda en zor olan mesleklerden biridir de. Saygıdeğer bir meslektir ve öğrenilmesi yıllar sürer. Bu saygı değer mesleği özveri ve meslek ahlakıyla yapan fedakar kişiler de bir o kadar saygı değerdir. Bazen yaptıkları işin karşılığında yalnızca para değil küçük bir teşekkür de beklerler. Doktorunuza teşekkür mesajı yollayarak onları mutlu edebilirsiniz. En anlamlı ve en güzel teşekkür mesajlarını doktora teşekkür mesajları yazımızda sizler için sıraladık.

Doktora Teşekkür Mesajları

Bir süper kahraman gibi geldiniz hayatıma. Sayenizde yendim hastalığımı. Elleriniz dert görmesin. Hakkınızı ödeyemem. İyi ki varsınız.

Beni mutlu günlerle buluşturan, sağlığıma kavuşturan çok değerli doktorum; Elleriniz dert görmesin. Rabbim bana yaşattığınız mutluluğun mislini size versin. Yüzünüzden gülücük hiç eksik olmasın. Üzüntüler hiç kapınızı çalmasın. Emekleriniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim.

Güzel doktorum sizi anmalara doyamıyorum. Beni ilk günden ayağa diktiniz. Hiçbir ağrı sızım yok. Şükürler olsun. Size sonsuz teşekkür ederim. Rabbim kalbinize göre versin. Mesleğiniz sonsuz cennetlik Allah’a emanet olun.

Hocam öncelikle hakkınızı helal edin lütfen. Nezaketinizi, içinizde bulunan iyiliğinizi ve daha nice güzel duyguları hiç esirgemediniz. Rabbim sağlığınıza, ailenize, başarınıza, mutluluğunuza gölge düşürmesin inşallah. Her şey için teşekkür ederim.

Hocam nasılsınız sizi çok özledik. Size hep dua ediyorum. Bu günlerde Allah sizi korusun, eksikliğinizi göstermesin. Allah işinizi rast getirsin hocam. Her şey için teşekkür ederim ellerinizden öperim.

Hocam siz çok değerli bir insansınız bir insana sadece uzaktan bakarak güvenilir mi? Ben size ilk görüşte o kadar çok güvendim ki. Bana verdiğiniz pozitif enerji için teşekkür ederim. Allah sizin gibi hekimlerin ayağına taş değidirmesin.

İlginizi çekebilir:  Kulak İle İlgili Sözler

Canım hocam başarınız daim olsun. Bana göre sadece iyi bir hekim değil, iyi bir ablasınız ve annesiniz. İnşallah başarınız dünya çapında buyur. Sizin ne kadar harika bir doktor olduğunuzu bilmeyen kalmaz. Her şey için teşekkür ederim.

Doktor gibi değilde abla oldunuz bana. O gün bugündür benim için ayrısınız. Çoğu zaman kendi evlatlarınızı bırakıp bizim evlatlarımız için koşturdunuz. Allah sizden razı olsun. Kalbinizde ne varsa

Allah önünüze sersin. Sizin hastanız olmaktan gurur duyuyorum. Umarım daha çok başarılar gelecek sizden.

Çok sevgi dolu, hastasıyla birebir ilgilenen, merhametli, mükemmel bir doktorsunuz. Her şey için teşekkür ederim. Ellerinizden öperim hocam.

Şımartılmayı en çok siz hak ediyorsunuz. İyi ki sizin gibi bir insanla karşılaştı yollarımız ve sayenizde sıkıntılarımdan kurtuldum. İyi ki varsınız. İyi ki benim doktorumsunuz. Her şey için teşekkür ederim kocaman sevgilerle.

Her günümde, her anımda mutlaka isminiz geçer. Her şey için size hep dua ediyorum. Bana bu zorlu zamanları sakin sakin atlattırdığınız için teşekkür ederim size. Allah sizi hep kalbi güzel insanlarla  karşılaştırsın. Yolunuz hep açık olsun. Sizi çok seviyorum.

Sizin için başka şehirden gelmiştim hocam. İyi ki de gelmişim. Bir doktor gibi değil de bir abla gibi yaklaştınız bana. Bana çok yardımınız oldu. Sizin sayenizde iki gün de kalktım ayağa. Ne ağrım ne sızım kaldı. Her şey için teşekkür ederim. Harika bir doktor, harika bir insansınız.

Hocam siz muhteşem bir insansınız. Hastalığımı daha stressiz atlatmamın tek sebebi sizsiniz. Allah razı olsun. Çok iyi bir insan olmakla beraber çok iyi bir doktorsunuz. Gerçekten çok teşekkür ederim.

