Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice yıllara!

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2018’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz. Nice yıllara…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle, yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yıl yepyeni umutlarla gelsin, her günü mutlulukla dolsun, en kötü günü bile geçmişi aratmasın, yeni yılınız kutlu olsun.

2019 yılının bana, sana, ona, buna, şuna, size, bize kısaca herkese sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yıl eskisini alıp götürür, yerine hiç yazılmamış bembeyaz sayfalarla dolu 365 gün getirir. Yeni yılda her şeyin istediğiniz gibi olması, yüzünüzün her zaman gülmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

2019 yılının ülkemiz ve milletimiz için bereketli ve hayırlı bir yıl olması dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun

Unutalım geçmişi, geçmişte kalan kötü anıları, yönümüzü çevirelim geleceğe, geleceğin güzel günlerine. Yeni yılın size ve sevdiklerinize güzellikler getirmesi dileğiyle mutlu yıllar.

2019 yılının başta aileniz olmak üzere dünyadaki tüm insanlar için huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Her günün ayrı bir güzelliğinin olduğu gibi, her yılında kendine özel yaşanacak günleri vardır. Güzel günler yaşamanız, her zaman mutlu olmanız dileğiyle nice mutlu yıllara.

2019 yılında da birlik ve beraberliğimizin devam etmesini ve yeni yılın hayırlara vesile olmasını diliyorum.

İlginizi çekebilir:  Kuzene Doğum Günü Mesajları

2019 yılının birlik ve beraberliğimizi, toplumsal huzurumuzu artırmasını, şehrimize, ülkemize ve tüm Dünya’ya barış getirmesini diliyorum.

Çocukların hiç ölmediği her zaman güldüğü, savaş ve kavganın hiç olmadığı hep barış güvercinlerinin uçtuğu, insanların yardımlaştığı bir yıl olması dileğiyle yeni yılımız kutlu olsun.

Hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl diliyorum.

2019 yılına iyiliğin, kardeşliğin, sevginin, saygının, birlik ve beraberliğin hakim olması dileklerimle yeni yılın sağlık getirmesini temenni ediyorum.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

2019 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün sevdiklerime saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara…

2019 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.