Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik Teklifi Sözleri, Evlenme Teklifi Sözleri, En Güzel Evlilik Teklifi Sözleri, En Anlamlı Evlilik Teklifi Sözlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz

Aşklarını zirvede yaşamaya karar vermiş aşıklar için heyecan dolu bir yoldur evlilik. Hayatının geri kalanında birlikte yaşayacağı insanı bulduğundan emin olan çiftlerin ilk durağı evlilik dairesi oluyor. Birlikte yaşlanılacak gönül eşinizi bulmak oldukça zordur. Ama ona beraber yaşlanmayı teklif etmek daha da zor… Eğer henüz ilişkinizi bu teklifi yapmaya hazır hissetmiyorsanız  Sevgiliye Uzun Mesajlar veya Dini Aşk Sözleri adreslerindeki iltifat dolu sözlerle sevdiğiniz kişiye olan bağlılığınızı artırabilirsiniz. Bu evlilik teklifini yapmaya kesin olarak karar verdiyseniz aşağıda sizlere yardımcı olacak bazı evlilik teklifi sözlerini sıraladık.

Evlilik Teklifi Sözleri

Önümüzdeki 40-50 yıl içinde başka bir planın yoksa benimle evlenir misin? Rocky 2

Seni uyurken yanı başında oturup her gece izlemek istiyorum. Müsaaden var mı?

Sen benim hiç uyanmak istemediğim rüyamsın. Beraber bir ömür uykuya dalalım mı?

El ele uzun bir yola çıkalım mı beraber?

Ömrümün geri kalanı olur musun?

Beni dertten derde salan, Hey aklımı başından alan… Şu dünyanın kökü yalan, Gel gurbete çıkalım senle. Nurettin Rençber

Bir lokma ekmeğe, bir yudum su içmeye. Yine de şükretmeye, razıysan gel benimle… Kıraç

Benimle yaşlansana? Kitap okurum, çay demler şiir yazarım sana. Ha birde, her sabah için şükrederim, sonra gözlerine bakar “amin” derim. Halil Ok

Sabahları güneşin günü aydınlatışı gibi, sen de ömrümü aydınlat istiyorum. Her anında doyasıya izlemek istiyorum gözlerini. En kötü gününde yaslanacağın omuz olmak istiyorum. Var mısın benimle bir ömür geçirmeye? Benimle evlenir misin?

Bir yol çizelim istiyorum ikimiz için. Sevgi, sadakat ve aşk ile süslenmiş bir yol… Bu yolda gönül eşim, can yoldaşım olur musun?

İlginizi çekebilir:  Sevgiliye İltifat Sözleri

Gözlerim diyorum. Senden başkasını görmüyor. Gel evlen benimle, doktor ol bana. Boş ver gözlerimi. Gönlüm şifa bulsun aşkınla.

Senden çocuklarım olsun istiyorum. Senin gibi güzel olsun. Ömrüme ömür katsın. Hep senin gibi baksın istiyorum. Benimle evlenir misin?

Benim için bu hayatta en kuvvetli bağ pamuk ipliğidir. İnsan birini gerçekten seviyorsa, ona pamuk ipliğiyle bağlanmalı. Kalan ömrünü de, incecik bağın kopmaması için adamalı. Benimle evlenir misin? Ramo Dizisi

Uzun ince bir yolda durmadan yürür insan bu dünyada. Ey sevgilim gündüz gece durmadan yürüdüğüm bu yalan dünyada sen benim tek gerçeğimsin. Ey tek gerçeğim, aşk çiçeğim! Bu yolda bana yoldaş olur musun? Benimle evlenir misin?

Bundan sonra hiç ayrılma istiyorum benden. Hayatlarımız karışsın birbirine. Senli günlerde uyanayım mutluluk sabahlarına. Gel evlen benimle. Mutluluktan hiç susmasın gözlerim.