Güler yüzlü hocamız, dokunduğunuz her yerde güller açıyor. Sizin gibi güler yüzlü bir evlada sizin sayenizde sahip oldum. Teşekkür ederim her şey için. İyi ki varsınız.

İlginizi çekebilir:  Ramazan Bayramı Mesajları

Sizin hastanız olabilmek benim için büyük bir şans. İkibiniz ve siz harikasınız. Doktor ve personel değil de sanki bir aile gibisiniz. İnsan kendini bir ailenin içinde daha rahat hissediyor. İyi ki tanıdım sizi. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.

Bir doktor düşünün. sadece ben doktorum işimi yaparım demeyen. Hastalarına dostça, arkadaşça yaklaşan. Her konuda cesaret veren sakinleştiren. Hiçbir bir zaman tesadüflere inanmadım taki sizinle tanışana dek. Her şey için yine ve yeniden teşekkür ederim hocam.

Sıcacık gülümsemenizle size hemen alışmıştım. Heyecanımı, korkularımı benimle paylaştığınızı gözlerinizden anlayabiliyordum. Tüm endişelerimden arınmıştım sayenizde. Ne yapmalıyım, nasıl yapmalıyım diye ben sormadan cevaplandırıp rahatlatmıştınız içimi. Sizi öyle çok seviyorum ki sizi

Doktora Teşekkür Sözleri

Allah’ın bana bir mucizesi olarak görüyorum. İyi ki varsınız. Yüreğinizle yüreklerimize dokunmaya devam edin.

O kadar naif o kadar güleryüzlü o kadar sevecensiniz ve bir o kadar da işini severek yapan bir doktorsunuz ki size hayranım. Size çok ama çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum. Sağlıkla kalın. Allah’a emanet olun. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Bu zorlu zamanlarda sizin gibi güler yüzlü, içten, kalbimin ısınmabileceği bir doktora ihtiyacım vardı. Dualarımın kabulü sizsiniz. O kadar kutsal bir mesleğiniz var ki, ancak işini seven insan bu kadar güzel yapabilir diyorum. Allah sizden razı olsun iyi ki varsınız.

Bir insan nasıl bu kadar pozitif olup da hastasını bu kadar güzel sakinleştirir anlamıyorum. Mesleğinizi aşkla yapıyorsunuz, dilerim ne diliyorsanız gani gani fazlası olsun. Her şey için size minnettarım.

Hocam size nasıl teşekkür etsem, minnetlerimi nasıl sunsam azdır. Belki günde yüzlerce böyle mesaj alıyorsunuz ama içimdekileri söylemek istedim. Nasıl güzel bir yüreğiniz var. Bütün hastalarınızda nasıl bu kadar ilgilisiniz. Allah size o kadar daha güç ve enerji versin. Bütün hastaların sizin gibi doktoru olsun kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki benim doktorumsunuz.

İlginizi çekebilir:  Dağcılık İle İlgili Sözler

Dünyanın en güzel gülen doktoru. Hayatımın en önemli yolculuğunu bayrama çevirdiniz. Sayenizde bol huzur ve güven dolu bir tedavi oldu. Ellerimi sıkıca tutmasaydınız, bana öyle şevkatle bakmasaydınız, ben bu tedavinin üzerinden gelemezdim. Tüm güzellikler sizin olsun. Allah hep yardımcınız olsun. Bizim için artık bir doktordan çok fazlasınız

Merhabalar hocam. Hastalığım boyunca elimi tutarak, severek yanımda oldunuz. Desteğiniz, sıcaklığınız bana öyle iyi geldiki. Hayatım boyunca hep kulaklarınızı sevgiyle çınlatıp duacınız olacağım. Her şey için teşekkür ederim. Ellerinizden öperim.

Ben tesadüflerin bir anlamı olduğuna inanan insanlardanım. Sizinle yollarımın kesişmesinde bir hayır olduğunu düşündüm hep. Siz benim mucizem olacaksınız. Ben buna inanıyorum. Şifalı ellerinizle bana hep iyi geldiniz, iyi gelmeye de devam ediyorsunuz. Buna tüm içtenliğimle inanıyorum. Rabbim size ve ailenize önce sağlık, sonra huzur mutluluk başarı getirsin dualarım sizinle. Hep iyi olun. Hep sağlıklı olun, hep bizimle olun. Doktorluğun en yakıştığı güzel yürekli doktorum. Seni çok seviyorum canım doktorum Allaha emanet olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.