Baldıza Güzel Sözler

Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları

Baldız yeni eviniz hayırlı olsun. Rabbim huzur ve mutluluk içinde oturmayı ve yaşamayı nasip etsin.

Baldız araban hayırlı olsun. Sen trafiğe çıktığın zaman haber ver de biz can güvenliğimiz açısından çıkmayalım.

Yeni görevin hayırlı olsun, elbette biraz zorluklar çekmeden her şey tamam olmuyor. En kısa zamanda tekrar buralara dönmen dileğiyle görevinde başarılar dilerim.

Sizler dünyanın en güzel gelini ve damadı olacaksınız ve mutluluğunuzda sizler kadar güzel olsun. Hayırlı uğurlu olsun.

Yeni iş yerin hayırlı olsun. Kazancın bol ve bereketli, müşterilerin yağlı olsun. Güzelleşmek için gelenler prensesler gibi olsun.

Minik prensesin yüreğinden huzur ve mutluluk hiç eksik olmasın. Yüzü her zaman gülsün ömrü, bahtı açık olsun. Mutluğunuz daim bebeğiniz hayırlı olsun.

Atanmana çok sevindik çok çalıştın, azim ettin ve emeğinin karşılığını aldın. Yeni görevinde başarılar dilerim baldız. Hayırlı olsun.

Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığım için üzgünüm. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz. Hayırlı olsun.

Benim bacanak bir çadır bile alamazdı eğer sen olmasaydın. Yüce Mevla huzur ve mutluluk içinde bir ömür geçirmeyi nasip etsin. Yeni eviniz hayırlı olsun.

Yeni arabanız hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Tekerini yağlarken de bizi çağırmayı unutmayasınız.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.

Hayırlı olsun baldız sende iş kadını olmuşsun. Yeni işin hayırlı olsun. Yeni işinde başarılar dilerim.

He baldız he bir iş yeri açmadığın kaldıydı onu da aç bakalım. Rabbim önce sana sonra bacanağıma yardım etsin. Yeni iş yerin hayırlı kazancın bol ve bereketli olsun.

İlginizi çekebilir:  Zaman ile ilgili Sözler

Bir hayatı bir bedende yaşamak, aynı kahkahaları atmak ve aynı acıları paylaşmak için birleştirdiğiniz hayatınızda sizlere ömür boyunca mutluluklar dilerim. En kötü gününüz böyle olsun.

Bebişimize hoş geldin der, sizleri de tebrik ederim. Bebeğiniz hayırlı olsun. Rabbim vatana, millete, annesine, babasına hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin.

Kazancınız bol ve bereketli, işiniz sağlam ve düzenli yeni iş yeriniz hayırlı uğurlu olsun Allah girmiş olduğunuz bu yolda utandırmasın.

Arabanın tekerine taş değmesin, radyondan müziğin hiç eksik olmasın, depon mu onu da bırak bacanak düşünsün. Yeni araban hayırlı olsun baldız.

Sana da böyle büyük bir iş kadını olmak yakışırdı. İş kadını olmak yolunda ki ilk adımını tebrik ederim. Rabbim utandırmasın, başarılarını daim eylesin. Yeni iş yerin hayırlı olsun.

Hayırlı olsun Baldız atanmana çok sevindik. İlk maaşını alınca geleceğiz ona göre haberin olsun. Hayırlı olsun.

Evlilik yolunda attığın bu adımı tebrik eder nişanınızı kutlarız. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah. Hayırlı olsun.

Sabahın ilk müşterisi senin olsun, kazancın hayırlı bereketli olsun, yeni işyerin hayırlı olsun Baldız.

Aldığın arabanın koltukları binmekten eskisin, artık bizleri şehir şehir gezdirirsin. Yeni araban hayırlı olsun.

Bak baldız kızmaca darılmaca yok. Ben yalan söyleyemem. Baldız baldan tatlıdır derler ama ablan senden daha tatlı. O söz sende istisna olmuş.

Baldıza en güzel sözleri söylemek istedim ama bir de baktım ki baldız o sözlerden daha güzel.

Sen ablanla evlendiğimiz de minicik cimcime idin, şimdi büyüdün genç kız oldun ama cadoluzluğun aynı devam ediyor.

Ne baldız aşka mı yakalandın, rengin sararmış solmuş. Yoksa kalbindeki seni çok mu yakıyor.

Baldız baldan tatlı, cana yakındır. Baldız ablasının bir tanesi, eniştesinin gül tanesidir.

İlginizi çekebilir:  Güzel Sözler

Baldız her zaman olduğu gibi bugünde baldan tatlısın. Bu ne şirinlik böyle, bu ne güzellik böyle. Maşallah nazar değemez inşallah.

Bazen seçimlerin en iyisini yapmak çok zor oluyor. Aynı benim sizleri seçerken içinde bulunduğu durum gibi. İyi ki ablan ile evlenmiş, iyi ki sizlerle tanışmışım.

Mükemmel biri olmasan da, dünyalar güzeli bir güzelliğin olmasa da, zayıf manken gibi bir vücudun olmasa da, senin de kocaman ve tertemiz bir kalbin var.

Bu sabah uyanınca baldıza güzel söz söylemek geldi aklımdan. Ama seni görünce baldız bu düşüncemden vazgeçtim.

Sen küçükken bana az çektirmedin ablanla hiç buluşturmuyordun beni, şimdi sıra bende bana çektirdiklerinin bir bir acısını çıkaracağım senden. Yaşasın kötülük

Benim baldızım öyle güzeldir ki, sokakta yürürken herkesi kendine haran bırakır.  Ve öyle iyilik perisidir ki, kimsenin hakkında kötülük düşünmez, her zaman iyilik yapmak için yarışır.

Allah’ım sana dileğin ve istediğin tüm güzellikleri versin İnşallah her zaman mutlu olur daima gülersin.

Baldız mı talıdır, bal mı diye sorarsanız. Eşimden korkmasam bal diyeceğim ama tabi ki de baldız tatlıdır.

Sen küçük bir cadoloz iken ben size geldiğimde hep yanımdan ayrılmazdın. Ablanla iki gönül rahatlığıyla konuşturmazdın. Allah’ta sana senin gibi görümce nasip etsin.

Ağlamaktan korkma. Zihindeki ıstırap veren düşünceler gözyaşlarıyla temizlenir. Her zaman mutlu olursun inşallah.

Bazen önemli olmamalı gidecek olan ya da gelmeyen. Çünkü bazen, başlaman gerekir her şeye yeniden. -Nazım hikmet-

Allah sana kalbindeki tüm güzellikleri versin. Bu hayatta senin için hayırlı olan ne varsa gelsin seni bulsun.

Ben öyle hemencecik kolay beğene bir insan değildim. Ama bu durum ablanı görünceye kadar sürdü. Ne zaman ablanı gördüm, görür görmez ona vuruldum. Sanki onda beni ona çeken bir şeyler vardı. O kadar iyi biri, mükemmel ötesi bir insan. Sende ablan kadar iyi ve güzel birisin. İnşallah sende gönlüne göre biriyle evlenir ve mutlu olursun.

İlginizi çekebilir:  Güzel Laflar

Gülmek en kolay iştir ama onu herkes yapamaz. Bu işi en kolay yapan senden gördüm. İnşallah bu mutluluğu, neşeyi hiçbir zaman yitirmezsin. Bir insana gülmek bu kadar mı yakışır, güldüğü zaman bu kadar mı içten ve kahkahalarla güler. Ömrün boyunca gülmen ve mutlu olman dileğiyle Baldız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.