Doktora, Hemşireye Güzel Sözler

doktora hemşireye güzel sözler

Zor zamanların dostu ülkemizin ve dünyanın iftiharı sağlık çalışanları için ne yazsak azdır. Kendi hayatlarını tehlikeye atarak yardıma muhtaç şifa bulmak isteyenlere şifa vesilesi olan siz değerli sağlıkçılarımız için bu özel sayfayı hazırladık her şey için teşekkürler.

Bizim için gece gündüz çalışan sağlıkçılarımıza hazırladığımız sözleri facebook ve twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

Sağlık Çalışanlarına Güzel Sözler yazımız da; Sağlık çalışanları ve huzur sözleri, Sağlık çalışanlar sözleri resimli, Sağlıkla çalışanları ilgili sözler ve anlamları, Sağlık çalışanları ile ilgili sözler yer almaktadır.

Sağlık Çalışanlarına Güzel Sözler

Her zaman yanımızda olduğunuz, sıkıntılarımızı çözdüğünüz ve bize mutluluk verdiğiniz için size minnettarlığımı ifade ediyorum.

Zor zamanlarda gerçek insanların kim olduğu ortaya çıktı . Sağlıkçılar işçiler özel sektör çalışanları . Hala onlara nsan gibi davranılmıyor .

Sövdüğünüz, hatta dövdüğünüz Sağlık çalışanları bizler için hastalığa yakalanıyorlar. Belki canlarından olacaklar.. Çok seviyorum sizi.. Büyük insanlarsınız..

İnsanlığa verilebilecek en değerli hizmeti sunan sağlık çalışanlarımız; Sizlere minnettarız, iyi ki varsınız…

Kendi sağlığını hiçe sayan bizim. İcin mücadele eden saglik çalışanlarına cok tesekkur ederiz. İyi ki varsiniz

Umarim bu gunler tum dunyaya ders olur ve saglik calisanlarina uygulanan fiziksel/sozlu siddet son bulur.

Hayatlarini, ailelerini ve sevdiklerini bir kenara birakip 24 saat esasina gore buyuk bir ozveri ile çalıșan saglik sektoru calisanlarina teşekkür

Büyük bir fedakârlıkla çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanları sizlere minnettarız iyi ki varsınız.

Sizin ellerinizdeyken o kadar kendimden emin ve güvende hissediyorum ki… Siz benim için her zaman bir kurtarıcı oldunuz. Bu sıkıntılı günlerde tüm dualarımız sizinle

Tıp sadece bir bilim değildir; aynı zamanda bir sanattır. Bu sanatı icra eden sağlıkçılara minnettarız.

İlginizi çekebilir:  Kitap Okumakla ilgili Sözler

İnsanların camdan bakınca bile tedirgin olduğu şu dönemde hastanelerde canla başla bu virüsün üstesinden gelmek için çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürler. İyi ki varsınız…

Gerçekten canı pahasına elinden gelenin fazlasını gösteren sağlık çalışanlarımız var Kendimde bir sağlık çalışanı olup şu anda devam etmesemde sağlık sektörümüz ve sağlık çalışanlarımız ile ülkece gurur duyuyoruz 

Mesleklerin en zoru insanla içiçe olan mesleklerdir. Onuruyla, özveriyle gecesini gündüzünü bize adayan sağlık çalışanlarımızı kutluyor, önlerinde saygıyla eğiliyorum.

Hayatımızın her alanında yanımızda olan çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımızı sunarız. İyi ki varsınız.

Yılmadan, usanmadan insanımıza hizmet etmeye devam eden sağlık emekçilerimize saygıyla…

Bu zorlu süreçte hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan, ön saflarda yer alan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık sektörüne, eczacılarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Tüm doktor ve sağlık çalışanlarımıza yoğun emekleri için teşekkür ediyoruz. Günlerdir özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımızı ayakta alkışlıyoruz.

Sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen, “ÖNCE İNSAN” ilkesi ile gece gündüz özveri ile sozlervadisi.com çalışan tüm hekim arkadaşlarımızın, sağlık hizmetlerinin her alanında fedakarca çalışan tüm sağlık personeline mutluluklar dilerim.

İnsanla uğraşmayı, insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı meslek edinen doktor ve sağlık çalışanı kardeşlerime teşekkürlerimizi sunarız.

Sağlıkçılar hasta olursa bütün toplum hasta olur

Çok üzgünüm bütün sağlıkçılar için sağdece dua edebiliyordum sizin için

Meşakkatli mesleğimizi insan onuruna yakışır şekilde yerine getirmeye çalışan tüm fedakâr sağlık çalışanlarının şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.