Tanışma Sözleri

Tanışma sözleri

Tanışmalarda karşınızdaki kişinin gözünde olumlu bir intiba bırakmak istiyorsanız aşağıda sizler için sıraladığımız tanışma sözleri işinize yarayacak. Başarılı geçen her tanışmada söylenen güzel ve anlamlı sözlerin bu başarıdaki önemi oldukça fazladır. Siz de tanışacağınız kişilere kendinizi en iyi şekilde ifade etmek ve bu tanışma sürecini başarı ile atlatmak istiyorsanız aşağıda sıraladığımız birbirinden anlamlı tanışma sözleri kullanabilirsiniz. Daha sonra ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Tumblr Aşk Sözleri ve Sevgiliye Uzun Mesajlar sayfalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Tanışma Sözleri

Annen arı mı? Bal gibi çocuk yapmış.

Bir elmanın iki yarısı olalım mı beraber?

Haritanız var mı? Gözlerinizde kayboldum da.

Bu kadar güzel olmayı acilen bırakman gerek!

Ne tesadüf değil mi ikimizin saati de şuanı gösteriyor.

Kızların squat, erkeklerin vukuat yapma sebebisin.

Bence turşunun iyisi limonla olur. Sence ne 🙂

Merhaba kayıtlar başladı mı acaba? Sana yazılacaktım da 🙂

İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa gidip tekrar mı geleyim?

Fotoğraf makinesi gibisin. Sana bakınca gülümsüyorum.

Pardon! Gözlerinin nesli tükenmemiş miydi? Dünyada eşi benzeri yok da.           

Gözlerinde gün batımını izleyebilmek için ortalama kaç güneş batırmam lazım?

Merhaba hiçbir soru sormak istemiyorum sana. Sormasam ayıp olmaz değil mi?

Bugün çok önemli bir gün benim için. Çünkü bugün tanışmamızın ilk günü.

Merhaba. Seni görmeden önce bir iş ve meslek sahibi değildim. Seni gördüm, şair oldum.

Ne tesadüf bende bu yıl hiç Bayburt’ta bulunmadım. Ne çok ortak yönümüz var değil mi?

Tanışma sözleri

Senin gibi güzeli her gördüğümde kumbarama 5 kuruş atsaydım, şuana kadar 5 kuruşum olurdu.

Pardon. Şeye gidecektim de ben bulamadım nasıl gideceğimi. Kalbine giden yolu tarif eder misin bana?

Güzelliğinin parıltısı gözlerimi alıyor, önümü göremiyorum. Biraz daha az mükemmel olsan olmaz mı?

İlginizi çekebilir:  Sakarlık İle İlgili Sözler

Çok pardon. Telefonumla ilgili bir sorun yaşıyorum. Yardımcı olur musun lütfen? Sanırım telefon numaran eksik.

Özür dilerim rahatsız ediyorum. Bugün sana bir kargo geldi mi acaba? Cennetten düşen kanatlarını yollamıştım da.

Merhaba. Teşekkür ederim sana, Aklım gitti güzelliğini görünce. Zaten ağırlık yapıyordu iyi oldu aklımı başımdan aldığın.

Benimle yaşlansana? Kitap okurum, çay demler şiir yazarım sana. Ha birde, her sabah için şükrederim, sonra gözlerine bakar “amin” derim. Halil Ok

Merhaba şu soğukta yalnızlığımı sobaya sarılarak gidermeye çalışırken, yeniden insanlığa, güzelliğe, aşka inanmamı sağlamaya ne hakkın var.

Seni görene kadar önemli olan iç güzelliğidir diyordum hep. Yine diyorum. Ne sandın bu kadar güzel olmayla tüm hayat felsefemi yıkacak değilsin ya.

Merhaba, Ben çok şairane şeyler ezberleyemedim hayatta. Kendimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Bu durumda neler söylenir hakkında biraz internette araştırma yaptım fakat hepsi samimiyetsiz cümleler. Sözün kısası gözlerinizin esiri ettiniz beni. Yalnız bir fırsat verirseniz size olan hayranlığımı anlatmak isterim size. Eminim bu saf duygularımın siz de farkına varacaksınız.

Tanışma Mesajları

Numaranı verirsen bana 1881 diye kaydederim çünkü Atatürk’ün gelişi kadar güzelsin.

Merhaba. Bu yazdıklarım zaat-ı münhasırınıza aykırı değil, sadece naçizane tanışma teklifidir.

Güzel günler. Amacım sizi rahatsız etmek değil. Açık konuşmak gerekirse bu mesajı yollamamdaki amaç sizinle tanışma isteğimdir. Eğer bana duygularımı ifade edebilme şansı verirseniz çok mutlu olurum.

Merhaba, beni tanıdın mı? İlkokulda orta sıranın en önünde gözlüklü birisi vardı ya şu hiç yüz vermediğin kişi işte o kişi ben değilim boş ver onu. Daha önce tanıştığımızı sanmıyorum. Tanışmak için yazmıştım sadece.

Tanışma sözleri

Merhaba bir soru sorabilir miyim acaba? diye mesaj gönderip, sizi tavlamaya çalışacağım biraz sonra. Önceden dürüstçe haber edeyim dedim.

İlginizi çekebilir:  Sarılmak İle İlgili Sözler

Dikkat! Bu mesaj aşırı şekilde hayranlık içermektedir! Bu mesajı yollayan kişinin rüyalarına girmekten vazgeçin lütfen. İşiniz gücünüz yok neden insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz? Gereğinden fazla güzel olduğunuzu düşündünüz mü daha önce hiç?

Bir konuda yardımınıza çok ihtiyacım var. Şuan okuduğunuz bu mesajı yollayan kişi sizden çok hoşlanıyormuş ama bunu size söyleyemiyormuş. Dedik abi seviyorsan git konuş. Ama nafile. Bir de siz konuşur musunuz onunla lütfen?

Şimdi bütün insanlar bir şeylerle meşgul dünyada. Kimisi yemek yiyor, kimisi uykuda, kimisi de gökyüzünü izliyor. Ama gezegenin en güzeli şuan bu mesajı okuyor.

Selam. Dün seni rüyamda görmedim. Sırf sana mesaj atma bahanesi bulmak için günlerdir seni rüyamda görmeye çalışıyorum ama göremiyorum. Ben de seni rüyamda gördüm bahanesi yerine, rüyamda görmedim bahanesi ile mesaj atıyorum. Hem yalan söylememiş oluyorum, hem de her gün mesaj atmak için bahanem var.

Merhaba. Öncelikle şunu belirteyim, söyleyeceklerimi yanlış anlamayın diyen yalancı insanlardan değilim. Bu sebeple yanlış anlamakta çok haklısınız. Haklı olduğunuz kadar da güzelsiniz. Sizden çok etkilendim. Güzel gözlerinizi gördükten sonra içime sığmayan bir duygu seli var bu aralar bende. Bu duygularla yazabildiğim en ciddi mesajı yazmaya çalıştım. Umarım bana sizi daha yakından tanıyabilmem için bir fırsat verirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.