Kızım İçin Güzel Sözler

Kızım İçin Güzel Sözler

Evladın kızı erkeği olmaz evlat evlattır ama kız evlat daha bir başkadır. Kendini sevdiren, her zaman anne ve babayı daha çok düşünen, duygusaldır hiçbir zaman kötülük geçirmez aklından, her kim olursa olsun yardıma muhtaç olan birinin hemen yardımına koşar.

Kızım İçin Güzel Sözler

Gönlümde açan en güzel kır çiçeği canım kızım. Sen açınca gönlüme, bahar geldi ömrüme.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Gönlümün en nadide çiçeği, evimizin mutluluk kelebeği canım kızım seni çok seviyorum.

Güzeller güzeli, prenses kızım. Senin bir gülüşün bütün ömrüme bahar getiriyor. Açıyor tüm sevinç çiçeklerim.

Bazen soruyorum kendime, Senin gibi bir kızım olduğu için az mı şükrediyorum Allah’a diye.

Dünyanın en güzel kokan çiçeği, dünyanın en güzel kızı, canım kızım seni o kadar çok özledim ki, sensiz hayatım bomboş gibi oldu.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Sen bizim göz bebeğimizsin, sen bizim en değerlimizsin, sen uzaklarda özlemle beklediğimiz her an yüreğimizde büyüyen özlemimizsin, sen canımız, canımızın içisin.

Rabbim ömrünü güzel ve hayırlı eylesin, emeklerinin karşılığını versin, yolun ve bahtın açık olsun canım kızım. Seni çok seviyorum kızım.

Canımın içinin en derinlerinde sakladığım güzellik abidesi canım kızım. Seni her şeyden çok seviyorum.

Dünyada nadir bulunan bir çiçek gibisin benim gözümde canım kızım. Öyle güzel, öyle asilsin ki anlatamam. İyi ki varsın ve iyi ki benim kızımsın.

Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

İlginizi çekebilir:  Daha Güzel Olacak ile ilgili Sözler

Canım kızım. Şimdi uzaklardasın. Güzel gözlerine bakamıyor gözlerim. En yakın zamanda gör beni. Dayanılmaz oluyor sensiz hayat.

Oralarda dikkat et kendine, soğuklarda kalıp hasta olma, sen orda hasta olursa ben burada iyi olamam, sen orda üzülürsen ben burada kahrolurum.

İyi ki varsın güzel kızım. Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İyi ki senin gibi bir kızım olmuş.

Geçen kadınlar kendi kızlarını övüyorlardı benim kızım çok iyi, benim kızım çok becerikli diye. Uzaklara baktım ve güldüm. Sonra içimden siz benim kızımı görmemişsiniz ki dedim.

Hangi parfüm, hangi çiçek, hangi koku senin kadar güzel kokabilir ki? Hiçbir koku benim kızımın kokusunda daha güzel olamaz.

Canımın en içi, kalbimin biriciği prenses kızım. Gözlerinden öpüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Gurur kaynağım, canım kızım. Her saniyemde daha çok özlüyorum seni. Sesini, güzel gözlerini. En yakın zamanda o tatlı yanaklarından öpmeye geleceğim yanına.

Issız adaya düşsem yanıma üç şey değil seni alırım canım kızım. Seninle konuşurken her kötü şeyi unutuyorum çünkü.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

Dünyalar güzeli canım kızım o gülen gözlerin hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da çok mutlu olmaktan olsun.

Sen benim hiç bir zaman sıkılmadan okuyacak olduğum hayat hikâyemsin, ömrümün sonuna kadar kalbimin en özel yerindesin, hayatıma aydınlık veren güneşimsin, Sen Rabbimin bana verdiği en değerli hediyemsin.

Ben her türlü zorluklara hiç korkmadan, düşünmeden göğüs gererim çünkü benim dünyalar kadar güzel bir kızım var onun için her şeyi göze alırım.

Canım kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki tek hecelik sözümsün, sen benim canım, yüreğim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin.

İlginizi çekebilir:  Öğrenci Sözleri

Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen canım ciğerimdin.. Seni çok özledim canım kızım.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Sen ne zaman büyüdün, büyüdün genç kız oldun, şimdi sen bensiz uzaklara gideceksin, yeni bir hayat, yeni bir eve yerleşeceksin. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum canım kızım ama ben seni çok ama çok özleyeceğim.

Bir kızı olmalı insanı her düşündükçe mutlu olduğu, bir kızı olmalı insanın güldükçe dünyaları güldüren.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

Benim en tatlı kızım. Her yaşın sana yeni güzellikler getirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlar dilerim.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, Merkez Bankası kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Sana en değerli bir doğum günü hediyesi almak istiyorum ama sana seni nasıl verebilirim ki canım kızım. Sen benim bu dünyada sahip olduğum en değerli varlığımsın. İyi ki varsın canım kızım. Mutlu yıllar.

Biricik kızım doğum gününü kutlar, hayatında hep başarılar dilerim. İyi ki kızımsın.

İlginizi çekebilir:  Sevgi Mesajları

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Doğum günün kutlu olsun kuzucuğum.

Sen küçükken attığın o minik adımlarla bizi mutlu ettin. Şimdi attığın her adımla başarılara imza atıyorsun. Başarılarının devamını diler doğum gününü kutlarım canım kızım.

Hayat dolu yaşlara, bakım yap azıcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara ya da kırlara.

Canım kızım iyi ki doğdun. Nice mutlu yaşların, sağlıklı ömürlerin olsun.

Kızıma güzel sözler, Kızıma güzel anlamlı sözler

Doğum günün kutlu olsun benim tatlı kızım! Her geçen gün daha da harika bir insan oluyorsun ve bu beni de büyülüyor canım.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Ben dünyanın en şanslı annesiyim çünkü benim bir kızım var sizde onu tanısaydınız beni çok kıskanırdınız. Canım kızım seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Nice mutlu yıllara canım kızım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.