İyi günde ve kötü günde senin hep yanında olacağıma söz veriyorum. Ellerini sımsıkı tutup sana yaklaşan her kötülüğe bir kalkan olacak sevgim. Canım sevgilim, benimle evlenir misin?

Bilirsin beni. Öyle afili cümleler kurmayı beceremem hiç. Ama sen istersen okulunu okurum bu edebiyatın. Uzun lafın kısası, ben sende tutuklu kaldım. Gel yoldaş olalım birbirimize. Gel evlen benimle.

Bir filmin sonu gibi yaşıyorum seni. Eski bir yalnızlıktan ödünç almış gibi. Yasaklarım günahlarım bırak bana kalsın. Eski bir çığlık gibi hâlâ aklımdasın. Seni unutmama izin verme! İlan-ı aşk ediyorum. Benimle evlenir misin? Beraber yaşlanmaya bir kalemde söz verir misin? Kutsi

Uzun Evlilik Teklifi Sözleri

Şair bir yazısında başlıyor anlatmaya: “Derler ki; konuşmaktan zevk alacağın biriyle evlen çünkü yaşlılıkta konuşmak ve dinlemek en çok arayacağınız özellik olacaktır.” Ben sadece seninle konuşmaktan mutlu olduğum için değil gözlerinin güzelliğine vurulduğum için seninle yaşamak ve yaşlanmak istiyorum. Var mısın benimle yaşlanmaya?

İlginizi çekebilir:  Aile Sözleri

Her türlü derdimi yendim de birine sözüm geçmiyor. Tam kalbime almış nişanı.  Ama yine de kalbim acısından vazgeçmiyor. Ey sevgilim beni bu aşk acısından yalnız senin ellerin kurtarabilir. Verir misin bana ellerini, evlenir misin benimle?

Çok dalgalandım bu hayatta. Nice dertler yüzdü dertli kalbimde. Ben yorgun bir dalga sen ise eşsiz bir limansın. Yalnızlığa demir atıp uzaktan izlemek istemiyorum güzelliğini. Ömrüne demir atmak istiyorum ben. Her an, her saniye seninle olmak, fırtınalı günlerde sana tutunmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

Sensiz gecelerimde üşüyorum. Yediğim yemekler doyurmuyor beni. Seni düşünmekten yorgun düşmüş beynim her gün şikâyet ediyor beni kalbime. Kalbimse sızlıyor en derinden, özlüyor seni görmezsem. Tüm dertlerime derman olmak ister misin? Benimle evlenir misin?

Hani çok güzel bir rüya görürüz de uyanınca belki kaldığım yerden devam ederim diye tekrar uyumaya çalışırız. Bir ömür sürsün isteriz bu rüyalar… İşte benim tüm ömrüm boyunca sürsün istediğim, hiç uyanmak istemediğim bu rüya sensin bir tanem. Benimle bir ömür mutlu olmaya var mısın?

Rabbimden hep hayırlısını diledim ben. İş için, arkadaş için, aşk için… Zihnimde aşk hudutlarıma çizdiğim resimde sen varsın sevgilim. Sen olmazsan dünyam karanlık benim. Ver bana ellerini ömür boyu saklayım kalbimin en derininde. Ver bana ellerini hiç batmasın gönül güneşimiz, aydınlansın yolumuz. Evlen benimle sevdiceğim, sen evet de kral yap beni, ben de başıma taç yapayım seni…

Vazgeçtim seni hayallerimde saklamaktan, kalbimin, evimin anahtarına sahip olmak ister misin? Televizyonum bile olsun istemiyorum. Uyurken başucunda seni izlememe müsaade eder misin? Sadece dünyama değil, ahiretime de istiyorum seni. Razı olup, razı etmek için, helallik için, günahlarıma durak için. Kadınım; Eğer kaderimde isen, bana “âmin” der misin? Eğer kaderimde isen, bana “evet” der misin? İsmail Şahin

İlginizi çekebilir:  Gönül Alma Sözleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.