Dayıya Güzel Sözler

Dayıya Güzel Sözler

Canım iyi ki varsın seni her zaman çok sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta güven veren tek insansın.

Hayatımın en kötü anında, her şeyin bittiği bir anda elimden tuttun ve beni zorluklardan kurtardın. Teşekkür ederim dayıcığım.

Seni çok özledim dayıcığım, sen olmasan ben şimdi buralarda hiç olamazdım bana verdiğin destek sayesinde ben buralardayım. İyi ki varsın dayıcığım.

Bugün yapacak olduğun görüşme senin için hayırlı ise Rabbim sana nasip etsin. Allah’ım her zaman iyilerle karşılaştırıp iyi işlerde çalışmak nasip etsin.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın.

Rabbim seni her daim mutlu etsin, hayatın hep kahkahalarla geçsin, eğer bir gün ağlayacak olursan o da mutluluktan olsun. İyi ki varsın dayı.

Dünyanın en yakışıklı, en delikanlı, en iyi kalpli dayısı yarışması yapılsa ben bundan yüzde yüz eminim bu yarışmayı sen kazanırsın dayıcığım.

Yüce Mevlam sana senin kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin. Sen olmasaydın, elimden tutup bana güven vermeseydin, ben şimdi buralarda hiç olamazdım.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. İyi ki varsın dayıcığım ve iyi ki benim dayımsın.

Canım dayım Rabbim yolunu açık etsin sana başarılar diliyorum. Allah’ım emeklerini boşa salmasın.

Sevgi her zaman yüreğinde dursun, mutluluk hep senin olsun senden hiç ayrılmasın, gülmek sana çok yakışıyor her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledik dayıcığım.

Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. Çok şanslıyım çünkü en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım.

İlginizi çekebilir:  Tanışma Sözleri

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Ben dayımı çok seviyorum.

Varın gidin selam söyleyin dayıma, çok özlemiş onu yeğeni deyin.

Girecek olduğun sınavda sana başarılar dilerim. Rabbim bildiklerini yaptırsın bilmediklerini tuttursun. Başarılar dayıcığım.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Günaydın

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte,  görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım seni çok özledik.

Canım dayım duyunca bizde çok üzüldük, ama unutma ki dayıcığım üzüntü de, acı da, mutlulukta Allah’tandır. Hayırlısı deyip sabretmek en güzelidir. Yüce Mevla’m sana sabır ve dayanma gücü versin.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.

Geçen arkadaşlar dayılarının iyi olduklarından bahsediyorlardı, onlara gülümsedim çünkü onların anlattıkları sende çok çok fazlasıyla var dayıcığım.

Canım dayım sen benim için çok önemli çok değerlisin. Seni çok seviyorum.

En çok sevdiğim annemi en çok seven canım dayım, seni de çok seviyorum. Bil istedim.

Bir insanın dayısı varsa korumaya ihtiyacı yoktur. Beni her zaman koruyup kollayan canım dayım her şey için teşekkürler.

Bazı insanlar vardır, onların varlığı mutlu eder. Bazıları da vardır ki varlığı ile hem mutlu olursunuz hem de her işe cesaretiniz katlanır. Sen de bu insanlardansın canım dayım. Varlığın bu hayatta cesaret veriyor bana.

Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayım iyi ki varsın.

Benim dayım sizin dayınızı döver mi bilmem ama benim dayım dünyanın en iyi insanı bu kesin.

İlginizi çekebilir:  Soğuk İle İlgili Güzel Sözler

Benim dayım yufka yürekli, merhamet kürekli, eli bol, harçlığı bol birisidir. Mesela ben şimdi ondan para isteyeyim, hemen gönderir.

Dayı yeğen sevgisi özel bir sevgidir. Bunu dayısı olamayan asla anlayamaz. Benim gibi tatlı, yakışıklı dayısı olmayanda bu sevgiyi tam manasıyla yaşayamaz.

Benim dayım gibisi zor bulunur, bende dayı dediğin zaman akan sular durur. Seni çok özledim dayıcığım.

Dayıma güzel sözler göndermek istiyorum ama sonra düşünüyorum böyle güzel bir insandan daha güzel bir söz nasıl bulabilirim diye. En güzeli ben onu çok sevdiğimi söyleyeyim. Seni çok seviyorum dayıcığım.

İnsanın bir dayısı olursa hayatı bakışı çok daha farklı oluyor dertler, zorluklar olduğu zaman hemen yanında dayısı oluyor. Canım dayım seni çok özledim.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun.

Dayıcığım sen gittikten sonra evimiz sanki cenaze evine döndü. Ne konuşan var, ne de eğlenip gülen. Hemen seni özledim, senli günlerimi özledim canım dayıcığım.

Dayıcığım ne içersin sorusuna senin elinden bir bardak su içeyim, ömrüm boyunca hep güleyim, mutlu olayım derdin. İyi ki varsın yakışıklı dayım.

Allah’ım sana senin kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin. Sağlıklı, huzurlu ve musmutlu bir ömrün olsun. Olur ya bir gün gözlerinden yaşlar dökülürse o da mutluluktan olsun.

Belki herkesin bir dayısı vardır ama benim dayım gibi başka bir dayı asla yoktur. Çünkü o her yönüyle mükemmel bir insandır. Çünkü o, çünkü o; nasıl anlatayım ki siz onu anlatmaya kelimeler yetmez.

Sen okula giderken bizim yanımızda kalırdın ya dayıcığım ne güzeldi o günler. Seninle birlikte gezerdik, eğlenirdik. Biz dayı-yeğenden çok iki sırdaş, iki arkadaş gibiydik. Ne zaman canım sıkılsa hemen gel yanıma derdin ve bana moral verirdin. Ne zaman annem, babam bana kızsa hep senin arkana saklanırdım, sen beni korurdun. Seni çok özledim be dayı.

İlginizi çekebilir:  Beğenilen Aşk Sözleri

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli.

Sen nereye gidersen git, ne yaparsan yap şunu hiçbir zaman unutma; seni her zaman sevecek bir yeğenin olduğunu.

Dayıma güzel sözler göndermek istiyorum ama sonra düşünüyorum böyle güzel bir insandan daha güzel bir söz nasıl bulabilirim diye. En güzeli ben onu çok sevdiğimi söyleyeyim. Seni çok seviyorum dayıcığım.

Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledim.

Sıra dağlar gibi her anımda arkamda duran, her adımımda beni destekleyen canım dayım hiç eksik olma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.