Amcaya Güzel Sözler

Amcaya Güzel Sözler

Benim bir amcam size anlatmaya kalksam kelimeler yetersiz kalır, yakışıklılığını tarif edeyim desem tüm güzeller anlatmaya yetmez. En iyisi gelin sizi onunla tanıştırayım haksız olmadığımı görün.

Sevgini, ilgini, muhabbetini hiç eksik etmeyen, yeri geldiğinde çocuk gibi oyunlar oynayan, her zaman beni koruyup kollayan canım amcam seni çok seviyorum

İnsanın bir amcası olmalı zor zamanlarında hızır gibi yetişen, insanın bir amcası olmalı her zaman destek olan, insanın bir amcası olmalı tertemiz kalpli iyi yürekli kocaman bir amcası olmalı, benim bu mesajımı okuyan canım amcam gibi.

İnsanın hayatında her zaman onun gibi olmak, onun gibi yaşamak, onun yaptıklarını yapmak istediği bir kahramanı vardır. Benim kahramanımda işte bu mesajı okuyan canım kadar değerli amcam.

Canım amcam çok büyük geçmiş olsun duyunca çok ama çok üzüldüm ama sonra dedim ki benim amcam bunu anlatır o çok güçlü birisi dedim.

Azmin, çalışman ve sabrın sonucunda hedefine ulaştın seni kutlarım amcam. Başarılarının devamını dilerim.

Ben hiç nasıl güzel gülünür diye sormadım birine çünkü benim güldüğü zaman etrafına ışık saçan, çevresini bile mutlu eden gülüşü güzel amcam var.

Benim tanıdığım yakışıklı mı yakışıklı, çok iyi mi iyi birisi var kim biliyor musun işte bu mesajı okuyan canım kadar değerli amcam.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. Boşuna düşünüp zihnini yorma amca çünkü bu kişi sensin.

İnsanın bir amcası olmalı Sakıp Sabancı gibi zengin, daha sen para istemeden para gönderen, cebini harçlıksız bırakmayan.

Babamla kardeş olduğunuzu anlamak için mertlik ve dürüstlük seviyenize bakmak yeterli. Canım amcam çok değerlisin gözümde.

Amcam olmana rağmen bana yeri geldi bir abi, yeri geldi mütevazi muhteşem kalbinle bir arkadaş oldun. Amcaların en kralı hiç eksik olma.

İlginizi çekebilir:  Dayak İle İlgili Sözler

Bazen konuştuklarımı, düşüncelerimi kimse anlamıyor sanıyorum. Sonra amcam aklıma geliyor mutlu oluyorum.

Bu mesaj sistem tarafından yılın en değerli amcasına yollanmıştır. Şunu da söylememiz gerekir ki yeğeniniz sizi çok seviyor ve her hareketinde sizi örnek alıyor.

Senin sevgin bende özeldir, seni sevmek bu dünyadaki her şeyden daha güzeldir. Bu hayatta çok insan tanıdım ama senin yanımdaki değerin hepsine bedeldir.

Bir baba gibi her zaman bana destek oldun, her zaman yanımda bulundun. İyi bir amcanın nasıl olabileceğini herkese gösterdin. İyi ki varsın canım amcam.

Zamanında çok acılar çektin, çok çalıştın çok yoruldun. İnşallah rabbim emeğinin karşılığını verir, hayatını bundan sonra güzellik içinde geçirirsin canım amcam.

Sen bana bazen bir arkadaş, bazen bir sırdaş oldun. Yeri geldi dertlerimle ağladın, yeri geldi mutluluğumla güldün. İyi ki varsın, iyi ki benim amcamsın.

O kadar küçük olan hatta küçücük bir mikrop kocaman amcamı nasıl hasta eder. O virüse söylene tez amcamın bedenini terkede. Geçmiş olsun amcam.

Ben yanlış yaptıkça sen beni üzmeden kırmadan bana doğruları gösterdin. Ben senin gibi bir amcam olduğu için ne kadar şükretsem azdır.

Hayat bir su gibi akıp gidiyor amca, bak seninle bitlikte geçirdiğimiz günler şimdi mazide kaldı. Senden öğrendiğim gibi amcacığım dünya zaten dönüyor, hayat zaten geçiyor sen yaşamana bak.

Başım dara düştüğü zaman aradığım ilk kişi sen oldun, yere düştüğümde hemen elimden tutup kaldırdın, beni hiçbir zaman yalnız bırakmadın. Seni çok seviyorum amca.

Canım amcam zaman çok kısa mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum.

Karanlık günlerde yolumu bulamadığım zaman bir ışık oldun bana yolumu gösterdin. Doğruyu yanlışı bilmezken bana hep doğruları öğrettin. Her zaman benim yanımda oldun, her zaman bana destek verdin. Teşekkürler amca.

İlginizi çekebilir:  Cami İle İlgili Güzel Sözler

Herkesin amcası iyiymiş, yakışıklıymış. Siz benim amcamı görün o zaman amcanızın çok mu iyi az mı iyi o zaman anlayacaksınız.

Ben dünyanın en şanslı insanıyım neden mi benim iyi kalpli, kocaman yürekli bir amcam var.

Ben bir amca tanıdım yılların güzelliğine güzellik kattığı, gülümsemesi ile etrafını güldüren, geçtiği yerlere mutluluk dağıtan, neşeli hayat dolu bir insan; benim amcam.

İnsanın hayatında her zaman onun gibi olmak, onun gibi yaşamak istediği, onun yaptıklarını yapmak istediği bir kahramanı vardır. Benim kahramanımda işte bu mesajı okuyan canım kadar değerli amcam.

Senin bu güzel başarını tebrik eder devamını dilerim. Bende senin yolundan yürüyeceğim amcacığım. Tekrar seni tebrik eder canı gönülden kutlarım.

Canım amcam yeni evin hayırlı olsun. Rabbim hayırlısı ile borçlarını da ödemeyi nasip etsin.

Yeni işin tebrik eder seni gönülden kutlarım. Yüce Mevla hayırlı, bol ve bereketli kazançlar nasip etsin. Hayırlı olsun amcam.

Dünyayı değiştirenler, ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın olan insanlardır. Bu çılgının bir tanesi de şimdi bu mesajı okuyan canım amcamdır.

Allah kazasız belasız binmeyi, güle güle kilometre yapmayı nasip etsin. Yakışıklı amcamın ilk arabası hayırlı uğurlu olsun.

Artık bir iş adamı olarak ilk adımı attın, bundan sonra ki adım zincir iş yerleri olsun. Rabbim utandırmasın, hayırlı bol kazançlar nasip etsin. Hayırlı olsun.

Başarı basamaklarını bir bir çıkıyorsun, sana da bu yakışır bu gün atandığın bu görevinde sana başarılar dilerim.

Çok çalıştın asla pes etmedin ve sonunda atanarak en sevdiğin mesleğe başladın çok şükür. Rabbim ömür boyu mutlu olmayı ve hayırlı kazançlar kazanmayı nasip etsin. Hayırlı olsun amcam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.