Uzun Yıldönümü Mesajları

Her şey senin tarafından aydınlatılana kadar karanlık bir gökyüzü gibiydi. Birden sen girdin yaşantıma hayatımın en parlak yıldızı gibi. Bizim iniş çıkışlarımız oldu ama kalbim hep bu günlere geleceğimize inandı. Nerede olduğum önemli değil. Kalbim senin olduğun yerde atıyor.  Mutlu yıl dönümleri sevgilim.

 Her yıl dönümü, ilişkimizi tekrar gözden geçirmemi ve hayatımın en iyi on iki ayı olduğunu fark etmemi sağlıyor. Seninle birlikte yaşadıklarımız, bir senenin günlüğü gibi. Bazen acı ve tatsız olaylar da yaşasak bunlarda hayatın gerçekleri.  Sen ve ben aşkın hatıra defterini yazalım. O hatıratı en güzel cümlelerle dolduralım. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Kollarında geçirilen, dudaklarınla mühürlenen tek bir saniye, binlerce hayata değer. Ne bir kutlama ne bir parti istiyorum. Sadece seninle olmak, hayatın bana vereceği en büyük hediyedir. Sadece sen ol yanımda bir tanem nice mutlu yıl dönümleri diliyorum.

Seni ne kadar sevdiğimi açıklamaya nereden başlayacağımı bilmiyorum. Yoğun duygularımı anlamak için kalbimin derinliklerine girmen gerekir.  Okyanusların ve gökyüzünün derinliği gibi sana olan hislerimi kelimeler tarife müsaade etmiyor. Nice Yıl dönümleri diliyorum Tanrı’dan seninle geçecek.

Seninle birlikte olmaya başladığımızdan beri, hayat sürekli bir öpücükler ve yumuşak sarılmalar döngüsüne dönüştü. Hiç şikâyetim yok bunlardan. Seninle olan hayatım umarım asla değişmeyecek. Mutlu yıl dönümleri hayatımı dönüştüren ve beni dünyalar kadar mutlu eden harika insan.

Günlük hayatın tekdüzeliğinde sadece seninle nefes alabiliyor ve hayatıma seninle renkleri davet ediyorum. Bu yıl dönümü yaşadığımız tüm anlarda yaptığımız fedakârlıkların toplamı ve aşk ancak fedakârlık ve karşılıksız sevgi olursa bir anlam ifade ediyor. Sana her şey için teşekkür ediyorum. Umarım nice yıl dönümlerini birlikte kutlarız benim bir tanecik sevgilim.

İlginizi çekebilir:  Kuzene Uzun Doğum Günü Mesajları

Dünyada en çok mutluluk veren şeylerden biri, sizi daha çok seven birisine âşık olduğunuzu bildiğiniz zamandır. Ondan daha da mutluluk veren şey ise, o insanla yıllarını bir uyum içerisinde, aşk, sevgi, fedakârlık ve paylaşımlarla geçirmektir. Dünyada bu kadar nadir bulunan bir şeyi bana yaşattığın için kendimi çok şanslı hissediyorum. Mutlu yıl dönümleri bir tanem.

Geçmişimi değiştirme gücüne sahip olsaydım, tüm yaşadığım acılara ve hatalara rağmen yine de değiştirmezdim. Çünkü eğer değiştirseydim seninle yollarımız asla birleşmezdi. Demek ki, geçmişin acılarına sabır göstermek gerekiyor. Çünkü o zaman hayat, insanı senin gibi harika bir insanla ödüllendiriyor. Her yıl dönümümüz bir öncekinden daha da güzel ve özel olsun sevgilim.

Hayatımı sensiz olarak hayal etmeye ancak birkaç saniye tahammül edebildiğimde, yaşantımın sensiz nasıl kurak bir çöl gibi olacağı gerçeğiyle yüzleşiyor ve bu düşünceyi hemen aklımdan çıkarmaya çalışıyorum. Sen benim çatlamış, susuz topraklar gibi olan yaşantıma hayat getiren, zarif ve nadide bir çöl çiçeği kadar değerlisin bir tanem. Nice güzel ve mutlu yıl dönümleri geçirmemiz dileğiyle.

Birçok insan bu güzel günde sevdiğine armağanlar veriyor. Ama bunu gerçekten çok basit buluyorum.   Bana hayatını veren, varlığını bana adayan senin gibi özel bir insana verilecek hangi hediye senin değerinle boy ölçüşebilir ki sevgilim. Mutlu Yıl dönümleri.

Her zaman aklımdasın ve her zaman seni düşünmeye devam ediyorum. Gel bana, elimi tut ve sonra asla bırakma. Hayatımı seninle geçirmek ve senin yanında yürümek istiyorum. Tek istediğim hayatım boyunca seninle olmak. Bu hayatımı senin yanında yaşamak ve son nefesimi seninle birlikte vermek. Nice mutlu ve özel Yıl dönümlerine ruh eşim.

Sana sahip olduğum için çok şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum ilk defa hayatımda. Günlerimi aydınlattın ve hayatımı tamamladın sen. Bana verdiğin gerçek aşkı ve o güzelim yılları hiçbir şeyle karşılaştıramam. Mutlu yıldönümleri eşsiz sevdiğim.

İlginizi çekebilir:  Ablaya Doğum Günü Mesajları

Sen benim kalbimin şarkısın. Sen başından beri istediğim sevgi dolu, harika bir insansın. Hayatımı senin için vermekten bir an bile çekinmem çünkü senin olmadığın bir hayatta zaten yaşayamam bir tanem. Her şeyim olduğun ve çok daha fazlası için teşekkür ederim sevgilim. Mutlu yıl dönümleri diliyorum.

Kimse aramızdaki ilişkiyi kavrayamaz ve bu dünyada senden başka hiç kimse beni böyle derinden anlayamazdı.  Aramızdaki engelleri engel olarak bile görmedim ben. Biliyordum ki, sendin hayatımın en tatlı anılarını biriktireceğim insan ve kaderimdin. Seni ne kadar çok sevdiğimi her fırsatta göstermeye çalışsam da bazen yetersiz kaldım biliyorum. Ama sana en güzel Yıl dönümü hediyesini belki de bu sözlerle verebilirim diye düşünüyorum.

Bütün sıkıntılı zamanlardan sonra bile, gülüşün benim için sabah içilen, ayıltıcı bir kahve gibi. Beni uyandırıyor ve gün boyu, şu hayat denen şeye devam etmemi sağlayacak gücü veriyor.  Sensiz ne yapardım düşünmek bile istemiyorum bir tanem.  Daha nice mutlu yıl dönümleri diliyorum.

Yıldönümüm kutlamalarımızın büyük olmasını istiyorum çünkü sen varlığınla,   hayatımızın her gününü yaşanmaya değer kılıyorsun. Seni ne kadar sevdiğimi göstermek için yeterince iyi bir hediye olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden yıldönümümüz için sana kalbimi veriyorum sevgilim.

Bazı zamanlar tartıştığımız oluyor ilişkimizde.  Bazen kavga etmek için yüzlerce nedenimiz olabiliyor. Ama her zaman seni sevmek için binlerce nedenim olduğunu hatırlıyorum. Ve kavga nedenlerimizi işte tam da o an unutuyorum. Mutlu yıl dönümleri benim güzel sevgilim.

 

.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.