Geçmiş olsun mesajları

Geçmiş olsun mesajları

Duyunca çok ama çok üzüldüm. Rabbim tez zamanda şifasını versin. Canım arkadaşım çok büyük geçmiş olsun.

Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca, her şey atlatılır yürek sevgiyle dolunca. Geçmiş olsun Bitanem

Bu mesaj hasta olan sevgilime şifalar getiren mesaj olsun, hastalığı bir an önce geçsin iyi olsun. Gülen gözleri yeniden gülmeye başlasın. Hayatıma geçmişler olsun.

Sen çok güçlü birisin biliyorum en kısa zamanda bu hastalığı atlatacaksın Geçmiş olsun.

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Seni yataklara düşüren o virüsün Allah belasını versin, yolunu şaşırıp bir daha sana uğramasın, senin gibi bir güzeli yatağa bağlamasın. Geçmiş olsun Bitanem.

Geçirdiğimiz güzel günlerden daha çok güzel günlere birlikte yürümek dileğiyle geçmiş olsun Sevdiğim.

Aslında her şeyin en güzel tedavisi biraz ilgidir. Biliyorum seninle ilgilenmeyi ihmal ettim ama sana veriyorum en kısa zamanda yanındayım. Geçmiş olsun canım.

Tez tüm hekimler seferber ola, bu prenses tez zamanda iyi ola, ona en güzel sevgilerim sunula.

Ey yatağında uzanmış yatan hasta sana emrediyorum tez zamanda iyileş ve aramıza dön.

Şükürler olsun bu haline Allah daha kötülerinden korusun bizleri, seni her zaman sevdiğimizi asla unutma. Çok büyük geçmiş olsun.

Söyle o hastalığa 24 saat içinde derhal senin bedeni terk etsin, eğer terk etmezse o virüsü doğduğuna pişman ederim. Seni seviyorum canım geçmiş olsun.

Hastalık dediğin nedir ki 5 iğne iki hapla geçer gider, hayat dediğin nedir ki iki düz bir ters akar gider. Geçmiş olsun güzel insan.

En güzel insan, iyilik meleği hasta olmuş, hangi virüs bu kadar iyi bir insana bu kötülüğü yapabilir ki. Geçmiş olsun güzel insan.

Hasta olduğun zaman üzülmeyeceksin, güleceksin hastalığa karşı güçlü duracaksın ki bu hastalığı tez zamanda atlatasın. Güzel sağlıklı günler dilerim geçmiş olsun.

İlginizi çekebilir:  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun. En kötü anında bile umudunu yitirmeyeceksin ki güzel günler hep seninle olsun. Geçmiş olsun dostum.

Sıkma canını derdi veren Allah şifasını da verir. Sen sabret ve ellerini aç Mevla’ya dua et.

Haberini alınca çok üzüldüm, her zaman yanında olduğumu unutma, bir şeye ihtiyacın olursa hiç ama hiç çekinme. Geçmiş olsun Allah yardımcın olsun.

Çabuk bitsin bu hastalık, bu kadar işi ben yapamam yerine bakıyorum sadece bu haftalık. Geçmiş olsun mesai arkadaşım.

Şimdi yanında olsam sana sıcacık bir çorba kaynatsam, üstüne güzel bir nane limon sonra başucunda ellerini tutup öyle iyileşmeni beklesem olmaz mı? Geçmiş olsun sevgilim.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela… Geçmiş olsun canıma.

Beterin beteri vardır Allah daha büyük hastalıklardan korusun seni, dualarım seninle tez zamanda iyileşmen dileğiyle canım sevgilim geçmiş olsun.

Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım.

Geçmiş olsun, geçerken de lütfen bize uğramasın. Sende en kısa zamanda topla kendini dön aramıza seni çok özledik.

Ne güzelliğini nede huzurunu bozacak bu zamanlar geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve eski sağlığına kavuşacağına. Acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun.

Sevgiliye bak iyi olunca öpüyor, hasta olunca ayy bana da bulaşır diyor.

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle çok büyük geçmiş olsun.

Biz sadece iyi günler için arkadaş olmadık. Biz kötü günlerde de, zor günlerde de, hastalıkta ve sağlıkta da her zaman dostum dediğimiz insanların yanında olduk. Zor günlerinde sırtımızı dönüp gitmedik, hastalanınca onu kendi haline bırakmadık. Biz birisine dostum dediğimiz zaman ölene kadar dostumuzdur. Geçmiş olsun dostum.

İlginizi çekebilir:  Abiye Uzun Doğum Günü Mesajları

“Bütün her şeyimle senin yanındayım. Güneş kadar parlak gülüşünle etrafına neşe saçtığın günlere bir an önce dönmeni diliyorum. Geçmiş olsun”

“Hasta yattığında daha fazla vakit kaybederek bizleri sensiz bırakma. Seni her geçen dakika daha çok özlüyoruz. Bir an evvel iyileşip eskisi gibi yanımızda olman dileğiyle çok geçmiş olsun.”

