Teyzeye Günaydın Mesajları

Teyzeye Günaydın Mesajları

Teyzeye Günaydın Mesajları

Canım teyzem sen varken ben annemin yokluğunu hiç hissetmedim iyi ki varsın teyzeciğim. Günaydın canım teyzem.

Teyzelerin en güzeli, teyzelerin en iyisi, teyzelerin en harikası günaydın.

İnsanın bir teyzesi olmalı canı gibi sevdiği, insanın bir teyzesi olmalı başı sıkıştığı zaman imdadına koştuğu, insanın bir teyzesi olmalı senin gibi değerli. Günaydın teyzeciğim.

Bugüne başlarken en sevdiğim insana günaydın diyerek başlamak istedim teyzeciğim.

Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle seviyorum. Günlerin güzel, ve umutlu olsun.

Sen bu dünyada tanıdığım en mükemmel, en harika, en iyi birisin. Sağlıklı ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle günaydınlar teyzoş.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir günaydın mesaj yollayabilmek pırıl pırıl geçecek bir gün dileyebilmek için.

Kurduğu alarma karşı amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli teyzem günaydın.

Teyze anne yarısı derdin küçükken ama ben bunun ne demek olduğunu hiç anlamazdım. Sen bana baktın beni büyüttün ve ben şimdi çok daha iyi anlıyorum anne yarısının ne demek olduğunu. Evet, teyze ben seni annem kadar seviyorum.

Seninle birlikte o kadar güzel günler geçirdik ki şimdi senden uzakta sanki kör ve karanlık bir kuyuya düşmüş gibiyim. Seni çok özledim teyzeciğim. Hayırlı Sabahlar.

Ben uyandım ama hala uyanamayanlara, uykuyu sevenlere, ne çabuk sabah oldu diyenlere günaydın.

Biz teyze yeğen değil iki arkadaştık, şimdi sen çok uzaklara gidince ben tek başıma ne yapacağımı bilemez oldum seni çok özledim teyzem. Günaydın

Kalka teyze kalk sen yatarken neler oldu neler; Tom jerryi yakaladı, uyuyan güzel uyandı, kabasakal safinaz ile evlendi, temel ıspanak yemekten vazgeçti, gargamel şirinleri yakaladı, yedi cüceler uzadı, daltonlar redkidi yendi, pembe panter mavi oldu, daha kötüsü kalk sabah oldu. Günaydın.

İlginizi çekebilir:  1 Mayıs Sözleri

Bugün günlerden hiç üzüntü olmasın hep mutluluk olsun, hep iyi haberler duyulsun, teyzemin dilediği her şey gerçek olsun. Güzel teyzeme de günaydın olsun.

Bugün horozlardan erken uyandım çünkü teyzem kalkmadan ilk ona ben günaydın diyebilmek için. Günaydın teyzeciğim.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. Hayırlı sabahlar teyzem.

Günaydın kraliçem mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzeciğim.

Bugün senin günün olsun, bugün hep mutluluk kapını çalsın, bugün dilediğin her şey gerçek olsun. Bugün ilk günaydın benden olsun.

Uyuyan prenses uyandı mı acaba, çok sevdiği yeğeninden gönderilen bu günaydın mesajını okudu mu acaba? Günaydın güzel prenses.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın teyzeciğim Günaydın.

Sırf sana bugün ilk günaydın mesajını ben söyleyebilmek için saba yorganla ağlaşarak ayrıldık, sıcacık yatağımı terk ettim. Günaydın tatlı teyzem.

Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Seni çok seviyorum teyzem günaydın.

Uzaklık nedir ki sevenler için, sen her zaman kalbimde, her an düşüncelerimdesin. Her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle günaydın güzel teyzem.

Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen günaydın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.