Teyzeye Özür Mesajları

Teyzeye Özür Mesajları

Canım teyzem seni kırdığım için özür dilerim. Sen benim için o kadar çok şey yaptıktan sonra seni kırmak çok ağırıma gitti. Ne olur beni affet

Seni kırmak değildi niyetim ama istemeden de olsa seni kırdım. Özür dilerim Teyzeciğim.

Teyze beni affedebilecek misin? Çok özür dilerim senden.

Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım teyzem.

Seni kıracağıma kafamı kırsaydım keşke. Canım teyzem özür dilerim senden.

Merhaba. Canım teyzemin kalbini çok kırdım. Ondan özür dileyeceğim ama ne mesaj yollayım bulamadım. Beni affetmesi için ona ne söylemeliyim sizce?

Kalbimde bir hüzün var canım teyzem seni üzdüğümden bu yana. Özür dilerim senden. Umarım beni affedersin.

Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Benim bu hayattaki ikinci annem canım teyzem lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet.

Arkadaşı kırsam belki aman derim, sevgilimi kırsam zamanla düzelir derim ama seni kırmak beni çok üzdü Teyzeciğim. Ne olur beni affet özrümü kabul et.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar Senden beni affetmeni diliyorum Teyze.

Canım teyzem. Biliyorum çok kırıldın bana. Ama esas olan farkına varmak değil midir yapılan hatanın? Hatamın farkına vardım. En içten özürlerimi iletiyorum sana.

Kapına gelecek yüzüm kalmadı artık, senden bu mesajla özür diliyorum artık. Ne desen haklısın biliyorum ama canım teyzem ben seni çok seviyorum. Özür dilerim senden.

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu güzel kalbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim canım teyzem.

Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.

İlginizi çekebilir:  En Yakın Arkadaşa Uzun Özür Mesajları

Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin teyzeciğim.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Olanlar için çok üzüldüm ama gerçekten öyle demek istememiştim ki ben. Özür dilerim senden canım teyzeciğim.

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet teyzeciğim.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum. Senden özür dilerim teyzem.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim Teyze.

Yeğenler pişman olur özür diler ve teyzeler hep affedermiş. Yaptıklarımdan pişman oldum ve özür diliyorum teyzeciğim. Umarım affedersin beni.

Bu mesaj salak yeğenden canı kadar çok sevdiği teyzesine gönderilmiştir. Kırdığı, üzdüğü teyzesine özür dilemek için gönderilmiştir. Beni affet teyzeciğim.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Seni çok seviyorum teyzeciğim.

Sen beni en çok tanıyan, bilen birsin, ben bir karıncayı bile incitmek istemezken seni kırdığım için özür dilerim teyzeciğim.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim beni affetmendir.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet!

İlginizi çekebilir:  Sahur ile ilgili Komik Sözler

Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem.

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın teyzem.

Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen.

Canım teyzem sen annemden sonra en çok değer verdiğim kişisin. Sen uzaklarda da olsan seni her zaman seveceğim.

Seni yanında mutluluk buluyorum, içimi bir huzur kaplıyor. Seninle yaşadıklarımız hayatımda hep iz bırakıyor, canım teyzem bu yiyenin seni çok seviyor.

Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin.

Arkadaşlarım geçen bir kız gördüler ayyy çok güzelmiş dediler. Bende gülünce neden güldüğümü sordular. Siz benim teyzemi görmemişsiniz dedim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana ondan kat be kat daha fazlasını verirmiş derler. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana dünyalar kadar değerli seni verdi.

Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin.

İyi ki telefonların ilk çıktığı zamanlarda sana mesaj yazmak zorunda kalmamışım. Çünkü o zaman bir mesaj 160 karakterden oluşuyormuş. Ben sana olan sevgimi nasıl 160 karaktere sığdırabilirim. Canım teyzem sana olan sevgim sonsuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.