“Çabucak iyileşip, eski sağlığına kavuşmanı dilerim. Geçmiş olsun.”

“Hasta yatağında yatarken sakın ola ki kendini yalnız hissetme. Senin için ne kadar zor bir dönem olursa olsun her zaman yanındayım. Güzel şeyler düşün ve güzel şeyler seni bulsun. Çok geçmiş olsun.”

“En hızlı şekilde iyileşmen için her gün dua ediyorum. Hızlıca toparlanıp eskisi gibi güçlü durduğun o günlere dön ve tekrar birlikte güzel zamanlar geçirelim. Geçmiş olsun.”

“Kötü günleri geride bırakıp güzel günleri kucaklayacağın günlere en kısa sürede ulaşmanı diliyorum. Her zaman senin yanındayım. Geçmiş olsun.”

“En kısa zamanda kazanın izlerini sileceksin ve tekrar güzel, unutulmayacak anılar yaşayacağız seninle. En kısa sürede iyileşip ayağa kalkman dileğiyle.”

“Tanıdığım en güçlü insansın sen, birkaç mikroba teslim olmayacağını ikimizde biliyoruz. Bir an önce onlara patronun kim olduğunu göster. Sağlıklı günlerini hep birlikte kutlamak dileğiyle. Geçmiş olsun.”

“Acılarının zamanla küçülüp yok olduğu ve hatırlamak istemeyeceğimzi bir anıya dönüşeceği günlerin bir evvel gelmesini diliyorum. Kendini her zaman daha iyi hissetmen dileğiyle çok geçmiş olsun.”

“En kötü hastalık yalnızlık ve umutsuzluk diye bilinir. Sen ne yalnızsın ne de umutsuz. Dilediğin her şeyi yapmak için her zaman yanındayım. Tek bir gülümsemen için dünyaları önüne sararım. Bir önce eski günlerine dönmen dileğiyle, geçmiş olsun.” 

“Sevgili dostum, bir süredir aramızda olmayışın bizleri çok üzüyor. Umarım bir an önce eski sağlığına kavuşursun ve yüzündeki neşe ile bizlerinde hayatına renk katarsın.”

“Hasta olduğun bu kötü günlerde yanında olamadığım için çok üzgünüm. Her zaman senin yanında olduğumu hissetmeni istiyorum. Çabucak iyileş ve uzun süren o dedikodu dolu sohbetlerimize geri dönelim.”

“Eskiden senin asla hasta olmayan bir süper kahraman olarak düşünürdüm ama şimdi görüyorum sen de benim gibi bir insanmışsın. Bir an önce iyileşip aramıza dönmen dileğiyle geçmiş olsun.”

“Hastane yemekleri yiyeceğin için çok üzgünüm. Hastalığını atlatır atlamaz birlikte en sevdiğin yere gideceğiz söz veriyorum. Tekrardan çok geçmiş olsun ve bizleri daha fazla kendinden mahrum etme.”

“Bazen daha iyi hissetmek için birazcık zamana ihtiyacımız olur. Sen o tüm zamanı aldın gibi o yüzden hasta yatağından kalk ve hızlıca aramıza dön.”

“Eminim ki bizlere kattığın o pozitif duyguyu, hastaneye de katıyorsun ve bu yüzden doktorlarla hemşireler çıkmana izin vermiyor. Ancak bu kadar yeterli çünkü bizler seni çok özledik. Bir an önce iyileşip yanımıza gelmen dileğiyle geçmiş olsun.”

“En kötü günler geçtiği zaman hiç yaşanmamış gibi olurmuş. Senin bu günlerini hafızandan silerek orayı güzel ve mutlu anılarla dolduracağız. Çabucak aramıza geri dön, sensiz hepimiz yalnız hissediyoruz.”

“Hayatın bizlere sunduğu bu kadar güzel şey varken senin hasta yatağını seçmeni hiç yakıştıramadım. Seni oraya bağlayan mikroplardan kurtul ve yaşamı tekrardan keşfedelim. Geçmiş Olsun.”

“Umuyorum daha sağlıklı olacağın günleri yakın zamanda göreceğiz. Bu süreç içerisinde gücün ve mutluluğun her daim artsın ve kendini pozitif enerji ile doldur. Çünkü buna ihtiyacımız olacak.”

“Ameliyatının beklenenden çok daha iyi geçtiğini duydum. Artık tek yapman gereken bir an önce iyileşip aramıza dönmek ki senin bunun en iyi şekilde yapacağından %100 eminim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.